Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:21 07.06.24 
Природни науки
   >> Медицина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Педофилски...нови [re: hidrazin4o]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано27.07.17 01:15



абе голям си Гадолиний
Имам си добър учител

Ти между другото също обичаш да се ровичкаш. Включително и в (уж)заключени папки. Нали? Типично за комунягите



Тема Re: Педофилски...нови [re: hidrazin4o]  
Автор saksunМодератор (непозната)
Публикувано27.07.17 02:14



Някой писал и нека си носи отговорност за тях.
Проблем е че ти се ровиш в постове от преди колко, 6-7-8... години ???
И що? От безсилие и със задни мисли за да го злепоставиш.
Типично за комунягите - така се ровеха в миналото на хората за да ги очернят виновни или не.
В случая - пак удари на камък.


Е, хайде сега.
Ти също се ровиш в живота на Вехтия и разправяше тук, че той си ляга с кокошките и други неща, прочетени в Нета.
Вехтия поне посочва мнението на някого, писано в този форум, а ти изнамери информация от не знам къде си за него.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Педофилски...нови [re: Samolet 5]  
Автор saksunМодератор (непозната)
Публикувано27.07.17 02:24



Правя каквото мога за да образовам младите около мен за да имат алтернатива пред кочината в която им се налага да живеят.


Жива да не бях!
Как образоваш младите с омразата, която питаеш към лекарското съсловие?

Общество, което е настроено зле към лекарите и учителите си, е обречено на провал. От мен да го знаеш.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Педофилски...нови [re: vehtiya]  
Автор hidrazin4o (стар клубар)
Публикувано27.07.17 08:21



Включително и в (уж)заключени папки.
________________________________________
В кои заключени папки и какво разбираш под заключени папки?
Между другото ти защо пишеш из форумите когато си на работа???





Тема Re: Педофилски...нови [re: hidrazin4o]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано27.07.17 08:32



Защо реши че съм на работа? Просто нощеска станах да пикая и реших да видя какво сте сътворили ти и твоя самолет. Преди време ти публикува домашния ми адрес. По- точно тази част от него, която аз не бях публикувал. Хитро общо взето. Всеки що годе интелигентен човек ще съпостави това, което съм публикувал аз със това, което добавяш ти и ще може да ме намери ако иска. Иначе ти си написал просто някакви си блок, вход, етаж и апартамент. Все едно нищо. Невинен си като ученичка. Петнадесетгодишна. Аз се разтърсих и проверих внимателно къде какво съм публикувал. В една от папките висеше копие от моята диплома, на което не бях закрил личните данни. Папка (уж)само за моя употреба. Заключена така да се каже. Аз както виждаш намирам интересни неща и без да си служа с хакерлъци.



Тема Re: Педофилски...нови [re: saksun]  
Автор hidrazin4o (стар клубар)
Публикувано27.07.17 08:59



Ти също се ровиш в живота на Вехтия и разправяше тук, че той си ляга с кокошките и други неща, прочетени в Нета.
Вехтия поне посочва мнението на някого, писано в този форум, а ти изнамери информация от не знам къде си за него.

____________________________________________________________________________________________________
Ми само съм цитирал какво той сам е написал за себе си с ясното желание то да бъде прочетено.
Е@а ли го що е публикувал сам толкова данни за себе си пък после се пени като Веро...


Ето, сам е написал че си ляга с кокошките:

За да го намеря това ми костваше няколко лениви щракания с мишката.
Докато на Вехти му са били необходими часове да се рови в близо 400-те поста на Самолет-а за да изнамери нещо което го злепоставя, уж...



Тема Re: Педофилски...нови [re: vehtiya]  
Автор hidrazin4o (стар клубар)
Публикувано27.07.17 09:13



Да бе, станал да пикае... Да нямаш медицински проблем, кой здрав човек става нощем да пикае бре?


Направо си драскал от работното си място.
Това с дипломата са пълни простотии и твои си фантазии.
Адреса ти, телефонния ти номер ... ги имам собственоръчно написани от самия теб, ръкописно...
Просто наистина съм написал само толкова, колкото да разбереш че го знам но без някой друг да успее да те открие.
Приеми го като знак на добра воля.



Тема Re: Педофилски...нови [re: saksun]  
Автор hidrazin4o (стар клубар)
Публикувано27.07.17 09:16



Общество, което е настроено зле към лекарите и учителите си, е обречено на провал.
____________________________________________________________________________
Отвивам да си изям старите кецове...





Тема Re: Педофилски...нови [re: hidrazin4o]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано27.07.17 13:14



Ми само съм цитирал какво той сам е написал за себе си с ясното желание то да бъде прочетено
Същото важи и за изхождането на твоя самолет, Хидразинчо. Всичко е редно и законно. Като секс със 15 годишна.



Тема Интервю...нови [re: hidrazin4o]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано27.07.17 13:22



Малка подробност Хидразинчо. Няма и месец след като регистрирах профил в Тwоо аз го изтрих. Сигурен съм защото трябваше да попълня малък въпросник защо аджаба си изтривам профила. Защото този сайт е тъпня, ама нямаше такава опция в отговорите. Та, ти ли си влязъл в изтрития ми профил или те са го възобновили без мое съгласие... Както и да е, добра работа все пак. Но... не си само ти дето ги чатка тези работи. Приеми го философски. И благодаря за рекламата. Току виж изпаднало нещо в Дир- а

Както са казали древните римляни: Къде го чукаш, къде се пука




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.