Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:34 23.04.24 
Природни науки
   >> Медицина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Отговор  
Автор Chromosom ()
Публикувано26.02.18 14:06



Е тва е достойна постъпка - хулиш, и след това заключваш темата за да не могат да ти отговорят. Тъпо парче си, Сакси - сори, ама си е така.

Не знам що ме мислиш за злобен, злобно може да наричаш отражеието в огледалото на тая жена, дето не приема грам критика, ама в същото време псува тия дето си имат мнение, различно от нейното, понеже не струва достатъчно за да защити своето, и си мисли че всичко знае, което е мноооого далеч от истината.



Тема Майнови [re: Chromosom]  
Автор vesela64 (член)
Публикувано26.02.18 15:58



и ти скачаше, когато реагирах на подобна ситуация. След теб ще бъде някой друг, не се притеснявай. Интересно ми е дали Сакси иска да остане сама в клуба или всички трябва да й ръкопляскат колко велика лекарка е. Може и така да е, не я познавам, но за модератор не става.





Тема Re: Майнови [re: vesela64]  
Автор Chromosom ()
Публикувано26.02.18 17:29



Според профила ти имаш едно мнение в клуба и то е настоящото. Тъй че - не знам за какво говориш



Но иначе благодаря за подкрепата

Да, Сакси не става за модератор - щото няма безпристрастно мнение. Иначе сигурно не е лоша - единственият й проблем е че е много самонадеяна, няма респект към чуждото мнение и не подлежи на допълнително образоване по който и да е въпрос.

Редактирано от Chromosom на 26.02.18 17:30.



Тема Извинявай,нови [re: Chromosom]  
Автор vesela64 (член)
Публикувано26.02.18 17:44



забравих, че пиша с нов ник - nbb съм, но получих бан до 2045 година.





Тема Re: Извинявай,нови [re: vesela64]  
Автор Chromosom ()
Публикувано26.02.18 18:24



Аа, е - ти имаш много по-сериозни проблеми с разбирането на околните от Сакси





Тема Re: Извинявай,нови [re: vesela64]  
Автор hidrazin4o (стар клубар)
Публикувано26.02.18 19:08



То нямаше нужда да уточняваш.
"Ароматът" ти се усеща отдалече.





Тема Re: Отговорнови [re: Chromosom]  
Автор saksunМодератор (непозната)
Публикувано27.02.18 02:30



Темата ти за нов модератор е стояла 12 дни преди да я заключа. Достатъчно време. Всеки, който е пожелал, е писал в нея.
Ето, оставям и тази. После идвам с катинара.

Забелязвам, че си свършил прекрасна работа сега - привлякъл си нбб отново в клуба при положение, че все ревеше от нея.
Казано е, че каквото си направи човек, друг не може да му го стори...

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Отговорнови [re: saksun]  
Автор Chromosom ()
Публикувано27.02.18 14:00



В отговор на:

После идвам с катинара.



Абе, ходи се застреляй и стига си ми се правила на важна.

Отговаряш ми - връщам ти, ама е безнадеждно, щото главата ти има катинар за всякаква полезна информация.

И пак се пра'иш че не си разбрала, ама то няма нужда да ти се обяснява, щото така и така няма да разбереш. Пишеш ми и след това заключваш темата. Тва е все едно да ти фрасна един и да побегна, вместо да изчакам и ти да ми фраснеш

Тоя клуб е абсолютно жалък и нефункциониращ вече. Няма лекари, няма пациенти, няма медицина - има една лекарка с лошо възпитание дет дава акъл наляво и надясно, въпреки че до вчера не можеше да си завърже гащите, един пичага дет я сваля и една баба дето изследва капки кръв И още един лекар дет пише само от дъжд на вятър.



Тема Re: Отговорнови [re: Chromosom]  
Автор saksunМодератор (непозната)
Публикувано28.02.18 08:20



Спокойно можеш да пишеш в друг клуб, щом този не ти е по вкуса. Но за теб е важно точно висенето тук с цел оплюване. Само виж трите си теми на първа страница. За заключване са си.

Може да съм само аз останала и колегата, който влиза рядко, но от 2016-та година се е върнал клубният живот, така че не ми обяснявай кое как било.
Хидразинчо е редовен участник, има и инцидентни, значи всичко е нормално.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Редактирано от saksun на 28.02.18 08:22.



Тема Хе-хенови [re: hidrazin4o]  
Автор vesela64 (член)
Публикувано28.02.18 09:27



Никога ли няма да ми простиш, че разкрих какво си писал за себе си из клубовете?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.