Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:06 11.06.24 
Природни науки
   >> Медицина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Другите държави и медицинатанови [re: Chromosom]  
Автор saksunМодератор (непозната)
Публикувано23.03.17 12:02



Сакси, ти какво ще кажеш – да ти давам ли акъл или да оставя тоя недонос да определя правилата?


Правила има, отдавна измислени, затова не е нужно да се определят от клубарите, а само да се спазват.
Може да ми се дава акъл. Желаещи в Интернет и не само там, винаги има.

Но е друг въпросът с какво бих се съобразила.

Във всеки клуб обикновено се получават по-остри диалози между потребители, но не бива модераторът да се намесва винаги.

Аз се старая да следя главно за нецензурни изрази, псуване и изнасяне на лична информация.
В нашия клуб, мисля, че това не се наблюдава често. Но, ако трябва да съм честна, ти използваш такива в постовете си с Том кет и аз съм ги изтривала понякога.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Другите държави и медицинатанови [re: Chromosom]  
Автор sasasas (член)
Публикувано30.03.17 12:53



Хромозом запищял, ти ли ще даваш акъл и ще определяш правила? Ти си прекъснал студент по медицина, нахален при това. Затова злобееш срещу лекарите.
Пиша от десет години в клубовете още като съм бил на 22, ама с друг ник. Ти ревеше, че са те скъсали на изпитите като си бил студент. Линк искаш ли?

Томкат е по-умен от теб, а и се извини на Саксън за предишните си мнения за нея, което го прави по-голям мъжкар от циврещо хромозомче като теб. Във Вегетарианския клуб всички, не само томкат ти казват, че си глупав, ама ти ревеш ли да ги махнат или какво





Тема Re: Другите държави и медицинатанови [re: Samolet 5]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано30.03.17 20:40



Аман от некадърници които не могат да прокопсат в собствената си сфера и тръгнали да дават акъл от неща дето не разбират.
Самолете, това си го писал ти. Добре си се изразил

Между другото и котлона в къщи си е мой, ама повреди ли се няма да си го поправям сам. Защото ми е мил живота. Ще ти го донеса на тебе. Или на твой колега примерно



Тема Re: Другите държави и медицинатанови [re: sasasas]  
Автор Chromosom ()
Публикувано01.04.17 15:28



Радвам се че така добре си се запознал с биографията ми. С ТомКат може да си основете клуб на преследвачите в Дира, които следят хората в продължение на десет години и ги коментират. За разлика от вас, аз пиша и си казвам мнението, не ми пука кой какъв е и какво мисли, или кво е правил преди десет години и изобщо не ми влиза в работата.

Ето ти за пример нашия любим хомосексуален потребител – той почна да се заяжда с мен, щото аз казах нещо общо преди няколко месеца относно науката, или учените, или изобщо не помня какво. Той се припозна и аз не знам как в думите ми, реши че съм го напсувал лично, и почна да ме псува той менe. Аз му казах че е станало недоразумение, той продължи да ме псува, след това му казах да се маха че вече почна да ме дразни, и той взе да ме преследва и да ме коментира. Сега ти отде се взе и кво имаш да ми казваш, изобщо не ме интересува, обаче това, което почва яко да ме дразни, е именно тая тенденция някви хора да те коментират и да си правят изводи кой си и какъв си, и точно затова, както казах, няма да пиша тук. Както виждате от десет дни не съм писал, и мисля така да продължават нещата и за в бъдеще.

Няма как Саксън да ме пита нещо, което я касае лично нея, аз да й отговоря какво мисля, след това педерасът да ме изкоментира от нейно име, тя да не застане на моя страна, и аз да продължа да участвам в общите дискусии тука. Щом не ви кефя – притрябвали сте ми





Тема Re: Другите държави и медицинатанови [re: hidrazin4o]  
Автор sasasas (член)
Публикувано04.04.17 13:00



Саксън си е хубава жена отвсякъде. А гласът й е секси и говори много правилно, абсолютно чисто. Ти що смяташ, че като гласът на някоя женска е красив, значи не е с готина визия?

Сакси, като си върна нейния тъмен цвят на косата, с тия синьо-зелени очи и бяла кожа, дето ти се приисква да я погалиш веднага, е уникална.

Каквото им е дала природата, жените не трябва да си го менят. И русокоса беше красива, но е тривиално, а като си я има рядката комбинация и като те кара да я зяпаш в лицето още повече, няма логика да се променя.



Тема Re: Другите държави и медицинатанови [re: Chromosom]  
Автор sasasas (член)
Публикувано04.04.17 13:17



Нямам интерес, че да те следя. Ти даваше инфо за себе си в тоя клуб.
Гледам, че не търпиш промяна, все същите глупости плямпаш и сега. Затова ти отговаря Томкат, че си глупав.
Най се смяхме с аверите като Лапландеца ти каза, че не си да ставаш лекар, а да ходиш на лекар





Тема Re: Другите държави и медицинатанови [re: sasasas]  
Автор hidrazin4o (стар клубар)
Публикувано04.04.17 14:17



Ти що смяташ, че като гласът на някоя женска е красив, значи не е с готина визия?
_______________________________________________________________________
Щото едното няма никаква връзка с другото. Виждал съм достатъчно киликанзери с ангелски гласове.


Па и къде съм казал че и има нещо на Саксън и не е такава каквато я описваш?
Просто по това което някой пише или по това как звучи по телефона не може да гадаеш как изглежда на външен вид.
Мое да си е парче, мое и да си е урунгел...



Тема Re: Другите държави и медицинатанови [re: sasasas]  
Автор saksunМодератор (непозната)
Публикувано05.04.17 02:13



Благодаря.



За да сме по клубната тематика, ще кажа, че гласът на лекаря има своето значение освен като част от цялостното му излъчване, така и като начин за изразяване на емоции. Тези емоции оказват определено въздействие върху пациента и затова трябва да внимаваме, да контролираме интонацията, която влагаме в изреченията си.

Това е редно, защото едни и същи думи звучат различно в зависимост от тона, с който са изречени.
Например ,,Имате пневмония, налага се антибиотично лечение" може да се изговори така, че болният да реши, че докторът му се кара, или е сърдит, или нехае, или омаловажава състоянието му, без колегата изобщо да изпитва подобни усещания.

Понякога имам чувството, че трябва да бъдем даже като артисти в някои ситуации с цел по-добрата комуникация с нашите пациенти. Имам предвид мимиките и жестовете, да, и те е хубаво да са премерени и да не носят грешни послания.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Другите държави и медицинатанови [re: hidrazin4o]  
Автор saksunМодератор (непозната)
Публикувано05.04.17 02:23



Хидразинчо, ще ти препоръчам да прочетеш разказа ,,Глас и очи" от Александър Грин. Още повече, че действието се развива в една болнична стая, главната героиня е медицинска сестра, така че дори тематично са свързани нещата с нашия клуб.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Другите държави и медицинатанови [re: saksun]  
Автор hidrazin4o (стар клубар)
Публикувано05.04.17 10:34



Още повече, че действието се развива в една болнична стая, главната героиня е медицинска сестра...
_________________________________________________________________________
Хайде да не променяме посоката на това което съм казал и да го дърпаме към духовната красота и други подобни?
Тоя слепия Рабид като прогледна можеше да види пред себе си и урунгел.
Говоря само и единствено за външен вид и красота!!!
Двете нямат нищо общо едно с друго.
Както една жена дето мяза на крокодил може да перфектна като човек, душевност... така и един топ модел може да се змия по душа...
Случаите на комбинирана външна и вътрешна красота при жените и мъжете са изключителна рядкост и по-скоро изключения.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.