Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:41 17.05.24 
Природни науки
   >> Медицина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Защо ги бият...нови  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано09.08.16 11:14



Ето за какво може да изяде боя един лекар(в случая млада лекарка) при повикване за (уж)спешен адрес:



Ако си паднал стани и ако пак паднеш пак стани

Тема Re: Защо ги бият...нови [re: vehtiya]  
Автор hidrazin4o (стар клубар)
Публикувано09.08.16 11:54



Не ти работи линка. Защо уж?



Тема Re: Защо ги бият...нови [re: hidrazin4o]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано09.08.16 12:38



Аз го отворих. Копирам текста :
" Млада лекарка от Центъра за спешна медицинска помощ (ЦСМП) във Варна бе шамаросана от роми по време на изпълнение на служебните си задължения, съобщи директорът д-р Мая Рашева.

Инцидентът станал снощи около 21,30 ч. в с. Каменар, съобщава „Черно море“. Екип на „Бърза помощ“ се отзовал на повикване за тежко болен мъж. Тъй като в къщата било много шумно, лекарката помолила за тишина.

„Ти ли ще ми правиш забележки, ма“, казал й болният ядосано. И когато лекарката се отправила към пътната врата, съпругата на болния ром й ударила плесник.

За случая е уведомена полицията, каза още д-р Рашева. Това е пореден случай на посегателство от роми над наш екип. Въпреки обидата колежката си е свършила работата и не се наложило да бъде викан друг екип, добави тя.

Директорът на ЦСМП – Варна, призова за повече толерантност към спешните медици. Нека хората не забравят, че нашата работа е да помагаме на болните и да спасяваме живота им, обобщи тя."



Тема Re: Защо ги бият...нови [re: hidrazin4o]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано09.08.16 13:41



Линка работи Хидразинчо! Не се прави на алтав!

Ако си паднал стани и ако пак паднеш пак стани


Тема Re: Защо ги бият...нови [re: vehtiya]  
Автор hidrazin4o (стар клубар)
Публикувано09.08.16 13:53





Иначе тук работи:


Редактирано от hidrazin4o на 09.08.16 13:55.



Тема Re: Защо ги бият...нови [re: hidrazin4o]  
Автор Tom_cat ()
Публикувано09.08.16 13:55



При мен линка също се отваря. Не може да се отвори само от селска мрежа като тази в която си ти.

Редактирано от Tom_cat на 09.08.16 14:05.



Тема Re: Защо ги бият...нови [re: hidrazin4o]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано09.08.16 14:13



При мен работят и двата линка, само дето твоя не позволява коментари без да си регнат.

Ако си паднал стани и ако пак паднеш пак стани


Тема Re: Защо ги бият...нови [re: Tom_cat]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано09.08.16 14:15



Хидразинчо се пробва на инсинуации и хибридна война. Малко по селски де, ама кой за каквото е учил...

Ако си паднал стани и ако пак паднеш пак стани


Тема Re: Защо ги бият...нови [re: hidrazin4o]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано09.08.16 14:20



Хидразинчо, как така от четирима(аз, ти, Дама Спатия и Котарака) само на тебе не ти се отвори линка? С най- калпав компютър ли си или защото твоя линк не позволява коментари? Де стига с тези селски номерца де. И с тая хибридна война. Разбрахме че си сменял секретни бушони в казармата ама...

Ако си паднал стани и ако пак паднеш пак стани


Тема Re: Защо ги бият...нови [re: vehtiya]  
Автор hidrazin4o (стар клубар)
Публикувано09.08.16 14:56



С най- калпав компютър ли си

Ти пак се изказа неподготвен. Какво общо има компа дали е стар или нов с отварянето на дадена страница като тази?
Просто проблема явно пак е при дървените шопи:



Сега не ми се ходи до сателитния нет за да пробвам от там.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.