Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:49 24.09.24 
Природни науки
   >> Медицина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Странно от къде толкова страхливичка злоба?нови  
Автор С. Михайлов ()
Публикувано25.06.00 11:29



Не мога да разбера защо само в медицинските клубове има толкова много злоба. Злоба зад която висят разни анонимни страхливци. Хора които искат нещо да кажат ама нямат смелостта да го направят от свое име. Нещо като доносниците от комунистически времена. За това и медицината е на това дередже. Всеки гледа я да се оправи себе си, я ако може да направи някоя мизерийка безнаказано. И всеки го тресе толкова много страх че явно се бои и от сянката си. Като пример за подражание бих дал клуб Програмисти. И там има зядки, но има и взаимопомощ а и заядките нямат тази огромна злоба. Е, вече всички които желаят могат да ме псуват съвсем безнаказано - вече не съм в катедрата, така че и да искам немога на никого нищо да направя. Поне го правете с мъничко доблест и поне малко чест, ако са ви останали.

Тема Странно от къде толкова страхливичка злоба?нови [re: С. Михайлов]  
Автор 12345678 ()
Публикувано25.06.00 12:19



Bih zhelal da postavja i slednija vapros: Ot kade na kade liceto N. Caneva pishe i izdava knizhka s testove za kandidat-studenti? Kakvo pravo ima tja da pravi tova pri uslovie che nito e lekar, nito pak e v katedra "Anatomija,histologija i embriologija"? Vse edno az da pisha uchebnik po visha matematika !!!! :-((((

Тема Странно от къде толкова страхливичка злоба?нови [re: 12345678]  
Автор С Михайлов ()
Публикувано25.06.00 12:27



Задай си въпроса явно и ще отговоря, поне според това което знам аз. Не мога да дискутирам колеги или бивши колеги анонимно. За теб незнам.

Тема Странно от къде толкова страхливичка злоба?нови [re: С Михайлов]  
Автор 12345678 ()
Публикувано25.06.00 13:24



Ха! Бивши колеги казваш.... Щом и те не са могли да те изтърпят и са ти били дузпата, mamma mia! Колкото и да ме подмамваш няма да си кажа името, а що се отнася до др. Цанева, ще ти кажа, че по-голямо нахалство от нейното не може да има. Отгоре на това са я сложили да проверява и кандидастстудентски работи!!! Акъла не ми го побира!

Тема Ми не са ми били дузпата.нови [re: 12345678]  
Автор С Михайлов ()
Публикувано25.06.00 23:24



А ти си си абсолютен страхливец. Пишеш и някои неща относно колежката. Ти лично имал ли си нещо обнщои с нея или само си и имал мерак?

Тема Ми не са ми били дузпата.нови [re: С Михайлов]  
Автор 12345678 ()
Публикувано26.06.00 19:31



Ха! Мерак за тая курва! Боже опази! А ти като се толкоз мъж, що са ти ебали майката от физиологията??

Тема Ми не са ми били дузпата. [re: 12345678]  
Автор Ученик ()
Публикувано26.06.00 22:05



Това изглежда като фразата: Гроздето е кисело

Тема Явно и го имаш ама не ти се е отворил парашутанови [re: 12345678]  
Автор С Михайлов ()
Публикувано26.06.00 22:18



А ако знаеш къде и на каква заплата съм в момента, ще пукнеш от злоба.

Тема Явно и го имаш ама не ти се е отворил парашутанови [re: С Михайлов]  
Автор 12345678 ()
Публикувано27.06.00 13:35



От злоба няма да се пукна, а от радост че си отървал горките студенти от един идиот в твое лице. :D

Тема Явно и го имаш ама не ти се е отворил парашутанови [re: С. Михайлов]  
Автор palavia ()
Публикувано28.06.00 18:54



Dr Mihailov kazete mi , molia vi kakvi sa simptomite na sifilisa i kak se lekuva???


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.