Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:05 03.06.24 
Природни науки
   >> Медицина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Чета и си мислянови [re: saksun]  
Автор Chromosom ()
Публикувано14.08.18 11:55



В отговор на:

Защо не ме направят министър-председател или президент на републиката? Пет пари не давам за сумата, която ще получавам. Честно.



Щот не ставаш за тази работа. Та ти един форум не можеш да модерираш без да се караш с пишештите

И не виждаш кусурите в системата - как ще ги оправиш? Ще почнеш да трупаш пари като оня, щото си голяма работа, а после лекарите - ами кво реват че работят за под 800 лева, с какво са придобили опита и заслугите, че да работят за повече?



Тема Re: Чета и си мислянови [re: hidrazin4o]  
Автор saksunМодератор (непозната)
Публикувано14.08.18 15:45



Примерно един инженер на добра позиция или ценен IT спец ако взимат по 3000 лева то колко е достойно за един лекар?

Един лекар, работещ в ЦСМП, не бива да взема по-малко от 1500 лева. Още при започването там.
А Вехтия беше казал за далеч по-ниска заплата след увеличението, което получиха преди време.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Чета и си мислянови [re: Chromosom]  
Автор saksunМодератор (непозната)
Публикувано14.08.18 15:52



Щот не ставаш за тази работа. Та ти един форум не можеш да модерираш без да се караш с пишештите

Точно политиците участват в яки разправии.
Аз не се карам с никого тук, освен с теб. Като не пишеше 3-4 месеца си беше мирно и тихо положението в клуба.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Чета и си мислянови [re: saksun]  
Автор Chromosom ()
Публикувано18.08.18 00:37



Мирно и тихо като в моргата



Политиците или наш' те политици? Има разлика. Ония там на жълтите павета са всичко друго ама не й политици. Ако искаш такъв цирк да правиш - ставаш

Ама не знам отде ти дойде идеята - един модератор те направихме на форум, и политик реши да ставаш.

И не отговори на въпроса как ще оправиш кусурите на системата, като не ги виждаш



Тема Re: Чета и си мислянови [re: hidrazin4o]  
Автор stillpigi-166243 ( шеф мемелко)
Публикувано18.08.18 22:03



Да именно ма ся друга тема ще зачеша днес гледах едно попче май от Рилския и знаете ли кво каза попчето ...Разбираш ли значи нас ни карат да искаме пари от миряните та да построят българска църква в Лондон щот сите други си имат и румънци и гърци и вся остальная сволоч, само ний си нямаме ... Сметай кви бакалски сметки Хидразине се люпят в висшите попешки среди и продължава попчето...бе тия квито пари вземат по ингилизко, един да отвори кесията и две църкви ще построи , а те искат от нази храм Божи да им построяваме на тях ние дето кви заплати вземаме и на какъв огин са печем... Тва каза чилякътНе не ми пука и не ме интересува но знам ли защо се сещам за един големец военен - американец де се изцепи по телевизията ли беше на представяне на Ю Ес Ей посланика в Бургас ли беше и рече ...Ние сме дошли да вземем не да дадем.Та ние вече нямаме чувство за лично достойнство камо ли държава да отстояваме всеки от де дошъл се пари иска Иска ама няма т.е . има ама само на думи и в бакалските сметки де им викат изследвания от типа средната у нас ...е ... тинири минтири иляди, а то ората бухат по 10 и повече часа за 300- 400 камъка. А сега по сериозно Преди Андропов в СССР съотношението на заплатите работник/ чиновник е било 13 към едно а сега е 260 хиляди към едно нъл разбираш ти мое и 4 бона да вземаш но те са 260 хиляди пъти по малко от заплатата и приходите на един голям чиновник. Ако речеш да апострофираш че днес СССР няма и Б-я не е Русия казвам ти помисли си пак ако трябва прескочи до Москва и им погледни светофарите - същите като нашите ама два порядъка по големи. А и ... кой янките ли ще ни пращат газ от техните находища ли - пука им че им дреме за нази на сегашните ни братя по оръжие.Аз мисля че нашите лекари, нашите архитекти, нашите инженери, нашите учители, са много по добри от средния за света стандарт и мисля че поне още 20 години ще сме в състояние да се превърнем отново в държава.Въпреки "помоща" на докарани от всякъде огромни специалисти.Огромни огромни колко до са огромни - помниш как Г. Иванов спаси и себе си и Рукавишников и цялата мисия. Или и тва е лъжа?
П.С. Нашите политици не са глупави никак даже, народът ни е разединен и все още вярва че свободата идва сама и най важното отучен е да уважава парата, а парата иска голяма грижа. Тя е само инструмент всеки който я заобиколи тая проста истина неминуемо потъва като река в пясък, па бил то и политик и лекар и инженер и поп.До сега бившата западна Германия е инвестирала в бившата източна Германия около трилион и половина това са 1500 самосвала Камаз пълни с по 14 тона пачки от по 100 долара или 21тона злато общо но явно инвестицията си заслужавала. А нашите пари къде са? В търговските вериги са и по индийското крайбрежие в вид на скраб, а моето оръдие С 60 е някъде в Африка теглено от овехтял джип.И на всичкото отгоре ще получим само безплатно прекръстване когато му дойде времето ако не се вземем в ръце най сетне.

Пак познаха прогнозата

Редактирано от stillpigi-166243 на 18.08.18 22:49.



Тема Re: Чета и си мислянови [re: stillpigi-166243]  
Автор hidrazin4o (рекордьор)
Публикувано18.08.18 23:37



...ако трябва прескочи до Москва и им погледни светофарите...
________________________________________________________________
Прескочих миналата късна есен. Не съм се заглеждал по СЕМАФОРИТЕ.


И квооооо.... ???



Тема Re: Чета и си мислянови [re: Chromosom]  
Автор saksunМодератор (непозната)
Публикувано19.08.18 01:25



Политиците или наш' те политици? Има разлика. Ония там на жълтите павета са всичко друго ама не й политици. Ако искаш такъв цирк да правиш - ставаш

Всички политици правят скандали и циркове, не говоря само за нашите. Че и държавните глави включително. Тръмп и Ким Чен Ун се наричаха преди месеци един друг ,,луд" и ненормален, и още нещо подобно.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.