Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:44 07.06.24 
Природни науки
   >> Медицина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Нов случай на агресивно поведение  
Автор saksunМодератор (непозната)
Публикувано15.07.17 03:25



Няма как да не отворя следваща тема като продължение на темите на Вехтия за нападенията срещу медицински лица.
Станаха редовна практика. Само за месец юли, ако ги следим, ще видим, че броят им се увеличава въпреки обещанията на Бойко Борисов и на здравния министър за взимане на спешни мерки за противодействие.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Нов случай на агресивно поведениенови [re: saksun]  
Автор Samolet 5 (член)
Публикувано16.07.17 13:02



Тука намесваме циганския проблем и медицинския проблем. Циганския е, че се чувстват безнаказани. А медицинския е, че хората не получават това което очакват и се саморазправят. Както медиците няма кой да ги защити от хората така и хората няма кой да ги защити от медиците.
Защо тази докторка от Стара Загора се е правила на охрана? Това работа ли и е? Да каже - изчакайте 5-10 минути да мине доктора и ще ви пусна. През това време вика полиция и проблема е разрешен. Но не - тя е раздавала правосъдие.
Когато си имаш проблем с конфликтни или малоумни хора трябва ти да поемеш инициативата и да предотвратиш конфликта. И нов закон да приемат в който се казва - 20 години затвор за лоша дума на лекар и 50 години затвор за шамар - пак ще има десетки и стотици случаи на насилие.



Тема Re: Нов случай на агресивно поведениенови [re: saksun]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано16.07.17 15:03



И все повече се убеждавам, че в тези центрове трябва да има полиция.



Тема Re: Нов случай на агресивно поведениенови [re: Samolet 5]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано16.07.17 15:10



В този момент, едва ли й е дошло на ум да действа по друг начин. Все пак се изправя пред агресивни хора и как би могла да постъпи сама срещу толкова озверели хора насреща си.



Тема Re: Нов случай на агресивно поведениенови [re: Samolet 5]  
Автор saksunМодератор (непозната)
Публикувано17.07.17 20:28



Защо тази докторка от Стара Загора се е правила на охрана? Това работа ли и е? Да каже - изчакайте 5-10 минути да мине доктора и ще ви пусна. През това време вика полиция и проблема е разрешен. Но не - тя е раздавала правосъдие.


Постовете ти започват да звучат все по-сюрреалистично.

Това, че медицинското лице - гинеколог или акушерка, е обяснило на мъжа, че не е възможно в момента да влезе при жена си и новороденото, за да снима с оператор, не значи, че е ,,раздавало правосъдие".

Правиш ли разлика между спазване на вътрешен ред в лечебно заведение и раздаване на правосъдие?
Тя му е казала какво може и не може да направи въпросният, а той е раздавал ,,правосъдие", негово, словесно спрямо нея, и юмручно по стъклото, но би могло и то да бъде върху нея...

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Нов случай на агресивно поведениенови [re: saksun]  
Автор sasasas (ентусиаст)
Публикувано18.07.17 12:47



Самолета си фантазира само. На оня с плацентата му искали пари, на този му раздала докторката правосъдие.

На неговата работа да не би да нямат правилник, който се спазва? Ама при лекарите всичко може.
Колкото повече чета тук и гледам какво се случва от лични впечатления, толкова повече ми е ясно, че пациентите са отписали медиците като хора и ги имат за слугинаж. И аз бях така, но вече виждам и от другата страна.



Тема Лекарят...нови [re: sasasas]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано19.07.17 12:50







Тема Re: Лекарят...нови [re: vehtiya]  
Автор sasasas (ентусиаст)
Публикувано19.07.17 18:52



Има и такива, които завиждат на лекарите, защото това е една от най-престижните професии, въпреки неуредиците в здравеопазването ни



Тема Re: Лекарят...нови [re: sasasas]  
Автор saksunМодератор (непозната)
Публикувано20.07.17 15:53



защото това е една от най-престижните професии, въпреки неуредиците в здравеопазването ни


За мен това е най-великата професия.


Никога не съм съжалявала, че я практикувам в България. Така поне помагам на свои сънародници, не на думи, а в действие.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Министър Петров...нови [re: dama spatia]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано23.07.17 08:18







Тема Re: Министър Петров...нови [re: vehtiya]  
Автор saksunМодератор (непозната)
Публикувано23.07.17 13:37



Значи 11 присъди в последните три години. Само една е ефективна, макар че не е посочено за какъв срок. Спокойно може да бъде и намалена...
Не ме устройва особено.

Аз неслучайно бях писала, че освен лекар бих могла да бъда и съдия.
При мен шест-пет нямаше да минава. Да се научат на ред и дисциплина.

Защото съм чела из Нета коментари, че много хубаво било да поступвали медицински лица, но хич не им идва на акъла, че следващия път ще е просто пътник в автобуса, зрител в киното, клиент в кафене, който си седи кротко и неподозиращо, и не знае, че след малко ще бъде нападнат от рецидивист, по случайност намиращ се на същото място, по същото време. И нещо не е бил на кеф.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Поправканови [re: saksun]  
Автор saksunМодератор (непозната)
Публикувано23.07.17 14:11



Сега видях, че са осъдени не 11, а 8 души. Трима били оправдани; нито глоба, нито условни присъди са получили.

Ето защо хората се надяват на друг вид възмездие.
Говоря за всички онеправдани от съдебната ни система, не само за пострадали медици. За многото невинни жертви, включително при ПТП.

Имаше случай на набита и ограбена лекарка, педиатър с дълъг стаж. Преди две или три години. Не беше хич добре жената, защото се беше наложила спленектомия (оперативно отстраняване на далака).
Побойника щяха да го съдят уж, пак беше криминално проявен, май.
Изведнъж вестниците писаха, че е умрял от белодробен карцином.
Ще призная, че си отдъхнах... нищо, че съм лекар. Изобщо нямаше да го осъдят, сигурна съм. И той щеше да претрепе друг човек.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Министър Петров...нови [re: vehtiya]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано23.07.17 14:45



А е можело по-рано да се вземат мерки. Всички знаем, че когато каруцата като се обърне, пътища много.



Тема Re: Поправканови [re: saksun]  
Автор Samolet 5 (член)
Публикувано23.07.17 16:32



Саксън,
и давмата добре знаем, че боя над лекари не е случаен. Колко от лекарите са били набити в автобуса случайно и колко докато изпълняват служебните си задължения? Ако беше набита онази лекарка дето обяснила, че не трябва да се гипсира раката на детео спешно или другата дето е поискала пари за това - тогава кой щеше да е виновен? Родителя рецидивист? Не може да се имате за богопомазани и безгрешни а всички останали да са ви длъжни и да ви тарпят независимо какво правите. Когато пациента получи такова поведение - реагира така. Проблема не е в пациентите. Не е и в лекарите. Проблема е в системата. Няма наказания за лекари изнудвачи. Няма наказания за лекари причиняващи смърт поради алчност или непредпазливост. Няма наказания за лекари отказващи да си вършат задълженията за които взимат пари (колкото и да са малко). Но искате да има наказания за хора биещи лекари със и без повод.
Пациентите не могат да прочистят системата ви от крадливи боклуци. От изнудвачи и убийци. А вие - гарван гарвану око не вади. После пациентите ви виновни.
И за 20 години да вкарвате в затвора агресивните пациенти - пак ще има пребити лекари. Даже тогава може да се убити. Така и така ще се лежи поне да оттървен обществото от ....



Тема Re: Поправканови [re: saksun]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано23.07.17 17:28







Тема Re: Поправканови [re: Samolet 5]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано23.07.17 17:45



Едно си баба знае, едно си бае. Със радиото по- добре ще се разберем отколкото със тебе, професоре!



Тема Престъпление и наказание...нови [re: Samolet 5]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано23.07.17 19:18



Боят на лекари не е случаен?! Хайде дай пример кой от лекарите, малтретирани напоследък, с нещо е провокирал подобно отношение? Защото да се просто да се философства е много лесно нали? И не е вярно че на лекарите, причинили смърт на пациент не се търси отговорност. Просто такива дела нямат особена гласност. Трябва да се поровиш в деловодствата на съответните съдилища. Отделен е въпроса че най- тежкото обвинение по което може да бъде подведен лекаря в такъв случай е "причиняване на смърт по непредпазливост". Като тази шофьорка например:





Тема Re: Министър Петров...нови [re: vehtiya]  
Автор hidrazin4o (стар клубар)
Публикувано24.07.17 01:21



Набелязахме мерки...
____________________________
Вехтия, не чети какви глупости пишат ами сам предприеми мерки....


Например - направи си застраховка.... Лешоядите са се усетили.

То така или иначе ще има бой ама поне гледай да изкараш някой лев (ако не си виновен де)....



Тема Re: Поправканови [re: Samolet 5]  
Автор saksunМодератор (непозната)
Публикувано25.07.17 01:59



В конкретния случай не става дума за служебните задължения на лекарката. Онзи тип не е бил неин пациент. Само е знаел за професията й и е смятал вероятно, че тя носи повече пари в дамската си чанта. Затова я е нападнал.
Поради това казах, че може да се случи на всеки човек, и не е редно да се радват пишещи в Нета, защото (отново подчертавам) следващия път не се знае кой ще е пострадалият.

А ти спри да плюеш; да въртиш и сучеш едно и също.
Отиди да раздаваш акъл в друг професионален клуб, да видим какво ще ти отговорят за чудните епитети, с които ги засипваш.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Поправканови [re: vehtiya]  
Автор saksunМодератор (непозната)
Публикувано25.07.17 02:08



Като прочетох думата ,,професор" се сетих, че проф. Вучков говори много хубави неща за българските лекари.
Той редовно хока политици, певци, актьори, ,,Господари на ефира", но за лекарите винаги има добри думи. Дори, според него, много лекари можели да бъдат коректни и свестни депутати, а също да влизат в правителството.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Поправканови [re: saksun]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано25.07.17 16:27



Самолета си пада по нестандартните разсъждения. Като например:


Изводите всеки да си прави сам. Ако иска, разбира се.

Редактирано от vehtiya на 25.07.17 16:28.



Тема Re: Поправканови [re: vehtiya]  
Автор hidrazin4o (стар клубар)
Публикувано25.07.17 23:26



Вехтия, ти наистина съвсем си изтрещял бре!!!
Я виж, имаш пациент. Бегай да го реанимираш...






Тема Re: Нов случай на агресивно поведениенови [re: saksun]  
Автор saksunМодератор (непозната)
Публикувано26.07.17 02:30



Казвах ли ви, че ще има нови нападения и жертви на необоснована агресия, и че няма да са само медицински лица? И че това са просто криминално проявени типове, които могат да налетят на ВСЕКИ без никаква причина, независимо на какво работно място се намира и каква професия упражнява?

Случаят с Иво Никодимов, за който разбрах от късните новини, го доказа.
Съобщиха и написаното от него във Фейсбук, че трябва да се борим срещу посегателствата върху лекари, нотариуси и журналисти.
Забележете - в този тежък за самия него ден, той е посочил на първо място: лекарите.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Педофилски...нови [re: hidrazin4o]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано26.07.17 08:17



Хидразинчо, ако случайно не си разбрал това със синьото е цитат от твоя любим Самолет. И е линк. Към останалата част от разсъжденията му. Леко педофилски според мене. И наистина човека, написал този пасаж със сигурност трябва да е изтрещял. Така е, който чете по 10 часа на ден...



Тема Защо...нови [re: saksun]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано26.07.17 11:00







Тема Агресивни пациенти...нови [re: saksun]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано26.07.17 11:20







Тема Re: Агресивни пациенти...нови [re: vehtiya]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано26.07.17 11:56



Не знам, но едва ли такива курсове биха помогнали. Когато срещу теб застане озверял пациент и не дай си Боже тръгне към теб с нож, как би сеспасил лекарят, ако се окаже, че е сам срещу озверелият пациент? Сложна работа.



Тема Re: Защо...нови [re: vehtiya]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано26.07.17 12:03



Ето, това потвърждава мнението ми в съседната ти тема. Даже охранителят не може да се справи с подобни хора, защото самият той бива нападнат. Прекалено много зачестиха подобни случаи, за съжаление.



Тема Re: Защо...нови [re: dama spatia]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано26.07.17 12:21



Това ме връща 5 г. назад, когато съпругът ми беше в тежко състояние и се наложих да се обадя в Спешна помощ. Дойдоха след повторното ми обаждане. Аз притеснена, съпругът ми душа бере и това беше видно, молих лекарката да го закараме в Хасково. Въпреки настояването ми, беше закаран в нашата Димитровградска спешна помощ, за да му измерят кръвното , да му запишат данните и чак тогава ни пуснаха да отидем в Хасково и забележи, не с линейка, а с нашата кола. Е, как тогава трябваше да реагирам в случая? Да тръгна да ги нападам ли? Даже и оплакване не написах срещу тях.



Тема Re: Агресивни пациенти...нови [re: dama spatia]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано26.07.17 14:23



Когато озверял пациент тръгне към теб с нож? Първото нещо за което се сещам е пистолет в моята ръка(с извинение или без). Аз лично знам двама лекари и един шофьор, които притежават лично оръжие. Единият лекар беше военен пенсионер, сравнително млад но доста напреднал с употребата на алкохол. Постъпи при нас в началото на 2015 година, малко след като бе станало доста тежко нападение над наш екип в една от циганските махали на Перник- т. нар. квартал Куциян. Та той парадираше че е бивш военен и пищова винаги му е на кръста. На третото или четвъртото дежурство от назначаването си на работа се яви пиян на мотика и на следващия ден беше уволнен дисциплинарно. Дали си е носил пищова на това прословуто дежурство не знам. Другият лекар притежава Валтер Р38, останал му по партизанска линия, ако се не лъжа, но не го носи и едва ли би го донесъл на дежурство. Просто за да не се наложи да лежи заради някое говедо като за човек. Шофьора е бивш полицай. С него сме говорили на тази тема и той категорично е казал че пищов на дежурство няма да донесе. Вече споменах защо. Е, април имахме доста тежък инцидент, който така и не стигна до медиите, и той беше въоръжен две - три дежурства и дотук. И ко прайм?! Първото нещо е превенцията. Политици, управници и всякакви други злостно плюят срещу лекарите. Те се превърнаха в нещо като необходимия грешник. Да, недобросъвестни и/или некомпетентни лекари има, но те не са мнозинство. Мнозинството са измъчени и изтормозени работари. И къде няма тъпанари и/или мародери?! Ама докторите са най- лесни. Та първо трябва да спре злостната кампания срещу докторите. Второ това е охраната на болниците- от охранителни фирми и/или от МВР. Сложен въпрос. Ще се изходя по- обстойно, ама по- нататък. И най- накрая е индивидуалната самозащита. Бойни изкуства, лични предпазни средства и т. н. И това е вариант, но последен а не първи!



Тема Командоси...нови [re: dama spatia]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано26.07.17 14:29







Тема Re: Педофилски...нови [re: vehtiya]  
Автор hidrazin4o (стар клубар)
Публикувано26.07.17 19:06



Леко педофилски според мене. И наистина човека, написал този пасаж със сигурност трябва да е изтрещял.
_______________________________________________________________________________________________
Какво е според теб никой не го интересува и си е само твое мнение.
Мнение на живеещ далече в миналото и тотално изостанал от настоящето...



Тема Re: Педофилски...нови [re: hidrazin4o]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано26.07.17 19:15



Да, това е мое мнение. Пък дали наистина никого не интересува... Някой упълномощавал ли те е да говориш от чуждо име? Отделен е въпроса че от секса със 15 годишни се интересува Закона. Нали?



Тема Re: Педофилски...нови [re: vehtiya]  
Автор hidrazin4o (стар клубар)
Публикувано26.07.17 22:29



Някой упълномощавал ли те е да говориш от чуждо име?
______________________________________________________________________________________________________________________
Ми Вехтия, на всички ни е ясно че си се ровил из постовете на Самолета само и единствено с цел да го злепоставиш по някакъв начин.
Та и затова дали някой ме е упълномощавал няма особено значение.
Особено пък след като въобще не си в час със законите.
(то законите и наредбите в медицината толкова знаеш ама това е друга бира...)

Отделен е въпроса че от секса със 15 годишни се интересува Закона. Нали?
_________________________________________________________________________
Ми не е така Вехтия. Закона (който ти не познаваш) не се интересува особено от 15-годишните.
Закона се интересува обаче от не навършилите 14 години...
И вместо да ми цитираш навред чл.131 като светото писание, вземи да прочетеш малко че друг път да не се излагаш така...


P.S. Обещавам да барам само над 14 години и то ако са наясно какво правим.
Защо? Справка НК , Раздел VIII, Разврат



Тема Re: Педофилски...нови [re: hidrazin4o]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано26.07.17 22:37



Ми Вехтия, на всички ни е ясно че си се ровил из постовете на Самолета само и единствено с цел да го злепоставиш по някакъв начин.

Постовете на Самолета са публични. Ако в тях нещо го злепоставя, значи той се злепоставя сам.



Тема Re: Педофилски...нови [re: vehtiya]  
Автор hidrazin4o (стар клубар)
Публикувано26.07.17 23:28



Вехтия, не е проблема дали постовете на някого са публични.
Някой писал и нека си носи отговорност за тях.
Проблем е че ти се ровиш в постове от преди колко, 6-7-8... години ???
И що? От безсилие и със задни мисли за да го злепоставиш.
Типично за комунягите - така се ровеха в миналото на хората за да ги очернят виновни или не.
В случая - пак удари на камък.


Също както и в темата за където пак нищо не ти се получи.
И там се впусна в материя където си гола вода ... абе голям си Гадолиний.



Тема Re: Агресивни пациенти...нови [re: vehtiya]  
Автор Samolet 5 (член)
Публикувано27.07.17 00:11



Отиваш при пациент. Той е в тежко състояние, стабилизираш го и го качваш в линейката. Обаче роднина те напада. Вадиш пистолета и го застрелваш. После какво следва? Не караш първия в болница а се занимаваш да спасяваш втория ? Чакаш полиция, пишете протоколи, изземвате оръжия? А какво става с първия пациент? А какво става с втория пациент? Кой оживява и кой умира? А ако и брата на нападателя има оръжие и той стреля по тебе след като ти си стрелял по другия?



Тема Re: Педофилски...нови [re: vehtiya]  
Автор Samolet 5 (член)
Публикувано27.07.17 00:32



Щом съм написал нещо то това нещо си е имало причина и повод. Когато съм го написал съм го мислил. Не виждам нищо срамно в мнението ми за днешната младеж. Аз не бих легнал с 15 годишна а още по-малко 15 годишна би легнала с мен. Освен ако не става дума за 20 лева на околовръстното и 15 годишната да има 3 деца и да е тъмно-синя на цвят.
Педофилията се толерира и подпомага от държавата защото: Тя е основно сред неграмотното население. Това население е лесно за контрол. Педофилията не засяга икономически и политически интереси. Напротив - подпомага ги. От нея не могат да бъдат спечелени пари пряко или косвено. Следователно населението да прави каквото си иска.
Момиче на 12 години ражда. Следователно я изнасилват от 11 годишна. Държавата и дава майчински докато дава на майка и майчински за нея. Никой не е в затвора. Напротив. Престъпниците получават финансово подпомагане. Следователно не е незаконно. Преди години имаше в Пазарджик 16 годишна която роди 5-тото си дете. Не го подкрепям, не го харесвам но това е реалноста и обсъждайки тази реалност в някой форум не ставам част от нея по никакъв начин. Най-малкото защото не участвам нито в сношението, нито в раждането нито в получаване на детските.
Така възпитаваме децата всички ние като общество и затова те биват такива. От 10-11 годишни пият и пушат. На 12 се друсат с амфети и правят секс. И то не само от циганския контингент а все по-масово и бели чисти българчета от интелигентни и не-бедни семейства.
Това е изгодно на мафията и политическата класа защото това генерира прости и неграмотни хора които лесно се управляват. Те са консуматори на алкохол, цигари и наркотици което носи приходи на съответните лобита.

Не го харесвам. Не го подкрепям. Правя каквото мога за да образовам младите около мен за да имат алтернатива пред кочината в която им се налага да живеят. Българския народ е овчи народ и обича да го водят като стадо.
Сега ценностите се промениха. Преди години когато е писан онзи пост децата обичаха да се показват голи за да предизвикат другите. Сега търсят друга форма на изява. Ако ти е интересна темата - може да я обсъдим в другия форум където му е мястото.

А що се отнася до гадолиния от другия форум - в медицината се използва като контраст за ЯМР. В огранизма се вкарва милиграми. В индустрията се използва при производството на компактдискове и разни нестандартни електронни елементи. Гадолиния има температура на Кюри която е в диапазона на стайна температура и е удобен за различни експерименти в областа на магнетизма. Въпреки, че е доста скучен като метал и е много добре изследван - би ми било интересно да направя някакви експерименти с него. Дори да знам какъв ще бъде резултата от тях чисто като хоби бих се позабавлявал. В близките 5 години не се вижда да ми остане време но като се пенсионирам със сигурност ще отделя няколко месеца по темата.
Надявам се съм задоволил любопитството ти и съм ти дал достатъчно поводи да ме храниш и псуваш оправдавайки твоите недостатъци.



Тема Re: Агресивни пациенти...нови [re: Samolet 5]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано27.07.17 01:06



Обаче роднина те напада
И кво?! Чакам го да ми се отбие и тогава тръгвам с пациента ли? Или?



Тема Re: Педофилски...нови [re: Samolet 5]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано27.07.17 01:08



Многословие и празнословие. Най- вече. И пълно противоречие с онова, което си писал във въпросния пост.



Тема Re: Педофилски...нови [re: hidrazin4o]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано27.07.17 01:15



абе голям си Гадолиний
Имам си добър учител

Ти между другото също обичаш да се ровичкаш. Включително и в (уж)заключени папки. Нали? Типично за комунягите



Тема Re: Педофилски...нови [re: hidrazin4o]  
Автор saksunМодератор (непозната)
Публикувано27.07.17 02:14



Някой писал и нека си носи отговорност за тях.
Проблем е че ти се ровиш в постове от преди колко, 6-7-8... години ???
И що? От безсилие и със задни мисли за да го злепоставиш.
Типично за комунягите - така се ровеха в миналото на хората за да ги очернят виновни или не.
В случая - пак удари на камък.


Е, хайде сега.
Ти също се ровиш в живота на Вехтия и разправяше тук, че той си ляга с кокошките и други неща, прочетени в Нета.
Вехтия поне посочва мнението на някого, писано в този форум, а ти изнамери информация от не знам къде си за него.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Педофилски...нови [re: Samolet 5]  
Автор saksunМодератор (непозната)
Публикувано27.07.17 02:24



Правя каквото мога за да образовам младите около мен за да имат алтернатива пред кочината в която им се налага да живеят.


Жива да не бях!
Как образоваш младите с омразата, която питаеш към лекарското съсловие?

Общество, което е настроено зле към лекарите и учителите си, е обречено на провал. От мен да го знаеш.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Педофилски...нови [re: vehtiya]  
Автор hidrazin4o (стар клубар)
Публикувано27.07.17 08:21



Включително и в (уж)заключени папки.
________________________________________
В кои заключени папки и какво разбираш под заключени папки?
Между другото ти защо пишеш из форумите когато си на работа???





Тема Re: Педофилски...нови [re: hidrazin4o]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано27.07.17 08:32



Защо реши че съм на работа? Просто нощеска станах да пикая и реших да видя какво сте сътворили ти и твоя самолет. Преди време ти публикува домашния ми адрес. По- точно тази част от него, която аз не бях публикувал. Хитро общо взето. Всеки що годе интелигентен човек ще съпостави това, което съм публикувал аз със това, което добавяш ти и ще може да ме намери ако иска. Иначе ти си написал просто някакви си блок, вход, етаж и апартамент. Все едно нищо. Невинен си като ученичка. Петнадесетгодишна. Аз се разтърсих и проверих внимателно къде какво съм публикувал. В една от папките висеше копие от моята диплома, на което не бях закрил личните данни. Папка (уж)само за моя употреба. Заключена така да се каже. Аз както виждаш намирам интересни неща и без да си служа с хакерлъци.



Тема Re: Педофилски...нови [re: saksun]  
Автор hidrazin4o (стар клубар)
Публикувано27.07.17 08:59



Ти също се ровиш в живота на Вехтия и разправяше тук, че той си ляга с кокошките и други неща, прочетени в Нета.
Вехтия поне посочва мнението на някого, писано в този форум, а ти изнамери информация от не знам къде си за него.

____________________________________________________________________________________________________
Ми само съм цитирал какво той сам е написал за себе си с ясното желание то да бъде прочетено.
Е@а ли го що е публикувал сам толкова данни за себе си пък после се пени като Веро...


Ето, сам е написал че си ляга с кокошките:

За да го намеря това ми костваше няколко лениви щракания с мишката.
Докато на Вехти му са били необходими часове да се рови в близо 400-те поста на Самолет-а за да изнамери нещо което го злепоставя, уж...



Тема Re: Педофилски...нови [re: vehtiya]  
Автор hidrazin4o (стар клубар)
Публикувано27.07.17 09:13



Да бе, станал да пикае... Да нямаш медицински проблем, кой здрав човек става нощем да пикае бре?


Направо си драскал от работното си място.
Това с дипломата са пълни простотии и твои си фантазии.
Адреса ти, телефонния ти номер ... ги имам собственоръчно написани от самия теб, ръкописно...
Просто наистина съм написал само толкова, колкото да разбереш че го знам но без някой друг да успее да те открие.
Приеми го като знак на добра воля.



Тема Re: Педофилски...нови [re: saksun]  
Автор hidrazin4o (стар клубар)
Публикувано27.07.17 09:16



Общество, което е настроено зле към лекарите и учителите си, е обречено на провал.
____________________________________________________________________________
Отвивам да си изям старите кецове...





Тема Re: Педофилски...нови [re: hidrazin4o]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано27.07.17 13:14



Ми само съм цитирал какво той сам е написал за себе си с ясното желание то да бъде прочетено
Същото важи и за изхождането на твоя самолет, Хидразинчо. Всичко е редно и законно. Като секс със 15 годишна.



Тема Интервю...нови [re: hidrazin4o]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано27.07.17 13:22



Малка подробност Хидразинчо. Няма и месец след като регистрирах профил в Тwоо аз го изтрих. Сигурен съм защото трябваше да попълня малък въпросник защо аджаба си изтривам профила. Защото този сайт е тъпня, ама нямаше такава опция в отговорите. Та, ти ли си влязъл в изтрития ми профил или те са го възобновили без мое съгласие... Както и да е, добра работа все пак. Но... не си само ти дето ги чатка тези работи. Приеми го философски. И благодаря за рекламата. Току виж изпаднало нещо в Дир- а

Както са казали древните римляни: Къде го чукаш, къде се пука



Тема Re: Интервю...нови [re: vehtiya]  
Автор hidrazin4o (стар клубар)
Публикувано27.07.17 13:47



Та, ти ли си влязъл в изтрития ми профил или те са го възобновили без мое съгласие...
___________________________________________________________________________________
Продължаваш да ръсиш глупости. Как ще вляза във вече изтрит профил бре?
Дори и хипотетично да има някаква такава възможност, то първоначално би трябвало да знам че някога си имал регистрация точно там.
А за тъпото Тwоо разбрах чак когато ми лъсна твоето име - демек не са ти изтрили профила или са го възстановили.
Нормално, иначе ще останат съвсем без потребители...
А твоето решение за изтриване - какво ги интересува? Кинти да падат,



Тема Re: Педофилски...нови [re: hidrazin4o]  
Автор sasasas (ентусиаст)
Публикувано27.07.17 16:32



Бате, ти кого харесваш - Вехтия или Самолета, че се чудим сега с един приятел



Иначе няма какво да се каже, живна тоя клуб, радвам ви се. Готина модераторка с хубави клубари. Няма безнадежден случай между вас, обаче, Самолета да не е имал ник Оро?



Тема Re: Педофилски...нови [re: Samolet 5]  
Автор sasasas (ентусиаст)
Публикувано27.07.17 16:41



Пиши по-кратко, не мъчи четящите.
Колко часа си учил днес? Хохохо, не мога вече

Има студент на 70 години. Ти ли си?



Тема Re: Командоси...нови [re: vehtiya]  
Автор sasasas (ентусиаст)
Публикувано27.07.17 16:57



Ти ще се запишеш ли на курсове по самоотбрана, ако направят за София? Добра идея е.
Аз съм показвал на Саксън няколко, ама тя си знае една и другото щяла да го мисли в движение. Смята, че с приказки ще подчини агресора, много филми гледа и книги е чела, ама виж думите към доктора в Бургас - "ще те убия"



Тема Re: Педофилски...нови [re: vehtiya]  
Автор sasasas (ентусиаст)
Публикувано27.07.17 17:11



Вехтия, Хидразинчо те обича. Да не ти е бил пациент? Влече го все към Перник.



Тема Хидразинчо те...нови [re: sasasas]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано27.07.17 20:20



Не толкова колкото Самолета обаче. Я колко пъти се обажда в негова защита.



Тема Re: Командоси...нови [re: sasasas]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано27.07.17 20:29



Защо не? Единствената пречка е че работя на смени. Ако са съботно- неделни може някакси да уредя да съм свободен. За мене хватките са последно средство, макар че не ги отписвам. Първото е да знаеш как да се държиш с паникьосани, изнервени, нахални и т.н. пациенти и/или техни роднини. Курса във Военна болница може би ще е от полза. На второ място иде паник бутон и бърза и адекватна реакция на охраната. И тогава вече идват личните умения. Има хорица които просто са озлобени от живота и ако видят млад, неопитен доктор или хубава докторка опитват се да си го излеят на тях. Ако усетят че им се плашиш става още по лошо. Нали някакъв майстор беше казал че бойни изкуства се учат за да се избегнат битките





Тема Re: Интервю...нови [re: hidrazin4o]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано27.07.17 20:32



Извинявай за въпроса, но как ми видя профила във Тwоо без да си знаел за него, тоест без да имаш регистрация там





Тема Re: Интервю...нови [re: vehtiya]  
Автор hidrazin4o (стар клубар)
Публикувано28.07.17 00:52



но как ми видя профила във Тwоо без да си знаел за него, тоест без да имаш регистрация там
Що за тъп въпрос? Не е необходимо да имам регистрация за да ти видя профила.
Еб@ти, ти наистина си много зле бе.


Чичо Гошо знае много неща (около 10-тина процента) но ти не знаеш как да го питаш за да ти даде изчерпателен отговор.
В тая връзка какво стана с Мила Михайлова от ЦСМП-София?
Гледам че си е падала по нестандартен сех (опааа..., по нестандартни неща).



Тема Re: Командоси...нови [re: vehtiya]  
Автор hidrazin4o (стар клубар)
Публикувано28.07.17 00:59



Защо не?
___________________
Да и ще станеш бяла нинджа...







Тема Re: Интервю...нови [re: hidrazin4o]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано28.07.17 07:58



В тая връзка какво стана с Мила Михайлова от ЦСМП-София?

Питай я лично. В ЦСМП-София не работя от август 2013, а профила си в този сайт изтрих няма и месец след като се регистрирах. Яко ровиш и определено си по- напред с компютрите от мене ама резултатите...



Редактирано от vehtiya на 28.07.17 08:00.



Тема Re: Командоси...нови [re: sasasas]  
Автор saksunМодератор (непозната)
Публикувано28.07.17 15:06



При някои тактики за самоотбрана трябва да си Джеки Чан или за по-сигурно - Нео от ,,Матрицата".



Аз си знам един номер, който при точно приложение, може да неутрализира побойника срещу теб.
Засилваш юмрук към слънчевия му сплит първо. Той трябва да се сгъне напред и в момента, в който се навежда го подпираш с нов юмрук в челото. Би следвало той да се отметне назад с тялото и главата си, и тогава отново замахваш към слънчевия сплит. После - пак в челото.
Използваш омаломощаването на противника, бягаш и/или викаш за помощ.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Командоси...нови [re: saksun]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано28.07.17 17:43



Само така! Само че това трябва да се отработва. Боксов чувал, боксова круша, в краен случай чувал натъпкан със възглавници.



Тема Енови [re: sasasas]  
Автор saksunМодератор (непозната)
Публикувано28.07.17 18:25



Иначе няма какво да се каже, живна тоя клуб, радвам ви се. Готина модераторка с хубави клубари. Няма безнадежден случай между вас, обаче, Самолета да не е имал ник Оро?

Всичко е вярно.


Без последното предположение - различни клубари са. Оро (Адекватен или Омбре) има съвсем друг стил на писане от Самолета.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Редактирано от saksun на 28.07.17 18:26.



Тема Re: Интервю...нови [re: hidrazin4o]  
Автор saksunМодератор (непозната)
Публикувано28.07.17 18:32



Ти чак и приятелите на Вехтия си огледал хубаво. Особено колежката му и предпочитанията й.


Кога ще направим на теб подобно интервю, кажи?

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Интервю...нови [re: saksun]  
Автор hidrazin4o (стар клубар)
Публикувано28.07.17 19:10



Кога ще направим на теб подобно интервю, кажи?
_________________________________________________
Винаги съм насреща - почти денонощно.





Тема Re: Интервю...нови [re: saksun]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано28.07.17 19:14



Добре се е ориентирал. Отракана медицинска сестра. Със дъщеря.



Тема Re: Командоси...нови [re: vehtiya]  
Автор saksunМодератор (непозната)
Публикувано28.07.17 22:26



Да, нужно е отработване.
Включително разиграване на различни ситуации, защото нормалната реакция на нападателя е да се превие напред след първия удар, но ако не стане така, цялата хватка се проваля.

И друго си мисля. Трябва да е подготвен психически човекът, в случая лекарят, че ударите, които нанася не могат да бъдат други освен нараняващи. В противен случай само ще разгневи другия, нищо няма да постигне; онзи ще действа и ще го размаже.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Анкетанови [re: saksun]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано29.07.17 07:13







Тема Re: Командоси...нови [re: saksun]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано03.08.17 17:32



Аз като се ядосам удрям шамари на стените в банята. Всички са вътрешни(освен пода и тавана разбира се) така че няма опасност съседите да изврещят. По силата и характера на звука се ориентирам дали упражнението се изпълнява правилно. Няколко пъти съм си натъртвал дланта но вече съм се усъвършенствал. Ако не друго поне шамари мога да бия





Тема Re: Педофилски...нови [re: sasasas]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано19.10.17 15:09



Самолета да не е имал ник Оро?

Това може лесно да се провери. Кликни върху въпросния ник и ще ти излезе визитка със сегашния ник на потребителя.



Тема Оронови [re: saksun]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано19.10.17 18:00



Оро, Адекватен, 1 Омбре, Пеперуд. Тайнствен участник. Последните три прякора са изтрити от базата данни на Дир- а, въпреки че има техни постове. За Оро няма нищо- ни вест, ни пост. Така да се каже.



Тема Re: Оронови [re: vehtiya]  
Автор saksunМодератор (непозната)
Публикувано19.10.17 21:01



Това са никове на един потребител. Но той не е тайнствен, а отлично познат в клубовете. В последно време не е писал. Добре ли е?

Не е Самолет.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Drut Peperud :-))нови [re: saksun]  
Автор laplandetza (старо куче)
Публикувано19.10.17 21:24



Не не е добре НЕадеквата ,хахахя .

В Норвегия иде тъмницата, лисугера го хапе тоя човек на културата.
Знам кой е пеперудника, име, фамилия, от къде и накъде..........и там психодиспансерите са в криза !



Тема Re: Drut Peperud :-))нови [re: laplandetza]  
Автор saksunМодератор (непозната)
Публикувано19.10.17 21:47



Чела съм го достатъчно. Не е писал никога в ,,Медицина", мисля.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Оронови [re: saksun]  
Автор hidrazin4o (стар клубар)
Публикувано19.10.17 21:48



В последно време не е писал. Добре ли е? ... Не е Самолет.
Определено не е Самолета.
Колко е това последно време? Щото ...





Тема Re: Оронови [re: hidrazin4o]  
Автор saksunМодератор (непозната)
Публикувано19.10.17 21:55



Не, той не пише с ник Самолет.
Този последният, ако твори тук, е с друг никнейм...

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Оронови [re: saksun]  
Автор hidrazin4o (стар клубар)
Публикувано19.10.17 22:03



Е да де. Тоя Оро, Адекватен, Омбре, 1Омбре, Пеперуд ... определено не пише тук.
И Самолета няма абсолютно нищо общо с тоя Пеперуд ...
И доколкото знам Самолета няма друг ник или регистрация в бъгавия дир.



Тема Re: Оронови [re: hidrazin4o]  
Автор saksunМодератор (непозната)
Публикувано19.10.17 22:20



Така е, наблюдателна съм.


Не ми трябва да знам със сигурност нещо, но подозренията ми са верни...

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.