Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:59 13.06.24 
Природни науки
   >> Медицина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Второкурсничката Петя Конакчиеванови [re: hidrazin4o]  
Автор saksunМодератор (непозната)
Публикувано10.04.18 00:21



Чуждият език е плюс към следването по медицина. Най-малкото може да се чете небългарска литература.
А и въпросната Петя може да не е била ориентирана още към медицината, когато е влязла в езиковата гимназия и по-късно да е решила да стане лекар.
Не знам дали ще специализира в чужбина, ще остане ли на работа там, но няма лошо явяването на кастинг, който е свързан с представянето на научни разработки по достъпен за хората начин.
Явно, че момичето е амбициозно, вероятно и умно, а не ,,куха лейка", което е друга бира.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Второкурсничката Петя Конакчиеванови [re: saksun]  
Автор Samolet 5 (ентусиаст)
Публикувано10.04.18 00:34



Много е просто. Когато се интересуваш от наука ти използваш цялото си време за да се занимаваш с тази наука. Да четеш, да експериментираш, да общуваш със себеподобни и да търсите път да се развивате. Правиш контакти със знаещи и се опитваш да вземеш от тяхното знание.
Когато си студент 2-ра година и преди това нямаш някакво свързано с тематиката образование общо взето си в началото на един много дълъг път. Как си представяш 3 годишно дете да пише книга "как да възпитаваме децата" и то на достъпен език. Е то на 3 едвам говори а ще обяснява на някой си нещо.
Обяснявай тогава, когато постигнеш нещо. Изкарай университет, стани асистент, аспирант, доцент, професор. Преподавай, занимавай се с изследвания, открий нещо. Публикувай статия или труд. Говори на конференция. Тогава имай самочувствието да се показваш пред хора и да казваш "Аз открих това" А не няква 20 годишна пикла дето прочела нещо ама не го разбрала, взима си изпитите с на тате кинтите щото иначе трябва да спи с даскала и тръгнала да се явява по конкурси. Е тая ако ще ме лекува някой ден предпочитам да си взема лопатката и да се запътя към най-близките гробища и да се самоизлекувам на 2 метра.
То е ясно, че не и е интересно и само си търси странични занимания за да се отдели от сухата и скучна материя. Друго си е да я дават по тивилизура. Колко по-забавно е от лекциите и упражненията.



Тема Re: Второкурсничката Петя Конакчиеванови [re: saksun]  
Автор Chromosom ()
Публикувано10.04.18 10:51



Тва че си дипломирана не ти пречи да пишеш пълни простотии, а в България е пълно с практикуващи, които изобщо не струват, така че това за нищо не е гаранция.

Не помня да съм ти обяснявал какво да вършиш и как, само като напишеш някоя глупост ти обяснявам че е глупост, и като се омажеш ти обяснявам че си се омазала. Е ти тогава почваш да ми се обясняваш как не съм завършил и т.н. - явно като настъпиш някого по мазола тва е реакцията...

От два месеца не си се извинила задето се осра и ме нахули три пъти, та и аз имам право да те бъзикам докато не се осъзнаеш



Въпреки че за съжаление щайгата на раменете ти ми се вижда доща празна и едва ли нещо ще влезе в нея от моите приказки



Тема Re: П.П.нови [re: saksun]  
Автор Chromosom ()
Публикувано10.04.18 10:54



Къв линк - аз да не съм миньор, ще ти ровя из темите - и без това са супер тъпи



Веднъж ти ги изредих, на мен лично ми каза че съм "тъп та дрънкам" и още една камара глупости. Аз още не съм си позволил да ти кажа че си тъпа та дрънкаш, въпреки че виж кви ги пишеш



Тема Re: Второкурсничката Петя Конакчиеванови [re: hidrazin4o]  
Автор Chromosom ()
Публикувано10.04.18 11:00



В отговор на:

Иначе мен лично не ме кефи като жена.



Що бе, кво й е?

Много мйекат, ама тва си им е част от чара...

Редактирано от Chromosom на 10.04.18 11:03.



Тема Re: П.П.нови [re: Chromosom]  
Автор saksunМодератор (непозната)
Публикувано11.04.18 13:06



Къв линк - аз да не съм миньор, ще ти ровя из темите - и без това са супер тъпи

Веднъж ти ги изредих, на мен лично ми каза че съм "тъп та дрънкам" и още една камара глупости. Аз още не съм си позволил да ти кажа че си тъпа та дрънкаш, въпреки че виж кви ги пишеш



Очаквам линк, от който става ясно как псувам теб, че и още хора от клубовете. Ти сам го каза. Петима души съм напсувала.

,,Тъп, та дрънка" не е псувня.
Ти десетки пъти си писал в последните два месеца какво ли не за мен.

Давам ти срок до полунощ, когато ще погледна в клуба.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: П.П.нови [re: saksun]  
Автор hidrazin4o (рекордьор)
Публикувано11.04.18 13:30



Ха, писане посред бял ден. Ти не одиш ли на работа?
И тва полунощ пак е съмнително - по време на нощна смяна ли?





Тема Re: П.П.нови [re: hidrazin4o]  
Автор Samolet 5 (ентусиаст)
Публикувано11.04.18 16:26



Те към полунощ им свършват забавените адреси и се прибират в централата да спят. Остават 2-3 по-нахъсани и с по-малко връзки да търчат по препилите и инсултите.

Саксън, кога си на смяна? Довечера нощна после кога пак ?



Тема Re: П.П.нови [re: saksun]  
Автор Chromosom ()
Публикувано12.04.18 03:11



Срок?

И после кво, ще ме банваш ли?



Тема Re: П.П.нови [re: saksun]  
Автор Chromosom ()
Публикувано12.04.18 03:14



Саксуна (римува се идеално с куха кратуна!) - официално аз, в три часа след полонощ, заявявам че не аз а ти си тъпа та дрънкаш!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.