Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:36 17.05.24 
Природни науки
   >> Медицина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Предложение за бан на хейтъритенови  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано20.09.17 13:51



Прави ли ви впечатление че който е начинаещ във Дир- а пробва да почне изявата си със охулване на лекари? На когото в никой друг клуб не му обръщат особено внимание и/или клуба е във клинична смърт- хайде да ругаеме лекарите. Който е насъбрал отрова във душата си и няма къде да я излее- моля Клуб медицина е за това! Де стига!!! Аз предлагам следното- който публикува обидни квалификации по отношение на медицинското съсловие, нека ги подкрепи със съответните доказателства, респективно с конкретен медицински казус(за предпочитане касаещ него или негови близки/познати). В противен случай въпросния участник да бъде баннат. Под това разбирам банване на въпросната публикация и банване на участника- за ден, ако това се повтори за седмица, за месец и ако въпросния участник продължава в същия дух достъпа му до клуба да бъде блокиран окончателно. Ще се радвам ако предложението ми бъде поставено на гласуване.



Тема Re: Предложение за бан на хейтъритенови [re: vehtiya]  
Автор saksunМодератор (непозната)
Публикувано20.09.17 17:28



Всъщност аз смятах да изтрия двете последни теми на Бипет. Късно снощи, когато ги прочетох. Нямаше още мнения по тях.
Но не го направих по следните причини:

1. Някой щеше да реши, че блокирам свободата на словото.

2. Нека се види как лекарите биват нападани безпричинно, дори тук във форума. Защото той е отражение на реалния живот. И ние сме изложени всекидневно на същите изблици, много често без никаква вина.

Съгласна съм, че е правилно да се посочва името на лекаря или клиниката, постъпили некоректно с пациент. И също съответният случай.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Предложение за бан на хейтъритенови [re: saksun]  
Автор bipet (досаден)
Публикувано20.09.17 22:43



Не съм нито пряко засегнат, нито пряко заинтересован. Всичко което казвам се случваше пред очите ми в едно спешно отделение. В продължение на месеци. С много хора. Бях изумен. Вярно е, че изумлението в съчетание с логореята дава неприятни резултат, но обещавам да се обърна за помощ към медицината. Дано неприятните ми наблюдения не се потвърдят.
Другите писания за здравната каса ги приеми за нескопосани литературни опити. Мир да има.



Тема Re: Предложение за бан на хейтъритенови [re: bipet]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано21.09.17 09:28



Всичко което казвам се случваше пред очите ми в едно спешно отделение. В продължение на месеци.
Каква работа си имал в спешното отделение, и то в продължение на месеци? Ако не е тайна де?



Тема Re: Предложение за бан на хейтъритенови [re: bipet]  
Автор saksunМодератор (непозната)
Публикувано22.09.17 16:34



Аз пък съм виждала как при докаран пациент в тежко състояние всички лекари и медицински сестри се събират около човека като се стараят да помогнат. От различните кабинети излизат и се скупчват около него.
Сега се сетих как при един спешен случай в дома на болен, шофьорът ми отваряше ампулите. Казах му да го направи за да не губя време и бързо да ми ги подава...

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Предложение за бан на хейтъритенови [re: saksun]  
Автор hidrazin4o (стар клубар)
Публикувано22.09.17 16:41



...всички лекари и медицински сестри се събират около човека като се стараят да помогнат...
___________________________________________________________________________________

Абе ще го удушите така човека ....





Тема Re: Предложение за бан на хейтъритенови [re: hidrazin4o]  
Автор saksunМодератор (непозната)
Публикувано22.09.17 16:48



Тези стоят на разстояние. С ръцете на кръста или са скръстени отпред.
А в случаите, за които говоря, всяко медицинско лице прави нещо по болния. И всички са се надвесили над него.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Предложение за бан на хейтъритенови [re: saksun]  
Автор hidrazin4o (стар клубар)
Публикувано22.09.17 17:09



?????





Тема Re: Предложение за бан на хейтърите [re: vehtiya]  
Автор bipet (досаден)
Публикувано27.09.17 06:29



Прави ли ви впечатление че който е начинаещ във Дир- а пробва да почне изявата си със охулване на лекари?

Гледа ли „По света и у нас“ снощи. Пак починал пациент докато лекарите се карат защо точно в „Пирогов“ идват. А жената на починалия се беше втрещила от омразата с която я посрещнали.
Та какво ти охулване, бой трябва. Ама вие нали сте си подлеци по природа няма да застанете насреща или да се замислите какво става, ами ще ревете по медийте – „Бият ни. Невинни сме. Спасявайте ни.“



Тема Re: Предложение за бан на хейтъритенови [re: bipet]  
Автор saksunМодератор (непозната)
Публикувано27.09.17 09:53



Хайде, без обиди. И то отново към цялото съсловие. ,,Подлеци по природа"! Какви са тези глупости?

Ще обясня все пак какво е нередното, станало при изложения случай.
Човекът е бил със заболяване, може би онкологично, което е стигнало терминалния си стадий. Нямало е да оживее дори Спешна помощ да бе пристигнала веднага, дори да беше приет моментално в ,,Пирогов" или в Александровска болница.
Но не е правилно, не е добре, да се крещи на близките защо са го довели в болницата, да ходел другаде да мре. Не бива такива думи да излизат от лекари, ако е истина разказаното от жената на починалия, разбира се.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.