Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:12 23.09.24 
Природни науки
   >> Медицина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Модераторнови  
Автор Chromosom ()
Публикувано12.10.16 23:40



Мисля че този клуб има нужда от модератор – за да се поддържат темите чисти, за да се подрежда безпорядъкът и за да се избегне превръщането му в тезгях за разбирачи от всякакви не свързани с медицината теми, които точно тук са решили да си уплътняват безполезното време.

Предложения:

Лекар – може да пише каквото иска (ако е примерно хомеопат с диплома – има квалификация = има право да пише. Ако е без диплома – има право да пише само ако се придържа към темата и изискванията на автора й).

Не е лекар – може да пиша само ако се придържа към темата. Да изразява мнение както си реши, обаче да не говори каквото не са го питали и да не разтяга локуми които не са свързани нито с темата, нито с медицината. Ако нещо не е за тоя клуб (т.е. изобщо не е свързано с медицината) – да се мести в друг клуб и да се дава препоръка на автора къде да пише, когато словото му не е за тук).

По искане на автора на темата, да може да се трие всичко, което е спам и не е свързано с въпроса му.

Какво ще кажете?

Повярвайте, адски е досадно да зададеш конкретен въпрос и да видиш че са ти отговорили десет пъти, да цъкнеш на темата си и да видиш дискусия между двама, които не са за тоя клуб, която няма нищо общо с това, което си питал. А така като гледам в някои случаи положението е още по-лошо. Не може заради един-двама такива да се окепази целият клуб.

Важно е да се избере добър модератор с добра преценка. Бирата беше супер, ама така и не разбрахме какво се е случило с него и защо не е посочил наследник.

Редактирано от Chromosom на 13.10.16 00:39.



Тема Да,нови [re: Chromosom]  
Автор nbb (стар клубар)
Публикувано12.10.16 23:46



няма как да ти се помогне.


Прочети за прегарянето, предполагам си чул за това нещо. Вече повече от 4 години не съм в състояние да работя, защото си бях изгубила паметта. Опитвам се да ти кажа какво се случва, когато не получаваш съня, който ти е нужен, за да се възстанови тялото ти. Щом мислиш, че модератор ще ти помогне, твоя воля. Бъди жив и здрав !



Тема Re: Модераторнови [re: Chromosom]  
Автор hidrazin4o (стар клубар)
Публикувано13.10.16 00:08



Бива, но без тази част за хомеопатаките - със, или без диплома.
Виж, даже не споменавам че на тях въобще не трябва да им се издават КАКВИТО И ДА БИЛО документи дето ги правят поне малко легални...
Който иска нека да тича до местната врачка. Дал оня горе такива ...



Тема Re: Модераторнови [re: Chromosom]  
Автор Tom_cat ()
Публикувано13.10.16 00:11



Ти добре ли си?
Който е без диплома не е лекар.



Тема Re: Модераторнови [re: Tom_cat]  
Автор Chromosom ()
Публикувано13.10.16 00:38



A?

Казвам тези с дипломите да имат право да пишат, а тези без да спазват правилата или да се гонят. Клубът е заприличал на говно. Не си говорим за медицина, а за "изследвания на жива капка кръв" и се водят някакви безкрайни дискусии, от които темата на автора и адекватните отговори не могат да се видят.

Има си клубове на тема Шарлатания, Алтернативни гледни точки и Губене на време колкото си искаш.

Хидразинчо, който изглежда умен, обаче явно е на 15 и любимото му занимание е да се дискутира с троловете и от време на време да се заяжда с някой доктор, добре го е казал че в България интелектуалното ниво е паднало много и има богата почва за такава простотия. Обаче това не значи че и нашият клуб трябва да се окепази, като се има предвид че тук винаги е имало по някой умен човек и дори по някой свестен доктор.



Тема Re: Модераторнови [re: hidrazin4o]  
Автор Chromosom ()
Публикувано13.10.16 00:50



Аз нищо не разбирам от хомеопатия, както и ти. Като си вземеш медицинската диплома, както и аз, ще седнем и ще дискутираме. Очевидно е че с хомеопатия не можеш да излекуваш бактериална инфекция, тово обаче не пречи сериозни лекари да си ми предписвали и по някое хомеопатично лекарство наред с другите - и тъй като "няма полза, но пък не вреди", съм си ги пиел и няма как да знам дали действително помагат или ефектът е плацибо, но след като работата е свършена не виждам защо да не ги употребявам или да дам шанс на тая ниша. Има разни неща за паметта на водата, квантовата енергия и т.н., които играят роля в употребата на тези средства. Не ми стигат обаче познанията за да се изкажа твърдо за или против.

В същото време, има хомеопати шарлатани, които удрят шишета със спирт в библията и след това ги дават на клиентите, взимат кинти и им казват да не се лекуват, когато имат нужда. Такива са си за съд и як бой.

В момента пак разводняваме темата - нека това да се дискутира в темата "хомеопатия".

Ти с какво точно се занимаваш и защо толкова обичаш да пишеш в клуб Медицина? Нещо не мога да схвана. Аз пиша когато имам въпрос, или защото по принцип се интересувам от медицината.

Редактирано от Chromosom на 13.10.16 00:52.



Тема Re: Модераторнови [re: Chromosom]  
Автор hidrazin4o (стар клубар)
Публикувано13.10.16 09:42



Хидразинчо, който изглежда умен, обаче явно е на 15

Благодаря за това. Става дума за 15-те години.





Тема Re: Модераторнови [re: Chromosom]  
Автор hidrazin4o (стар клубар)
Публикувано13.10.16 09:44



Аз нищо не разбирам от хомеопатия, както и ти.
Говори само за себе си. Това че не разбираш вече е ясно.

Ти с какво точно се занимаваш и защо толкова обичаш да пишеш в клуб Медицина?
Не мисля че ти влиза в работата и не си човека дето ще ми каже къде да пиша.



Тема Re: Модераторнови [re: Chromosom]  
Автор Tom_cat ()
Публикувано13.10.16 10:03



Съгласен съм, че трябва да има модератор, макар и не с точно същите аргументи като твоите.
В случая дори не става въпрос за трола хидразинчо, а за лудата езотеричка, която проповядва разни шарлатански методи за лечение.



Тема Хе-хе,нови [re: Tom_cat]  
Автор nbb (стар клубар)
Публикувано13.10.16 10:09



много бързо започна да лепиш етикети.

Извиси ли се достатъчно или още малко да ти помогна ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.