Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:37 17.06.24 
Природни науки
   >> Медицина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема За връщане на Хидразинчо и Лапландеца в клубанови  
Автор Chromosom ()
Публикувано22.01.22 20:20



Киро е зает, Саксън е озлобяла и му подава невярна информация, а Бирата взе че се върна.

Бира, не ги ли помниш тия двамата - от край време си бяха тук, още преди тая да бъде изцвъкана от на майка си торбата. В крайна сметка тия дето ги е надробила по тяхен адрес са за отмъщение че й казахме да не си превръща клуба в личен блог. А на мен лично ми е бая скучно като тя само пише тук. Нали искаше цивилизован разговор - предлагам да върнете ти или Киро тези двама представители на лекарското и нелекарското съсловие



И за радост на всички, сега казват по новините че СЗО обратната песен запяла, и почнала да приканва към отменяне на сертификатите и да обяснява че са незаконни. Айде да видим сега нашата "лекарка" как ще се оправдава, като й обърнат директивите на 180 градуса. Алиса е права че изобщо не знам дали е лекарка, и нямаме доказателство. И то толкова тъп човек да е завършил медицина, почвам да се съмнявам. Аз предлагам, преди да се прилага правилото че на лекар не може да се държи сметка, да им искате копие от дипломите!



Тема Re: За връщане на Хидразинчо и Лапландеца в клуба [re: Chromosom]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано23.01.22 00:17



Как да го кажем - имам си проблеми. И не мога да вниквам дълбоко и задълбочено във всякакви дискусии.
Ама не съм достатъчно увреден, та да не мога да схвана що е то нацицъм. Представяш ли си - има как да го кажем, хора с алтернативен умствен потенциал, които считат за нацистки действия - спазването на закона. Закон, дето е утвърден в много страни - по един или друг начин.
А хорицара - нацизъм, та нацизъм - и тоя озлобял, оня...

Bеer? Mоre?




Тема Re: За връщане на Хидразинчо и Лапландеца в клубанови [re: bira_more]  
Автор Chromosom ()
Публикувано23.01.22 10:42



И какво общо има това с темата? Ся като искаш, стойте си тук със Саксън само двамата и си пишете.



Тема Re: За връщане на Хидразинчо и Лапландеца в клубанови [re: Chromosom]  
Автор hladnika (brujo)
Публикувано23.01.22 13:15



лапландеца не е лекар!

*ба бъ** дир* бля
св. св. електрон и неговите протони
чукча-читател


Тема Важно уточнение за потребителитенови [re: bira_more]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано23.01.22 14:08



Хващам се за теб, за да не стават отново инсинуации на мой гръб, а авторът изказа вчера нежелание да го репликирам.

Никога не съм писала лоша дума на Киро за Хидразинчо и Лапландеца. Както няколко пъти отбелязах, посочила съм само непрестанните арогантни отговори и нападки на Rien ne va plus към мен тук и в друг клуб – ,,Съвети", при многократно предупреждение да не ме репликира, затова той е с отнет достъп.

Какво е станало, според мен? Клубът е направен ВИП и двамата обсъждани са изпаднали неволно от него.
Нека пишат на администратора лична бележка и той ще им даде достъп, те нямат отстраняване всъщност, профилите им не са занулени, всеки може да види.

Добрата ваксина е наличната, а най-добрата - поставената.


Тема Re: За връщане на Хидразинчо и Лапландеца в клубанови [re: bira_more]  
Автор Chromosom ()
Публикувано23.01.22 14:37



И аз тогава за теб се хващам, да не "репликирам" госпожа/цата.

Е, последното казано от нея ако не е наглост и долнопробна лъжа, не знам кое може да бъде. Мятам един линк, от който и най присърастният би трябвало да може да отсъди:



Ся тва че бе ги е посочила по имена не означава че не е ясно че за тях говори. Освен това Лапландеца заяви категорично че мрази антиваксъри и ако стане модератор ще ги трие, обаче не харесва ваксините за covid, а мисля и за папиломавирус.

Редактирано от Chromosom на 23.01.22 14:41.



Тема П.П.нови [re: saksun]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано23.01.22 15:04



Подчертавам, че без достъп е само Rien ne va plus. Само за него съм писала лично съобщение на Киро. Никого другиго не съм споменавала в кореспонденцията.
С изключение, че помолих Лапландеца да бъде модератор на мое място, загърбвайки собственото си мнение, че той е неподходящ (писала съм в клуба защо).

Както се видя в темата на Киро, той го е направил, но за минутки, защото е прочел негови постинги и е разбрал, че не става.

А че атмосферата в ,,Медицина" беше развалена от конкретни никове, спор няма, това е видно идеално и в момента. Практически няма проблем с отстранени хора без Rien, но се правят други внушения, явно умишлено.

Добрата ваксина е наличната, а най-добрата - поставената.


Тема Re: За връщане на Хидразинчо и Лапландеца в клубанови [re: Chromosom]  
Автор Chromosom ()
Публикувано23.01.22 17:09



Абе факт е че след мнението на госпожа Хикс, което съдържа невярни твърдения че някои хора са антиваксъри и разпространяват фалшива медицина, Лапландеца и Хидразинчо нямат достъп. И мнението кой сговни клуба е много субективно, и нашите виждания с нея са коренно протовоположни





Тема Re: За връщане на Хидразинчо и Лапландеца в клубанови [re: Chromosom]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано24.01.22 21:22



Общото са човеците. В този клуб, общуват човеци.
Аз нямам време и желание да разбирам в подробности кой за какво се бори.
Достатъчно ми е че даден човек много, ама много държи да обяви за нацизъм, всичко каквото не го кефи.
И от там на сетне - това е тежестта му.

Bеer? Mоre?




Тема Re: За връщане на Хидразинчо и Лапландеца в клубанови [re: bira_more]  
Автор Chromosom ()
Публикувано25.01.22 02:57



Ще го кажа откровено, Бира - надявам се без да се засегнеш: направо си ми неприятен като пишеш по тоя начин, и ме учудваш - бях останал с много по-добро впечатление. То добре че си се отказал от медицината значи - ако знаеш как ми е писнало да попадам на такива самонадеяни хора, а то като става дума за лекар понякога нямаш избор. Да седи и да ми обяснява някакъв от позиция на авторитет че нямам право на мнение, щото той е учил повече от мен - ами това е причината, ако сте гледали новините, някои пациенти да вземат тоягата.

Стойте и си пишете тогава само двамата със Саксън - ще си паснете. И така докато не си набиете един на друг шамарите накрая - те така обикновено приключват нещата между двама самонадеяни люде, които се мислят за нещо повече от останалите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.