Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:15 10.06.24 
Природни науки
   >> Медицина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Би-пет,би-сексуален...нови [re: pavyan]  
Автор bipet (досаден)
Публикувано13.11.20 06:09



Всъщност размислих. Пак ми рипнахте емоционално и аз подадох.
Никакво евала. Още сте много далеч.
Манипулатори. Ревльовци и използвачи. Пари, взимани насила чрез данъци, готови пари, които все гледате да присвоите и ако може да не работите. Всяка година все повече и повече милиарди в Здравната каса и отсреща само хиляди претенции за още и още пари и лоша, още по - лоша работа. В България – най скъпото здравеопазване и най много пари под масата. И най-лошото здравеопазване.

Прав е Мангъров, които все повече ми изглежда като извънземен в сравнение с всички вас – ако са лекари, да работят като такива. Предпочитате онзи слагач и пишман инфекционист в джипката на премиера – дано изкрънка още пари.

Не те знам Пиавица ли си или Горила, но работиш като лекар.
Преглеждал болни и му кашляли в лицето и орева света. Що си се хванал лекар. Защо не кажеш Здравната каса вън и не окачиш една табела – 500 лв. на преглед и си изкарваш и милиони, като толкова искаш и можеш.
Лепнали сте се като пиавици на готовите пари и само искам, искам, бе.

Докато аз ви плащам ще работите като милиони други и като стотици хиляди други с много по трудна и сложна работа. Когато се отделите от Здравната каса и готовите за харчене пари, моля заповядайте – бъдете груби и безпардонни, не пипайте никакъв КОВИД, за да не си цапате ръцете, взимайте колко искате пари.

А ти да беше рипал така на министъра, на Кунчев и на Кантарджиев, защото ти пречат да работиш.
Един никакъв Мангъров по читав от всички вас – и при епидемията, и при инфекциите, и при лекарската работа. Това е. А, че не ви оттърва и само гледате да лапате си е ваш проблем. Ние, обаче не вярваме вече на велики приказки без работа и без резултати.

С кое не съм си заслужил парите или уважението на пациентите?А
Не си. Общо практикуващите лекари не се държаха като лекари, точно в момента когато трябваше да бъдат лекари.



Тема Не се казвам..нови [re: bipet]  
Автор pavyan (понякога GP)
Публикувано13.11.20 07:36



Саксън,за да ти влизам в обяснителен режим.Особена на умно-красиви интернет тролове със зададени опорки.Можеш да ни ругаеш колкото си искаш.Абсолютно ми е все тая.Когато човек е лузър в живота си,друго,освен да завижда и да плюе по хората не може да прави.Така че стой си в дупката,храчи и нека това да ти е удоволствието в живота.
П.П.И не ставаш за ментор,за да ми задаваш наклон в живота.Капиш?


п.П.П.И се моли Богу,да не те хване тоя вирус,дето го няма,че ще попаднеш в ръцете на тези,които оплюваш ежедневно.А ние знаем как да пускаме по пързалката.Повярвай ми!

Безплатният секс развращава,платения-озлобява!

Тема Я чакай малко!?нови [re: bipet]  
Автор pavyan (понякога GP)
Публикувано13.11.20 08:02



Да не би случайно Би-пет да идва от Би -полярно?!Ха,да знаеш,че има нещо и мисля ,че не съм на грешен път.



Безплатният секс развращава,платения-озлобява!

Тема Re: Не се казвам..нови [re: pavyan]  
Автор bipet (досаден)
Публикувано13.11.20 08:41



Когато човек е лузър в живота си,друго,освен да завижда и да плюе по хората не може да прави.Така че стой си в дупката,храчи и нека това да ти е удоволствието в живота.
Добре, продължавам.



Тема Re: Я чакай малко!?нови [re: pavyan]  
Автор bipet (досаден)
Публикувано13.11.20 08:43



Стига с това лузър, комплексар и тем подобни. Досадник, бе. Просто един досадник.
Обяснил съм много пъти това, което правя са нескопосани литературни опити. Дълги и досадни писания, които обаче, не ми костват нищо. Сами излизат за пет минути, примерно. Не ми отнемат никакво време и никакви усилия. Вие, пък, не сте длъжни да ги четете.
Сега след като знаеш симптомите може да поставиш и диагнозата. Един лаик би казал – логорея, но ти си специалиста.

Това за биполярното разтройство е интересно. Очевидно е, че без чести, взривоподобни прояви, самата промяна на настроението е в същността на човешката природа. Може пък и да съм стигнал до клиника, както вие се изразявате. Един комплексар би казал благодаря, защото хората, които са считани за биполярни, като цяло са много по-дръзки, смели, общителни и приказливи. Аз, обаче, си оставам просто един досадник.



Тема Re: Би-пет,би-сексуален...нови [re: bipet]  
Автор saksunМодератор (непозната)
Публикувано13.11.20 08:50



Стига с Мангъров.
Не виждаш ли лицемерието, самовлюбеността и наглостта му? Умираше от яд, че не е част от Щаба. Е, намести се там.

Оплюваше лекарите, че приемали в болниците, защото клиничните пътеки за КОВИД станали 1200 лева. А той сега какво прави? Нали е шеф на отделение с такива пътеки?
Разправяше, че в КОВИД отделенията влизали леки случаи пак заради въпросните пари. С пълна сила това мога да го кажа за неговите болни сега, защото самият факт, че той ще ,,чака да им мине" с чай, супа и аспирин, значи не са дори средно тежки.

А омразата ти към лекарското съсловие съм я коментирала, но в крайна сметка тя е единствено твой проблем.



Тема Re: Би-пет,би-сексуален...нови [re: pavyan]  
Автор saksunМодератор (непозната)
Публикувано13.11.20 08:51



Пази се.





Тема Благодаря за..нови [re: saksun]  
Автор pavyan (понякога GP)
Публикувано13.11.20 09:01



загрижеността.Опитвам всичко,което ми е във възможностите.Но колкото и да се опитвам,времето за проветряване и дезинфекция между пациентите не стига.Просто много болни,а трябва да бъдат прегледани.Но все пак ти благодаря и ти пожелавам да бъдеш здрава.И нека този път да не си Принцеса.



Безплатният секс развращава,платения-озлобява!

Тема Re: Благодаря за..нови [re: pavyan]  
Автор saksunМодератор (непозната)
Публикувано13.11.20 09:17



Благодаря ти.


Дано успеем да се опазим, че тепърва идват тежките месеци и съм доста разтревожена от епидемичната обстановка.



Тема Re: Благодаря за..нови [re: saksun]  
Автор bipet (досаден)
Публикувано13.11.20 09:23



Просълзихте ме! Благодаря.
Къде да оставя потребителката такса ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.