Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:33 13.06.24 
Природни науки
   >> Медицина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Хм,нови [re: nbb]  
Автор hidrazin4o (стар клубар)
Публикувано13.10.16 12:51



Дали? Това си е само твое мнение и съответно не е значещо.



Тема Re: Ще се повторя,нови [re: nbb]  
Автор hidrazin4o (стар клубар)
Публикувано13.10.16 12:53



То няма особена разлика... Жив мъртвец ...



Тема Хайде пакнови [re: hidrazin4o]  
Автор nbb (стар клубар)
Публикувано13.10.16 12:59



постави етикет.

Жив мъртвец според теб може ли да ходи по планините и да изкачва върхове ?



Тема Re: Хайде пакнови [re: nbb]  
Автор hidrazin4o (стар клубар)
Публикувано13.10.16 13:04



ма проблем един жив мъртвец да изкачи ... някой връх на глупостта. Даже повече от един.



Тема Да извиняванови [re: hidrazin4o]  
Автор nbb (стар клубар)
Публикувано13.10.16 13:16



авторката на темата, че я оспамихме, но не мога да подмина с безразличие такъв връх на глупостта.


Приятен ден !



Тема Re: Чувамнови [re: nbb]  
Автор Tom_cat ()
Публикувано13.10.16 15:01



Да, стана ми ясно че си наивна и лековерна. Склонна си да вярваш вместо да търсиш доказателства за нещата. Което е глупаво, но си е за теб.

Не разбрах защо наличието на тумор трябва да е такава тайна и обект на сложна конспирация, която обаче е само в твоята глава.

Редактирано от Tom_cat на 13.10.16 15:05.



Тема Re: Да извиняванови [re: nbb]  
Автор hidrazin4o (стар клубар)
Публикувано13.10.16 15:29



Авторката на темата да си намери читав лекар. Не като твоите шарлатани.
Няма да я излекува нито баене на подут език, нито изсъхнала капка кръв, нито фърляне на боб.
Пожелавам и скорошно и успешно оздравяване.



Тема Тези,нови [re: Tom_cat]  
Автор nbb (стар клубар)
Публикувано13.10.16 16:50



дето се довериха на лекарите, отдавна не са между нас. Да ти напиша ли отново колко човека загубих от тази диагноза за нула време ?


Нека съм наивна и лековерна, важното е, че съм жива.
Всеки от нас е различен. Повечето хора се отчайват и предават, когато чуят диагнозата. И аз не знам как бих реагирала, ако я знаех точно тогава, когато бях най-зле. Въпреки че ме изследваха всяка година, защото и майка ми и баща ми бяха оперирани от тумори и би трябвало да знам какво ме очаква. То и да нямаш наследствена обремененост, пак може да го развиеш като непрекъснато те облъчват със страх.



Тема Кажи йнови [re: hidrazin4o]  
Автор nbb (стар клубар)
Публикувано13.10.16 16:53



кой е читав, че аз нямах голям късмет, докато не попаднах на тази, която ми помогна и която непрекъснато препоръчвам на хората около себе си. Засега недоволни няма, а даже напротив - щастливи и доволни са, че са попаднали на нея и ме благославят непрекъснато.





Тема Re: Тези,нови [re: nbb]  
Автор Tom_cat ()
Публикувано13.10.16 16:56



Почвам да си мисля, че ти си такава шарлатанка, която се опитва много агресивно и тъпо да се рекламира тук.
Характерно за повечето шарлатани у нас е, че често не са много умни. И не си дават сметка, че другите хора ги превъзхождат, и лесно ги откриват по малоумията им, които за прост човек може и да звучат приемливо.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.