|
Тема
|
Нищо вече не е като едно време
|
|
Автор |
Metropolis (LANL) |
Публикувано | 22.02.23 15:57 |
|
Преди какви .
| |
Тема
|
Re: Нищо вече не е като едно време
[re: Metropolis]
|
|
Автор |
saksun (непозната) |
Публикувано | 22.02.23 17:49 |
|
Сега има сиропи за кашлица, които съдържат минимално количество етилов алкохол като Бронхолитин, Тусирол, Тусавит и други.
Четворната комбинация в сиропа на снимката е като коктейл с упойващо–успиващо действие. Забележи, че търговската марка е ,,Една нощ".
Добрата ваксина е наличната, а най-добрата - поставената.
| |
Тема
|
Re: Нищо вече не е като едно време
[re: saksun]
|
|
Автор |
Metropolis (LANL) |
Публикувано | 22.02.23 19:30 |
|
не бях обърнал внимание. на това.
| |
Тема
|
Нищо вече не е като едно време
[re: Metropolis]
|
|
Автор |
saksun (непозната) |
Публикувано | 23.02.23 19:23 |
|
Искам да обърна внимание на нещо, което се случва в съвремието.
Прави ми впечатление, че някои хора с остри респираторни (дихателни) инфекции не спират тренировки във фитнеса по това време. Те смятат, че организмът изхвърля по този начин токсините и ще се почувстват по-добре.
Дори да става дума за остро възпаление само на горните дихателни пътища, това е заболяване. Лечението е домашно-амбулаторно поначало, т.е. следва да останете вкъщи, да провеждате терапията си, да почивате пълноценно и да посетите лекаря, който ще ви прегледа и по преценка ще назначи определени изследвания.
В момент на остро заболяване на дихателните органи не е необходимо, дори може сериозно да навреди, допълнително да ги натоварвате (плюс сърдечно-съдовата система) с тежки физически упражнения.
Добрата ваксина е наличната, а най-добрата - поставената.
| |
|
.
| |
|
|
|
|