Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:14 15.06.24 
Природни науки
   >> Медицина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Бойко Господинов и горящия автобуснови  
Автор hidrazin4o (рекордьор)
Публикувано27.11.21 21:35



Малко да се разведрим и да се отърсим от психическия терор за ваксиниране налаган доскоро в клуба.
Ето един клубар (надавам се не бивш) дето най-накрая изпъкна и се прочу.



Вероятно е било кошмар и му е било трудно.
Не като да драскаш по форумите ваксинирай се, ваксинирай се, ваксинирай се ... и то без да влагаш и грам мисъл.

Ето и негов клип от случая който не съм видял да е излъчван някъде по медиите.
Накрая се вижда и горящия автобус.





Тема Re: Бойко Господинов и горящия автобуснови [re: hidrazin4o]  
Автор azazel.ehnaton@abv.bg (пристрастен)
Публикувано28.11.21 10:59



Браво на Вехтия ! Изглежда ми много добър и благ човек ! Нищо чудно , че не пише вече. Той не би издържал враждебната атмосфера която цари тук . Даже си мисля , че много дълго се задържа .



Тема Re: Бойко Господинов и горящия автобуснови [re: hidrazin4o]  
Автор Chromosom ()
Публикувано28.11.21 10:59



Цъкни на иконката на профила му в YouTube и виж какво е предпоследното видео, което е качил. Още един удар срещу Саксън - сори, вече не може да се криеш зад тва че всички са неуки, а Лапландецът е единственият лекар който не вярва на Световната здравна организация



Тема Re: Бойко Господинов и горящия автобуснови [re: hidrazin4o]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано28.11.21 13:20



Ето един клубар (надавам се не бивш) дето най-накрая изпъкна и се прочу.

Така си го написал все едно стремежът на д-р Бойко Господинов е бил да добие популярност.
Имал е много по-тежки случаи откъм работа, която трябва да свърши във връзка с опасност за човешкия живот, дори с риск за неговия собствен, но това не си го помислил. Защото и той беше наричан не знам какъв с познания на фелдшер, нямало повиквания, играели карти и подобни приказки.

И друг път съм задавала въпроса: поради каква причина да влиза Вехтия тук? Всеки друг лекар?

Принципно лекар щом пише в анонимен клуб, значи не търси известност и не си прави самореклама.
На никое друго виртуално място няма да срещнеш арогантно и обидно отношение към колега чак до невъзможност да пише. Затова доктор не би се задържал дълго в клуба.

Добрата ваксина е наличната, а най-добрата - поставената.


Тема Re: Бойко Господинов и горящия автобуснови [re: azazel.ehnaton@abv.b]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано28.11.21 13:28



Браво на Вехтия ! Изглежда ми много добър и благ човек ! Нищо чудно , че не пише вече. Той не би издържал враждебната атмосфера която цари тук . Даже си мисля , че много дълго се задържа

Така е. Преди години, когато аз не съм писала в ,,Медицина", са участвали повече лекари от различни специалности, атмосферата не е била враждебна или може би не чак толкова, а и на колегите е било интересно да общуват с други такива, да обменят мнения.
Докато сега е почти непоносимо и са нужни нерви от стомана.

Добрата ваксина е наличната, а най-добрата - поставената.


Тема Времената са скапанинови [re: saksun]  
Автор laplandetza (старо куче)
Публикувано28.11.21 13:48



Имахме 2 рофесионални форума, в момента има само <зомбифоруми>
Времената са отнов Ченгеджийсйи и много комерсиални. Не можах да изтърпя боклуците имежду олегите там и напуснах. С мен са напуснали явно и всички читави.
Такива като тебе , Саксън убиха общуването по между ни, такива къде празноглви нагъждачолизачи, къде роднини, синове и дъшери на подобни утайки, къде енгили, къде деца и внуцу на ченгили, разните му платени<колеги> от фирми, корпорации и пр.



Тема Кажи на хората къде и какви са Проблемитенови [re: saksun]  
Автор laplandetza (старо куче)
Публикувано28.11.21 13:55



Аз казх.
Защо и ту като мен не посочиш Какви, Къде и поради Кои са Проблемите в т.н. Система мЗдравеопазаване.
Кажи и обясни на хората, и аз ще ти помагам, давай да им говорим , да знаят и да не проектират гнева и възмущението си към колеги, които нямат избор!, повтарям Нямат Ибор за оцеляване, съществуване в Бг средата



Тема Re:нови [re: laplandetza]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано28.11.21 13:58



Мен ме е срам да имам подобни ,,колеги" като теб.
Ти си единият, развалящ клубната обстановка. Прояден от злоба човечец. На другите места с радост са се отървали от теб, ти си мисли, че сам си напуснал.

Добрата ваксина е наличната, а най-добрата - поставената.


Тема За подобни примери говоря......нови [re: saksun]  
Автор laplandetza (старо куче)
Публикувано28.11.21 14:06







Тема Re:нови [re: laplandetza]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано28.11.21 14:08



Съвестният, знаещ лекар винаги може да оцелее, тъй като пациентите ще го търсят, а независтливите колеги ще го уважават.
Може да мине без постове и титли, просто да си харесва и върши работата. Също да е внимателен към хората, понеже мен лично грубостта ме отблъсква. Отношението е важно освен компетентността.

Добрата ваксина е наличната, а най-добрата - поставената.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.