Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:03 01.05.24 
Природни науки
   >> Медицина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Актуални български здравни вести и променинови  
Автор saksunМодератор (непозната)
Публикувано05.05.18 13:05



Отварям тема за промени, които се подготвят в нашето здравеопазване по ред наболели въпроси. Също и за прясна информация, касаеща лекари и пациенти.

Моля, без спам и лични нападки.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Промени в закона за контрол върху алтернативнитенови [re: saksun]  
Автор saksunМодератор (непозната)
Публикувано05.05.18 13:22



Крайно време беше. Втръсна ми да ми обясняват немалко хора как им предлагали нестандартни методи за лечение, в последно време все по-често - от разстояние дори.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Скъпи пациенти!нови [re: saksun]  
Автор saksunМодератор (непозната)
Публикувано05.05.18 14:14



Моля ви, не бъдете лековерни!

Започнат ли лица с немедицинско образование да ви обещават ,,пълно" излекуване в размер на хиляди левове със странни (меко казано) терапевтични похвати - не се хващайте на въдицата. Просто не вярвайте!
Това не е по-различно от телефонните, имотните измами и др. С тази отлика, че в случая примамката е здравето. Вашето или на близък човек.
Знам колко тежко и безнадеждно може да бъде положението. Човек се лови за сламката в бедата. Но точно, защото моментът е труден, жизненоважен, ми се струва ужасна подлост и наглост да се спекулира с човешката мъка.

Повярвайте на лекарите си.
Колкото и разклатено да е доверието в съсловието с ,,бели престилки", все има такива медици, на които може да имате такова. И когато застанете пред предложена ви възможност за лечение с неконвенционални средства от хора без лекарска диплома, просто отидете при лекар, който се е грижил добре за здравето ви през годините. Няма значение дали ще е личният, друг специалист, опериралият ви хирург, онколог, лъчетерапевт, който и да е, със сигурност ще ви каже да не си давате парите на шарлатани, и главното - да не се изпълвате с доказано напразни надежди, които нямат общо с реалността, а само губят времето ви, материални средства и моменти, които бихте могли да изживеете по друг начин вместо в комуникация с измамници.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Скъпи пациенти!нови [re: saksun]  
Автор hidrazin4o (рекордьор)
Публикувано06.05.18 00:11



Да си говориш сам/сама не беше ли ранен синдром на шизофрения???





Тема Re: Скъпи пациенти!нови [re: hidrazin4o]  
Автор saksunМодератор (непозната)
Публикувано06.05.18 15:57



Не ми пречи да пиша сама. Важното е да се помогне на заблуден човек и да му се спестят разочарования, защото в подобни тежки моменти човек е склонен да се доверява на всеки, даващ му надежда. И точно това използват мошениците.

А и ти не ме оставяш сама, де, за което се радвам.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Сезонни вирусинови [re: saksun]  
Автор saksunМодератор (непозната)
Публикувано06.06.18 02:45





Точно днес казах на колежка, че от 1-ви юни са намалели болните от остри вирусни инфекции. Целият коридор и днес (вчера 05.06. всъщност) ми се стори по-свободен от пациенти.

Кои пък са тези лекари, които чак са алармирали ,,Телеграф"?

Сред малчуганите в момента върлува т.нар вирус коксаки, който също нагрява температурите и вкарва в паника майките на малки деца.

Нагрява температурите.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Продължава акцията за кръводаряваненови [re: saksun]  
Автор saksunМодератор (непозната)
Публикувано24.07.18 02:32



За д-р Ирена Иванова от Александровска болница, пострадала при падане от 7-мия етаж на 20.07.2018 год.
Лекарите от УМБАЛСМ ,,Пирогов" се борят за живота на 35-годишната ни колежка.

Повече информация в долния линк, както и кратко интервю с проф. Николай Габровски.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Продължава акцията за кръводаряваненови [re: saksun]  
Автор azazel.ehnaton@abv.bg (ентусиаст)
Публикувано24.07.18 16:40



Разбра ли се дали е паднала или е скочила?



Тема Re: Продължава акцията за кръводаряваненови [re: azazel.ehnaton@abv.b]  
Автор saksunМодератор (непозната)
Публикувано26.07.18 19:05



Четох, че няма данни за опит за самоубийство или нещо друго като криминално деяние.
Главното за мен е, лекарката да се възстанови. Както се случи с гимнастичката Цветелина Стоянова.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Потвърден случай на западнонилска тресканови [re: saksun]  
Автор saksunМодератор (непозната)
Публикувано03.09.18 21:50





Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.