Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:39 03.06.24 
Природни науки
   >> Медицина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Цензуранови  
Автор Chromosom ()
Публикувано08.12.20 11:52







Тема Re: Цензуранови [re: Chromosom]  
Автор saksunМодератор (непозната)
Публикувано09.12.20 12:02



За първи път виждам този човек. От калибъра на Киро Брейка е, мисля, тоест пълна скръб.

Правилно е заглавието ,,Нищо за губене". Никаква загуба не е да не му излъчват глупостите.



Тема Re: Цензуранови [re: saksun]  
Автор Chromosom ()
Публикувано09.12.20 23:27



Абе гледал съм му 3-4 видеа, някои са пълни глупости, някои са доста смислени. Въпросът е друг - човекът ти обяснява че може спокойно в Ютюб да си качиш видео как дете си разбива главата на пода и има и смъртни случаи, ама не може да направиш видео за вредата от маските. Нямам против да си ги носите, имам против някой да цензурира и да решава какво не трябва да гледам. Смърди на конспирация.



Тема Re: Цензуранови [re: Chromosom]  
Автор saksunМодератор (непозната)
Публикувано10.12.20 11:08



По време на пандемия да прокламираш вредата на маските, значи работиш срещу здравето на обществото. Така че, такива самопровъзгласили се за ,,будители" едва ли не хора, трябва да бъдат малко възпирани като не се усещат какво вършат.



Тема Re: Цензуранови [re: saksun]  
Автор saksunМодератор (непозната)
Публикувано10.12.20 11:10



Какво работи той? С какво образование е?



Тема Re: Цензуранови [re: saksun]  
Автор Chromosom ()
Публикувано10.12.20 14:02



В отговор на:

Какво работи той? С какво образование е?



Не знам. Едно нещо се опитваме да ти набием в главата всички до един в тоя форум, включително и лекарите, ама ти не вдяваш: това че си учила за лекар не те прави единственият човек който може да има някакво мнение, нито гарантира че мнението ти е правилно. Пълно е с абсолютно некомпетентни хора и простаци, взели дипломи и за лекари, и за каквото друго се сетиш.


В отговор на:

По време на пандемия да прокламираш вредата на маските, значи работиш срещу здравето на обществото.



Е, и? Всеки е свободен сам да си вземе решението след като изслуша всички мнения. Глупости се говорят на поразия на всякакви теми, и е твърде възможно да има вреда от маските. Не съм гледал изтритото видео, но доколкото знам е ставало дума за научни статии в които се е говорило за вредите от носенето на маска. Какво лошо има те са се чуят?

И именно това че някой трие, вместо да остави хората сами да решат и да стигнат до извода че е по-добре да носят маска, намирисва на конспирация.


Вчера си говорим с един, и той ми се прави на много съвестен гражданин (буквално сам се определи за такъв), щото носил маска. Викам му брат, докато ми го обясняваш това си без маска. Той вика "не бе, имам предвид в трамвая". Аз му викам ами аз на трамвай не се качвам. Той млъкна. Кой от двама ни пази обществото повече?



Тема Re: Цензуранови [re: Chromosom]  
Автор bipet (досаден)
Публикувано10.12.20 14:18



Не виждам нищо лошо да си с маска. Аз например повярвах и с една маска се пазя 3-ти месец, а леля Хигия кара със своята вече 7-ми месец.



Тема Re: Цензуранови [re: bipet]  
Автор Chromosom ()
Публикувано10.12.20 18:05



Е ти освен да си на въпреки и просто да се изкажеш, какво общо има това с подетата от мен тема?



Тема Re: Цензуранови [re: Chromosom]  
Автор saksunМодератор (непозната)
Публикувано10.12.20 20:19



Пълно е с абсолютно некомпетентни хора и простаци, взели дипломи и за лекари, и за каквото друго се сетиш.

Много повече са простаците и некомпетентните хора по медицинските въпроси, включително КОВИД, извън лекарските среди.

Неслучайно попитах с какво образование е този човек, откъде-накъде той ще обяснява за вредата от маските?
Има лековерни хора, които биха му повярвали, както и на други ,,знаещи" като него, просто защото им набива редовно в главите неверни неща от клиповете си в Youtube.

Изобщо не ми разправяй, че една продавачка или сервитьорка, примерно, има по-точни познания от лекарите и учените за пандемията и носенето на маски в частност. Безсмислено е упражнението: Едно нещо се опитваме да ти набием в главата всички до един в тоя форум. От толкова опити да учите лекарите сме на първо, хайде вече на второ място по смъртност в Европа.



Тема Re:нови [re: saksun]  
Автор saksunМодератор (непозната)
Публикувано10.12.20 20:26



Вчера си говорим с един, и той ми се прави на много съвестен гражданин (буквално сам се определи за такъв), щото носил маска. Викам му брат, докато ми го обясняваш това си без маска. Той вика "не бе, имам предвид в трамвая". Аз му викам ами аз на трамвай не се качвам. Той млъкна. Кой от двама ни пази обществото повече?


Като си приказвате с твоя ,,брат" без маски на близко разстояние и достатъчно време всеки може да зарази другия.
Вие не пазите себе си и отсрещния човек, камо ли обществото. Никой нищо не пази в случая.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.