Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:57 07.06.24 
Природни науки
   >> Медицина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Лекар:нови [re: azazel.ehnaton@abv.b]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано01.07.17 08:45







Тема Re: Лекар:нови [re: vehtiya]  
Автор Quai dOrsay ()
Публикувано01.07.17 09:37



Започва добре, но с това

Затова, ако съществува прераждането, д-р Крупев е категоричен, че в следващия си живот ще поиска да стане сутеньор. Така, ако хората в този живот са го търсили само поради негативни емоции, в следващия ще се случи точно обратното.
ме изгуби като слушател и спрях да чета.
Защото най-малкото звучи несериозно от устата на лекар с неговото положение. С тия приказки олеква, думите му нямат стойност, и губи априори уважение.
Не бих се доверил на лекар с такъв акъл, дори да го е казал на шега, пак е тъпо.



Тема Re: Лекар:нови [re: Quai dOrsay]  
Автор saksunМодератор (непозната)
Публикувано01.07.17 17:25



Да си лекар е огромна отговорност. Първо е нужно да си свестен човек и после се изграждаш като лекар.

Никога не съм успявала да се държа като други жени - лекомислено и повърхностно. Да бъда вечерта с компания, например, и сутринта да се събудя с метнати гащи някъде, и да не се интересувам какво се е случило, защото, нали, веднъж се живеело.
Казвала съм си, че точно понеже съм със сериозна професия, е редно да се държа подобаващо. Не, не съм сухарка, но внимавам с определени неща, тъй като те не подхождат на това, с което се занимавам служебно.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Лекар:нови [re: saksun]  
Автор Quai dOrsay ()
Публикувано01.07.17 18:56



Мисля, че вече знам нещо за теб от това, което пишеш.
Само не разбрах в случая това в каква връзка ми го казваш. Не съм си помислил, че си с лековато поведение и това с метнатите гащи ме накара да се засмея.



Тема Re: Лекар:нови [re: vehtiya]  
Автор hidrazin4o (стар клубар)
Публикувано01.07.17 22:54



Вехтия, и тоя какво точно каза? Я преведи.
Щото тоя преди време беше сравнявал бюджета на болница в Австрия че бил колкото бюджета на Грузия.
Като почнеш да получаваш поне половината му приходи, може да пишеш и по- големи глупости....





Тема Re: Лекар:нови [re: hidrazin4o]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано02.07.17 10:22



Вехтия, и тоя какво точно каза? Я преведи.

Той каза много неща включително и това:
"И здравната система и пациентът пречат на медицината: пациентът с липсата на уважение и отговорност към себе си и бялата престилка, докато системата с това, че тя мисли за себе си, а не за хората", каза Крупев и даде пример: "Давам пример с частна медицинска структура. Собствениците не са лекари, те са бизнесмени. Структурата е създадена с цел да се изкарват пари, а не да се помага на нещастните хорица. Лекарите, които работят на частния фронт, имат много сериозни затруднения и спънки точно заради това".

Прочети статията на трезва глава може би сам ще си я преведеш. Предполагам.

Редактирано от vehtiya на 02.07.17 10:26.



Тема Приходи...нови [re: hidrazin4o]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано02.07.17 10:32



Като почнеш да получаваш поне половината му приходи, може да пишеш и по- големи глупости....
Това пък аз не го разбрах. Колкото по- големи приходи имаш, толкова по- големи глупости можеш да публикуваш във Дир- а, така ли?! Ти за това ли непрекъснато натякваш за (уж)завидното си благосъстояние?


А статията за бюджета на болниците в Грузия не съм я чел. Дай един линк ако искаш.



Тема Re: Приходи...нови [re: vehtiya]  
Автор hidrazin4o (стар клубар)
Публикувано02.07.17 10:54



Статията:



Кво благосъстояние бре? Гол съм кат пушка и нема пари за водка.



Тема Re: Лекар:нови [re: vehtiya]  
Автор hidrazin4o (стар клубар)
Публикувано02.07.17 11:00



Ми то четох я на трезво бре.
Разбрах че доктора искал да става сутеньор.





Тема Пуритан?!нови [re: hidrazin4o]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано02.07.17 13:50



Разбрах че доктора искал да става сутеньор.
Ти пуритан ли си? Заклет пуритан? Така и ще си заминеш захлупен кат малко бурканче от лютеница



<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от vehtiya на 02.07.17 13:57.</EM></FONT></P>

Редактирано от vehtiya на 02.07.17 14:00.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.