Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:30 15.06.24 
Природни науки
   >> Медицина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Командоси...нови [re: dama spatia]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано26.07.17 14:29







Тема Re: Педофилски...нови [re: vehtiya]  
Автор hidrazin4o (стар клубар)
Публикувано26.07.17 19:06



Леко педофилски според мене. И наистина човека, написал този пасаж със сигурност трябва да е изтрещял.
_______________________________________________________________________________________________
Какво е според теб никой не го интересува и си е само твое мнение.
Мнение на живеещ далече в миналото и тотално изостанал от настоящето...



Тема Re: Педофилски...нови [re: hidrazin4o]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано26.07.17 19:15



Да, това е мое мнение. Пък дали наистина никого не интересува... Някой упълномощавал ли те е да говориш от чуждо име? Отделен е въпроса че от секса със 15 годишни се интересува Закона. Нали?



Тема Re: Педофилски...нови [re: vehtiya]  
Автор hidrazin4o (стар клубар)
Публикувано26.07.17 22:29



Някой упълномощавал ли те е да говориш от чуждо име?
______________________________________________________________________________________________________________________
Ми Вехтия, на всички ни е ясно че си се ровил из постовете на Самолета само и единствено с цел да го злепоставиш по някакъв начин.
Та и затова дали някой ме е упълномощавал няма особено значение.
Особено пък след като въобще не си в час със законите.
(то законите и наредбите в медицината толкова знаеш ама това е друга бира...)

Отделен е въпроса че от секса със 15 годишни се интересува Закона. Нали?
_________________________________________________________________________
Ми не е така Вехтия. Закона (който ти не познаваш) не се интересува особено от 15-годишните.
Закона се интересува обаче от не навършилите 14 години...
И вместо да ми цитираш навред чл.131 като светото писание, вземи да прочетеш малко че друг път да не се излагаш така...


P.S. Обещавам да барам само над 14 години и то ако са наясно какво правим.
Защо? Справка НК , Раздел VIII, Разврат



Тема Re: Педофилски...нови [re: hidrazin4o]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано26.07.17 22:37



Ми Вехтия, на всички ни е ясно че си се ровил из постовете на Самолета само и единствено с цел да го злепоставиш по някакъв начин.

Постовете на Самолета са публични. Ако в тях нещо го злепоставя, значи той се злепоставя сам.



Тема Re: Педофилски...нови [re: vehtiya]  
Автор hidrazin4o (стар клубар)
Публикувано26.07.17 23:28



Вехтия, не е проблема дали постовете на някого са публични.
Някой писал и нека си носи отговорност за тях.
Проблем е че ти се ровиш в постове от преди колко, 6-7-8... години ???
И що? От безсилие и със задни мисли за да го злепоставиш.
Типично за комунягите - така се ровеха в миналото на хората за да ги очернят виновни или не.
В случая - пак удари на камък.


Също както и в темата за където пак нищо не ти се получи.
И там се впусна в материя където си гола вода ... абе голям си Гадолиний.



Тема Re: Агресивни пациенти...нови [re: vehtiya]  
Автор Samolet 5 (член)
Публикувано27.07.17 00:11



Отиваш при пациент. Той е в тежко състояние, стабилизираш го и го качваш в линейката. Обаче роднина те напада. Вадиш пистолета и го застрелваш. После какво следва? Не караш първия в болница а се занимаваш да спасяваш втория ? Чакаш полиция, пишете протоколи, изземвате оръжия? А какво става с първия пациент? А какво става с втория пациент? Кой оживява и кой умира? А ако и брата на нападателя има оръжие и той стреля по тебе след като ти си стрелял по другия?



Тема Re: Педофилски...нови [re: vehtiya]  
Автор Samolet 5 (член)
Публикувано27.07.17 00:32



Щом съм написал нещо то това нещо си е имало причина и повод. Когато съм го написал съм го мислил. Не виждам нищо срамно в мнението ми за днешната младеж. Аз не бих легнал с 15 годишна а още по-малко 15 годишна би легнала с мен. Освен ако не става дума за 20 лева на околовръстното и 15 годишната да има 3 деца и да е тъмно-синя на цвят.
Педофилията се толерира и подпомага от държавата защото: Тя е основно сред неграмотното население. Това население е лесно за контрол. Педофилията не засяга икономически и политически интереси. Напротив - подпомага ги. От нея не могат да бъдат спечелени пари пряко или косвено. Следователно населението да прави каквото си иска.
Момиче на 12 години ражда. Следователно я изнасилват от 11 годишна. Държавата и дава майчински докато дава на майка и майчински за нея. Никой не е в затвора. Напротив. Престъпниците получават финансово подпомагане. Следователно не е незаконно. Преди години имаше в Пазарджик 16 годишна която роди 5-тото си дете. Не го подкрепям, не го харесвам но това е реалноста и обсъждайки тази реалност в някой форум не ставам част от нея по никакъв начин. Най-малкото защото не участвам нито в сношението, нито в раждането нито в получаване на детските.
Така възпитаваме децата всички ние като общество и затова те биват такива. От 10-11 годишни пият и пушат. На 12 се друсат с амфети и правят секс. И то не само от циганския контингент а все по-масово и бели чисти българчета от интелигентни и не-бедни семейства.
Това е изгодно на мафията и политическата класа защото това генерира прости и неграмотни хора които лесно се управляват. Те са консуматори на алкохол, цигари и наркотици което носи приходи на съответните лобита.

Не го харесвам. Не го подкрепям. Правя каквото мога за да образовам младите около мен за да имат алтернатива пред кочината в която им се налага да живеят. Българския народ е овчи народ и обича да го водят като стадо.
Сега ценностите се промениха. Преди години когато е писан онзи пост децата обичаха да се показват голи за да предизвикат другите. Сега търсят друга форма на изява. Ако ти е интересна темата - може да я обсъдим в другия форум където му е мястото.

А що се отнася до гадолиния от другия форум - в медицината се използва като контраст за ЯМР. В огранизма се вкарва милиграми. В индустрията се използва при производството на компактдискове и разни нестандартни електронни елементи. Гадолиния има температура на Кюри която е в диапазона на стайна температура и е удобен за различни експерименти в областа на магнетизма. Въпреки, че е доста скучен като метал и е много добре изследван - би ми било интересно да направя някакви експерименти с него. Дори да знам какъв ще бъде резултата от тях чисто като хоби бих се позабавлявал. В близките 5 години не се вижда да ми остане време но като се пенсионирам със сигурност ще отделя няколко месеца по темата.
Надявам се съм задоволил любопитството ти и съм ти дал достатъчно поводи да ме храниш и псуваш оправдавайки твоите недостатъци.



Тема Re: Агресивни пациенти...нови [re: Samolet 5]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано27.07.17 01:06



Обаче роднина те напада
И кво?! Чакам го да ми се отбие и тогава тръгвам с пациента ли? Или?



Тема Re: Педофилски...нови [re: Samolet 5]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано27.07.17 01:08



Многословие и празнословие. Най- вече. И пълно противоречие с онова, което си писал във въпросния пост.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.