Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:11 08.06.24 
Природни науки
   >> Медицина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: ОFF: продължениенови [re: stillpigi-166243]  
Автор saksunМодератор (непозната)
Публикувано06.09.18 17:01



за Темелко каката от магазина за оптика само може да мълчи, учителката по информатика може само да се прави на разбираща и да ти говори нелепости,човекът който конструира фотоапарати и микроскопи може само да възкликне"А ми то тва е просто някаква оптическа врътка " Големецът който командва отрасъл или министерство може да се направи на невидял и така наттатък и така нататък.

Нищо не казваш за лекаря. Какво ще си помисли той?
На мен Темелко ми звучи като нов, неизследван още бацил. С потенциално доста опасно действие, но който преболедува, получава доживотен имунитет.
Антителата срещу него се наричат антитемелинови антитела, и когато искаме да докажем заболяването, търсим тях в кръвния серум. Ще бъде разработена ваксина, която ще назова Антитемелин или Темелинвакс. Поредният ужас за антиваксърите.
Ето, и аз измислих нещо. Сега остава да ми повярвате.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: ОFF: продължениенови [re: saksun]  
Автор hidrazin4o (рекордьор)
Публикувано06.09.18 17:31



Остави. Горки от няколко години не е с всичкия си.
То не че преди беше, но поне не му личеше толкова...



Тема Re: ОFF: продължениенови [re: saksun]  
Автор stillpigi-166243 ( шеф мемелко)
Публикувано06.09.18 21:28



Виждам и ти като Хидразинчо сте заети с молитви . Явно това е мнението на лекарите поне на тези дето са тук. Темелко - мемелко не е постигнат с молитви , а с много внимание, прецизност, осторожност към детайлите и изключителна предпазливост мислех да не отговарям повече но ти се замисли за миг когато го видиш все пак и се убедиш в качествата му като каква безотговорност ще ти е нужна за да измиеш повърхностните си слова ??? Виждаш не съм груб , а ти казвам като на човешко същество че грешиш в преценката си че не разбираш алегорията в думите ми и съвсем първосигнално изразяваш мнение което дори и не си представяш че може да бъде направено на пух и прах само с един два снимкови материала. Що се отнася до журналистите и медиите ми те също са заети с молитви - с такива приятели за какво са ми врагове ? Днес едно утре друго иди ги разбери. Те не могат с нищо да допринесат за Темелко защото направо ти го казвам журналисти май няма... виж лекари, инженери, физици може и да има но журналисти отдавна няма, някои дори не пишат грамотно, а мнозинството от тях са писали повече думи отколкото са прочели през живота си. Днес журналистика в България няма.За да си журналист се иска дупе и не всяко дупе може да бъде наречено журналист. Елена Йончева е журналист, оня младеж дето попита Царя колко е часът е журналист, Найо Тицин се казваше май., Дмитри Иванов , или онзи дето водеше Свободна Европа на български и после издаваше тук вестник "Континент" е журналист, другия дето водеше географско предаване в първа програма някога е журналист- забравих му името.Ето сега в момента по телевизията говорят за скорост 4 пъти по висока от скороста на светлината четеш ли ме хубаво. Ако Гери е жив и чуе това ще се усмихне саркастично това не е никаква журналистика това е помия скъпо заплатена и осигурена но все пак помия. Таквизи журналя не ме интересуват те са чакали, койоти и софраджии. Нарамили некф там скъпарски фотоапарат и ръсещи простотии.
Виж не споря с тебе с жена не се спори ти поиска мнението ми дадох ти го. Темелко е изключително попадение стана случайно но ако има нещо по закономерно от случайноста ела и ме заплюй. И друг ще направи друг Темелко а твоето мнение ще си лъщи съвсем по законите на днешната журналистика тук в Дир-а Не ме занимавй повече и като не искаш не вярвай - днес живеем в демократично общество - всеки може да вярва дори и в 4 пъти по висока скорост от скороста на светлината- и в извънземни и в тролове и всякакви фантасмагории.
П.С. Не знаеш и няма как да знаеш но аз случайно бях години наред в една странна лаборатория ръководеше я Оник Читакян с една дума сме пробивали релса за милисекунди още в далечната 1972 - 73година,Таня Читакян, Емил Пренеров ни ръководеха и още какви чудеса сме правили... Нищо не знаят днешните млади и за това не вярват От Съединените Щати ни ухажваха, в Русия ни аплодираха. Но от известно време научният свят в България мина на молитви, а лозето не ще молитва иска мотика...

Пак познаха прогнозата

Редактирано от stillpigi-166243 на 06.09.18 21:40.



Тема Re: ОFF: продължениенови [re: stillpigi-166243]  
Автор hidrazin4o (рекордьор)
Публикувано06.09.18 23:37



Хайде да си припомним малко глупости...



И стига си ми навирал оня седесар Ончо Читакян.
Най-вероятно си ходил в някой клуб по ТНТМ.
Ончо има само един патент от преди 45 години и то покрай ТНТМ-то -
И ако забелязваш има и друго име - Капитан І ранг, доц. д-р инж. Михаил Георгиев Щерев



Тема Re: ОFF: продължениенови [re: stillpigi-166243]  
Автор saksunМодератор (непозната)
Публикувано07.09.18 15:32



Днес журналистика в България няма.За да си журналист се иска дупе и не всяко дупе може да бъде наречено журналист. Елена Йончева е журналист, оня младеж дето попита Царя колко е часът е журналист, Найо Тицин се казваше май., Дмитри Иванов , или онзи дето водеше Свободна Европа на български и после издаваше тук вестник "Континент" е журналист, другия дето водеше географско предаване в първа програма някога е журналист- забравих му името.

Найо Тицин се казва, точно. Още тогава след прословутия му въпрос към Симеон Сакскобургготски, един мой близък каза, че е ,,син глашатай", което бе вярно, защото Тицин беше журналист на сините и на Иван Костов. И макар, че съм гласувала за тях до последно, не за царя, аз такъв тип журналисти не харесвам, тъй като са подчинени на дадена партия, което не ги прави независими.
За съжаление, откакто се разбра, че Димитри Иванов е бил сътрудник на ДС, престанах да го уважавам, макар да е много ерудиран преводач и журналист. Та, викаш, искало се дупе. Да, не всеки го има...

А Темелко трябва да види бял свят, за да се разбере, че съществува. Иначе ще бъде блян, за който говориш... отстрани изглежда така.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: ОFF: продължениенови [re: saksun]  
Автор stillpigi-166243 ( шеф мемелко)
Публикувано07.09.18 19:53



Симеон Идакиев, Владимир Костов.. аз не те карам да ги обичаш но ти когато направиш нещо на нивото на което са обади се.То баш блян не е бай ти Темелко и все пак аз искам да го застраховам с патент или намираш и това за празна работа. До Хидразинчо и аз съм седесар е, кво сега понеже съм седесар и айде сега лъжа. Гууулеми мулитви брат миии гууляму нещу изръси пак . Ончо се удаве на път за Босфора. Съпрузите Снежана и Веселин Пренеров също са покойници. Името третото дето си го писал не ми говори нищо.Кой колко патенти има не знам а и те бяха групови патенти - да ТНТМ беше. аз поне знам дето разкриха американския шпионаж с лазера в ултравиолетовия интервал там към Министерския съвет, патента за слънчевият лазер, патента за устройството за измерване на мощност на лазери, толкова за две години толкова, а и лазера на СО2 оня супермощният но вече бях в казармата по него време и повече не знам. Виждал съм обаче много и все интересни неща въобще въобще съм виждал чудесии дето и днес не са много публични. За имена мога да кажа Румен Мушев, Мишо от математическата, Михаил Копанов - сега е яхтсмен и пори Атлантика редовно взема награди, Пешо Кауков в Канада е прави пари, Пецата той се провали живее от подаяния. но си е инженер по образование. Манол не го знам къде е и той завърши от него дойдоха касетите с Пинк Флойд за първи път в България, Коцето сега има фирма за ултразвукови контролни уреди. Славчо е в една фирма ремонт на фискални автомати не знам дали е висшист. ми има и други - Хапчето той беше доскоро в Америка всички тези а и още много други дадоха всичко от себе си каквито и да са сега те си бяха герои от всякъде имаше и един май Стаменов от София ма я съм го видял два пъти я не ,от големците един е още жив и е много богат но той направи страховит пробив в металообработката не му помня името. академик е май вече. Ако се сетя ще го пиша И Хидразине като познавам тези хора и те ме познаат с какъв акъл мислиш че ще говоря небивалици.ПОмисли малко Хидразине, само малко. Излагаш се брат!!! С молитви не става брат, не и Темелко!

Пак познаха прогнозата


Тема Re: ОFF: продължениенови [re: stillpigi-166243]  
Автор stillpigi-166243 ( шеф мемелко)
Публикувано08.09.18 05:24



Капитан І ранг, доц. д-р инж. Михаил Георгиев Щерев - сетих се кой е един нисък набит широколик човек той идваше често в лабораторията забележи пиша лаборатория не станция макар че да така се водеше Станция на младите техници но си беше най истинска лаборатория с оборудване което днес ще струва милиони с ограничен достъп с код и с строго фиксирано време за работа от 9-14 и от 17 до 00 часа, Та за капитана - ми той с нас не говореше освен с Оник и жена му. Специално мен пък ме гледаше така като че ли съм му изял десерта. От него обаче зависеше до голяма степен доставката на принадлежности и пособия. И докарваше интересни технически придобивки но всичко което се отнасяше до лазерите идваше от София там все не се сещам за името му за супер шашмите се грижеше някакъв много голям учен жив е писах по горе за него. Всичко идваше и биваше инсталирано без ние калфите да знаем кога и от кого.Ние бяхме разпределени на чираци калфи и майстори. имаше си ред. Та с този де капитана Ончо монтира в пристанището една система от буйове захранвани от соларни батерии . Тези буйове указваха пътя на корабите и бяха също струва ми се с лазери червен и зелен нелий-неонови и за зеления цвян не зная какви но не бяха СО2. Мен всъщност от станцията ме изгониха щото обърках едно кранче на вакуумната помпа и изтървах хелия. После Коцето чрез баща си достави две стъкла хелии - от Нефтозавода. Разбира се Ончо си беше пич и ме повика пак но аз си бях купил Балканче и хич не ми беше до станцията а и бензина струваше 23 стотинки - Обикалях Родината но това е друга тема. Аз лично имам свидетелство за лазерния измервател на мощност. Пазя го.Всъщност само едно лято съм отсъствал те и тогава минаха на СО2 много бяха мощни последните им два лазера. От 100 метра единият режеше релса...Чудо на чудесата е лазерът "нема лабаво" де викаше Тато лека му пръст.Някакъв Стаменов ми се върти из главата той беше от София и май той беше прекия началник на Ончо помня ли вече. Оник си отиде мърцина с една яхта се разбиха оттатък в турско при жестока буря загина и сина му - голяма трагедия момчето се казваше Андроник или нещо такова помня го добре лапето слабичко но високо чернооко - арменче да няма да е бял я. Вечна им памет. Таня е жива до скоро работеше в общината милата каква мъка е преглътнала тази жена. Ех, ама оня оня академика не се сещам името му веднъж четох за него добре бил - Ончо много го уважаваше и си е бил за уважение сега живеел от патентите си там авторско право и едно друго плащат му янките забравих му името Бога ми. Хидразине, хидразине каква държава бяхме и каква сволоч станахме Хидразине. След двадесет години ще се напълни тука с татуирани бабички. А бе Хидразине не може ли някаква революция да направиме тая България да живне малко бе ? Те го вчера ако щеш вярвай ядох диня с вкус на краставица! Какво е това чудо бе.То демокрация демокрация ама толкоз демокрация бива ли? Айде до пак.
За да съм коректен искам да допиша че на Ончо трупа му така и не го намериха братчедите и още, да, той завърши висше когато аз вече излизах от казармата То не че е толкова важно вече но да кажа. Вечна му Памет!
А и още правихме американския шпионаж тествахме го с хелийнеонка и комшийски прозорец Ончо уговори с едни съседи да позволят да ги обстреляме с видим лъч техен прозорец отражението го прихванахме с един мижав детектор спомням си беше фотосъпротивление старо руско такова се намери по рафтовете и малък усилвател Пешо Кауков го налепи за нула време и съседа като тряскаше вратата ние чувахме от говорителя. Днес това може да е нищо но за тогава с ултравиолетов лазер как са открили нашите служби шменти капелито на американците и то уредбата е била инсталирана в Ю еС Ей посолството направо не знам и днес подобен трик е почти неоткриваем. Та Ончо ни показа нея вечер как са го правили ЦРУ - то в България.
Пак познаха прогнозата

Редактирано от stillpigi-166243 на 08.09.18 06:47.



Тема Re: ОFF: продължениенови [re: stillpigi-166243]  
Автор hidrazin4o (рекордьор)
Публикувано08.09.18 08:43



Да вземеш да пораснеш, а?



Тема Re: ОFF: продължениенови [re: hidrazin4o]  
Автор stillpigi-166243 ( шеф мемелко)
Публикувано08.09.18 10:46



Научно техническа революция бе ти за какво си помисли да ставам шумкарин- не не ща. Предпочитам да варя компот. Ако мога дори да открия лекарство против глупост и видиотяване. Ти да не си Асен Блатечки стилът ти е същия. Вчера в "Труд" прочетох : Госпожа Меглена Кунева за затварянето на двата блока е получила служба с 80 000 Евро месечна заплата от "Париба" , а загубите за България от затварянето са около 15 милиарда долара. Печалбите са за "Черна Вода" Румъния. И още: Никой в Европа не ни е налагал затварянето. А преди време другаде четох "Меглена Кунева е явление : обслужи няколко партии и салдото им бе винаги печелившо"
Хубава и е била заплатката, до вчера знаех за 60 000 в лева там на някакъв директор на борд но 80 000 евро ти кая чесно аз Темелко за 5 бона бих продал ама ако имаше мющерии пък то ...нямааа... Жена да те клеца гледаш ли какви жени има разни - Менди, прочие Поптодоровии тази Еврохисарката дето се гласеше за место в ООН - цели мъже са. 80 000 евро, не листа букови! Секи месец - те тая е за бесене като Мусолини со краците нагоре. Пък като я слушаш България...честност...почтеност... истинност ... ахааа....министърка на образованието даже беше за 3 дена ... де гиди дренова тояга...
Темелко ? Ми последно давам 20 лева на някой който ме отърве от него Хидра ако го приемеш ще ти дам 20 лева демек ти го изпращам безплатно по Еконт да речем. Искаш ли го? Аз ще си варя компот това ми по харесва. Имам обаче условие: Хидразинчо кажи ми има ли апартейд в България? Я да видим ти какво ще кажеш по въпроса повтарям го: Има ли апартейд в България? Не забравяй да сложиш едно да или не ако познаеш Темелко е твой!!! и подкрепи с пример непременно За трети път пиша въпроса: Има ли апартейд в България днес??? То той е и медицински въпрос .

Пак познаха прогнозата

Редактирано от stillpigi-166243 на 08.09.18 13:08.



Тема Re: ОFF: продължениенови [re: stillpigi-166243]  
Автор saksunМодератор (непозната)
Публикувано08.09.18 13:23



Симеон Идакиев, Владимир Костов.. аз не те карам да ги обичаш но ти когато направиш нещо на нивото на което са обади се.То баш блян не е бай ти Темелко и все пак аз искам да го застраховам с патент или намираш и това за празна работа.

Аз не се сравнявам с тези хора. Ти го правиш чрез Темелко.
Приказките са ти празни на теб и са от доста време, явно.
Пък ей го първия господин - Идакиев, най-напред е обикалял различни географски райони, а после ги е описвал и създавал епизодите на предаването ,,Атлас".
Взимай пример - първо направИ, след това се изкажи.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.