Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:34 07.06.24 
Природни науки
   >> Медицина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Краят: 27.01.2021-а год.нови  
Автор bipet (досаден)
Публикувано27.01.21 07:53



Прииска ми се да пусна тема, за да изразя радостта си от навлизането в края на мазната борба с коронавируса.

Всичко което казахме, на първо място аз и покрай мене Мангъров и Чорбанов се случи.
1. Коронавирусът е едно леко грипче.
2. Резултатите в Швеция са идентични.
3. Маските са един мръсен парцал. Маските от плат даже се забраняват. Оти ручааме една година жабетата.
4. Лекарите избягват лекуването, а наблягат на показния героизъм за пари.
5. Дори да си платил на масата и под масата пак ще те оставят да пукнеш на стълбите.
6. Големият глупак Бойко Борисов се справи блестящо с коронавируса, без майтап.
7. Саксън заслужава нашето уважение. Така си представям един лекар, без майтап.

Всичко което казаха, на първо място Мангъров и Чорбанов, и аз покрай тях, е правилно, но неприложимо на практика.
Светът си остава едно хубаво място за живеене.

С коронавируст хората се справиха. Сега започва драмата политика и комедията икономика с традиционно трагичен край.



Тема Re: Краят: 27.01.2021-а год.нови [re: bipet]  
Автор saksunМодератор (непозната)
Публикувано27.01.21 13:03



Не е краят, за съжаление.
Може да ни връхлети и трета вълна. С разхлабването на мерките става твърде вероятно това да се случи.

Маските са ,,мръсен парцал", защото не се носят както трябва. Чувала съм хора да ги наричат точно ,,мръсен парцал".
Защо превръщат предпазните медицински маски в парцали? Кой е виновен? Ясно е, че това са тези, които имат такова отношение към маската.
Дали на тези люде ще им е комфортно, ако хирургичният екип при операция виси отгоре им без маски? Спокойно, такова чудо не може да стане, просто си говоря.

А щом доц. Мангъров размахва септемврийската си маска от джоба през декември, значи може и други да постъпват безотговорно. Човекът има последователи.



За много неща той не се оказа прав, нито тези от неговата групичка, и не знам кой продължава да се осланя на излиянията им. Който продължава всъщност, не допринася за затихване на епидемичния процес.



Тема П.П.нови [re: saksun]  
Автор saksunМодератор (непозната)
Публикувано27.01.21 13:19



Не знам дали платнените маски се забраняват у нас.
Доколкото разбрах, не са разрешени от 1-ви февруари шлемовете (с изключение на преподаватели, лектори) и други средства, използвани вместо маски.



Тема Трета Вълна е гарантирана от Ченгилите за Изборитенови [re: saksun]  
Автор laplandetza (старо куче)
Публикувано27.01.21 19:22







Тема Имам маска от Август в джобанови [re: saksun]  
Автор laplandetza (старо куче)
Публикувано27.01.21 19:24



............мисля за природата...........

, аз съм зеленоглобалист



Тема Re: П.П.нови [re: saksun]  
Автор hidrazin4o (рекордьор)
Публикувано27.01.21 20:20



Да бе, да - сетила се Мара да се побара...


Сега забраняват нещо дето беше разрешено в разгара.
Просто тиквата го привикаха и му заповядаха какво и как да прави.



Тема Re: Краят: 27.01.2021-а год.нови [re: bipet]  
Автор hidrazin4o (рекордьор)
Публикувано27.01.21 20:23



да изразя радостта си от навлизането в края на мазната борба с коронавируса
_____
Направо не си познал. Ще ни мачкат още поне година. Кокала е сладък...
Ще нагодят бройката (както я нагаждат и сега), ще измислят нов, още по-страшен(смешен) щам, па ако трябва и нова епидемия ще се пръкне.





Тема Re: Краят: 27.01.2021-а год.нови [re: hidrazin4o]  
Автор bipet (досаден)
Публикувано27.01.21 20:43



КОВИД – 19 е изчерпан.
Колективният имунитет е достигнат.
Ваксините са за кошчето.
Достатъчно употребим нов щам няма.
Всичко това създава проблеми по-големи от самия коронавирус, ерго и ние ще си имаме проблеми.



Тема Re: Краят: 27.01.2021-а год.нови [re: bipet]  
Автор hidrazin4o (рекордьор)
Публикувано27.01.21 23:29



КОВИД – 19 е изчерпан.

Цъкни тук -







Тема Re: П.П.нови [re: saksun]  
Автор Chromosom ()
Публикувано28.01.21 01:16



В отговор на:

Доколкото разбрах, не са разрешени от 1-ви февруари шлемовете (с изключение на преподаватели, лектори) и други средства, използвани вместо маски.





Заводът за шлемове в Долно Курово не си е платил подкупа, а пък на племенника на Борисов фабриката за маски има още капацитет?

Абе гледах един луд кара колело с шлем и противогаз късно вечер, и се питам аре бре тоя ся, гаври ли се с Майтапчийски или вярно го е страх от вируса? Наплашихте хората, Саксън - да им лекувате физическите проблеми, им създадохте сериозни психически!

Редактирано от Chromosom на 28.01.21 01:17.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.