Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:55 07.06.24 
Природни науки
   >> Медицина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Интервю...нови [re: hidrazin4o]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано28.07.17 07:58



В тая връзка какво стана с Мила Михайлова от ЦСМП-София?

Питай я лично. В ЦСМП-София не работя от август 2013, а профила си в този сайт изтрих няма и месец след като се регистрирах. Яко ровиш и определено си по- напред с компютрите от мене ама резултатите...



Редактирано от vehtiya на 28.07.17 08:00.



Тема Re: Командоси...нови [re: sasasas]  
Автор saksunМодератор (непозната)
Публикувано28.07.17 15:06



При някои тактики за самоотбрана трябва да си Джеки Чан или за по-сигурно - Нео от ,,Матрицата".



Аз си знам един номер, който при точно приложение, може да неутрализира побойника срещу теб.
Засилваш юмрук към слънчевия му сплит първо. Той трябва да се сгъне напред и в момента, в който се навежда го подпираш с нов юмрук в челото. Би следвало той да се отметне назад с тялото и главата си, и тогава отново замахваш към слънчевия сплит. После - пак в челото.
Използваш омаломощаването на противника, бягаш и/или викаш за помощ.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Командоси...нови [re: saksun]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано28.07.17 17:43



Само така! Само че това трябва да се отработва. Боксов чувал, боксова круша, в краен случай чувал натъпкан със възглавници.



Тема Енови [re: sasasas]  
Автор saksunМодератор (непозната)
Публикувано28.07.17 18:25



Иначе няма какво да се каже, живна тоя клуб, радвам ви се. Готина модераторка с хубави клубари. Няма безнадежден случай между вас, обаче, Самолета да не е имал ник Оро?

Всичко е вярно.


Без последното предположение - различни клубари са. Оро (Адекватен или Омбре) има съвсем друг стил на писане от Самолета.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Редактирано от saksun на 28.07.17 18:26.



Тема Re: Интервю...нови [re: hidrazin4o]  
Автор saksunМодератор (непозната)
Публикувано28.07.17 18:32



Ти чак и приятелите на Вехтия си огледал хубаво. Особено колежката му и предпочитанията й.


Кога ще направим на теб подобно интервю, кажи?

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Интервю...нови [re: saksun]  
Автор hidrazin4o (стар клубар)
Публикувано28.07.17 19:10



Кога ще направим на теб подобно интервю, кажи?
_________________________________________________
Винаги съм насреща - почти денонощно.





Тема Re: Интервю...нови [re: saksun]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано28.07.17 19:14



Добре се е ориентирал. Отракана медицинска сестра. Със дъщеря.



Тема Re: Командоси...нови [re: vehtiya]  
Автор saksunМодератор (непозната)
Публикувано28.07.17 22:26



Да, нужно е отработване.
Включително разиграване на различни ситуации, защото нормалната реакция на нападателя е да се превие напред след първия удар, но ако не стане така, цялата хватка се проваля.

И друго си мисля. Трябва да е подготвен психически човекът, в случая лекарят, че ударите, които нанася не могат да бъдат други освен нараняващи. В противен случай само ще разгневи другия, нищо няма да постигне; онзи ще действа и ще го размаже.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Анкетанови [re: saksun]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано29.07.17 07:13







Тема Re: Командоси...нови [re: saksun]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано03.08.17 17:32



Аз като се ядосам удрям шамари на стените в банята. Всички са вътрешни(освен пода и тавана разбира се) така че няма опасност съседите да изврещят. По силата и характера на звука се ориентирам дали упражнението се изпълнява правилно. Няколко пъти съм си натъртвал дланта но вече съм се усъвършенствал. Ако не друго поне шамари мога да бия






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.