Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:04 20.05.24 
Природни науки
   >> Медицина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Рагади/ранички по половите органи  
Автор Yordanski666@abv.bg (непознат )
Публикувано11.10.16 14:25



Здравейте!
Имам следния проблем:
От почти 2 години имам ранички по половите органи, по ануса и по цепката над него. Приличат на нарязана кожа с бръснарско ножче, много болят и не се повлияват от нищо. Понякога едната се затвори и на другия ден излезне на другия ден на друго място. Имам непрекъснато парене и болка на мяасто. А след секс е страшно - все едно са ме рязали там.
Спазвам добра хигиена и не съэм видяла някой от предишните ми партньори да е имал такова нещо по кожата. Незнам дали е заразно или е нещо автоимунно.
Ходих по доста лекари и никаокъв резултат. Изписват ми кремове и витамини, а не могат да кажат какво е това и как се лекува.
Ако някой има повече информазия, моля да ми пише.



Тема Re: Рагади/ранички по половите органинови [re: Yordanski666@abv.bg]  
Автор Tom_cat ()
Публикувано11.10.16 15:17



Мога да препоръчам дерматолог и венеролог, който ще помогне.
Не мисля, че някой лекар може да се наеме с диагноза и лечение само по това описание, но все пак не мога да съм сигурен в това.

Въпросният лекар е в София, за друг град не знам.
Ако искаш да дам контактите на въпросния лекар пиши ми на лична бележка.



Тема Re: Рагади/ранички по половите органинови [re: Yordanski666@abv.bg]  
Автор sasasas (член)
Публикувано11.10.16 16:35



Ходих по доста лекари и никаокъв резултат. Изписват ми кремове и витамини, а не могат да кажат какво е това и как се лекува.

Лекари почти не пишат тук, ама и да пишеха, си трябва преглед. Щом не са могли да ти помогнат като са те преглеждали, така във форум хич няма да стане, колкото и да са ни добри докторите. Защо не идеш и при гинеколог? Тези специалисти, нали се занимават с такива проблеми.



Тема Re: Рагади/ранички по половите органинови [re: sasasas]  
Автор Tom_cat ()
Публикувано11.10.16 20:45



Не е за гинеколог. Макар че и гинеколог би могъл да я насочи.
Това си е за дерматолог/венеролог.



Тема Re: Рагади/ранички по половите органинови [re: Tom_cat]  
Автор Yordanski666@abv.bg (непознат )
Публикувано11.10.16 21:25



Ходих на няколко кожни-венерически и на два гениколога, но уви - без успех :-(
Нищо ми нямаро, биро специфика нта кожата и само крем и витамини да вземам. Но проблема си стои. Те като не знтаят какво е и няма как да кажат.
Аз се надявам тук до има все пак има някой , който е имал такова нещо и е успяал да намери специалист и се е оправил .
Видях, че преди години има един потребитгел със същия пробмем, но не е влизал от тогава и незнам какво се е случило и дали е намерил разрешение на проблема.



Тема Моганови [re: Yordanski666@abv.bg]  
Автор nbb (стар клубар)
Публикувано12.10.16 12:29



да ти дам координати на лекарка, която изследва жива капка кръв. Ще ти каже, а и сама ще видиш, какви проблеми имаш. Прегледът струва 120 лв., но освен че спираш ходенето по мъките, ще ти каже какво да направиш. Благодарение на нея съм все още сред живите. Според другите лекари бях симулантка.





Тема Re: Моганови [re: nbb]  
Автор Tom_cat ()
Публикувано12.10.16 12:36



Какви са тези глупости, това е някакво мошеничество, че и за 120 лева?
Въпросната "лекарка" какъв специалист е и какво й изследва точно на капката кръв?



Тема Положението е следното:нови [re: Tom_cat]  
Автор Phillip (Борручага)
Публикувано12.10.16 13:54



Положението е следното. Преди повечето шарлатани не бяха дипломирани лекари и лесно можеше да ги хванеш по тоя пункт. Сега вече безочливи дипломирани лекари изнервени от ниските си доходи у нас, се усетиха, че има твърде много балъци и разкриха "частна практика" базирана на научно недоказани "диагностични" измишльотини. После сладкодумно и нашироко ти обясняват състоянието, като ти предписват билки, хомеопатия и пр.



~~~
Нексотесмодрастика.
(от разказ на Р. Шекли)


Тема Re: Положението е следното:нови [re: Phillip]  
Автор Tom_cat ()
Публикувано12.10.16 14:21



Да, точно шарлатани е думата.



Тема Процедурен въпрос:нови [re: nbb]  
Автор Phillip (Борручага)
Публикувано12.10.16 14:34



Тази лекарка само на това изследване ли се обляга или прилага и други? Примерно да вземе биопсия от дупето.



~~~
Нексотесмодрастика.
(от разказ на Р. Шекли)



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.