Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:36 13.06.24 
Природни науки
   >> Медицина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: На коенови [re: nbb]  
Автор Tom_cat ()
Публикувано13.10.16 11:30



Пожелаваш ми да ми се наложи да ми поставят диагнози. Това не е ли клетва?



Тема Я пакнови [re: Tom_cat]  
Автор nbb (стар клубар)
Публикувано13.10.16 11:35



прочети какво съм написала. Пожелавам да не ти се налага да минеш по моя път. Не само на теб, на никого не го пожелавам.


За една година около мен си заминаха от тумори три мои приятелки, жените на трима първи братовчеди и още няколко близки. За няколко години са десетки хората, които изгубих от тази диагноза. Мен ме следяха всяка година да не съм развила тумор и щяха да ме изпуснат, въпреки че казвах, че имам проблеми и ги молех да ми помогнат. Та не ми казвай, че пиша глупости, ако обичаш.



Тема Re: Я пакнови [re: nbb]  
Автор Tom_cat ()
Публикувано13.10.16 12:07



Да, но си написала друго.
В качеството си на обикновен човек не мога да ти позволя да заблуждаваш останалите с твоите фантазии за капки кръв и други подобни измишльотини, по които кълват домакините. Не за друго, някой ще вземе да ти се върже.
Та може ли наистина да си толкова глупава? Какво значи да изследваш жива капка кръв? Ами ако е умряла? А истинските лаборатории каква кръв изследват?
Изобщо нямаш представа тази шарлатанка какво прави, но ти е завъртяла главата, повярвала си й, а ефектът от "лечението" й е плацебо ефект.
Винаги се измислят такива малоумни названия, и колкото по-малоумно, толкова повече балъци като теб се връзват.
Хайде със здраве.

Да, за съжаление медицината е все още много ограничена в много отношения, но това не значи да се хвърляме лековерно по разни мошеници които се възползват от нещастието и болестите на хората за да богатеят.



Тема Я пакнови [re: Tom_cat]  
Автор nbb (стар клубар)
Публикувано13.10.16 12:28



прочети какво съм написала по-горе. И аз имах съмнения дали не съм попаднала на шарлатанка и затова за проверка отидох при друга лекарка, която е германска възпитаничка, а не руска. Не й казах как се лекувам, но тя позна, че не ползвам методите на официалната медицина. Каза да продължавам, защото туморът вече го няма, а да обърна внимание на състоянието на черния си дроб, защото е много зле, все едно съм след химиотерапия. И аз самата вече усещах, че се подобрявам, нямаше ги всекидневните припадъци, макар че от време на време ми ставаше лошо. Видях на монитора, че вече клетките ми не са изядени, а са еднакви по форма и големина. А ти си пиши, наистина не ми пречиш. Нека да съм глупава, важно е, че съм жива и здрава.


Преди да стигна до тези лекарки минаха повече от 20 години, в които се доверявах на официалната медицина да ми помогне. Даже не са 20, а повече от 40, защото още като дете имах припадъци и не можаха да ми поставят диагноза. През 2004 г. ми поставиха диагноза множествена склероза. Да, но попаднах на лекарка, на която съм била учителка и тя не ме пусна по пързалката. Каза ми какво да направя, за да не се окажа отново при нея и да не се превърна в инвалид. Все още се срещат хора със сърца, а тя винаги е била много усмихнато момиче с голямо сърце. За съжаление не можех всеки път да ходя при нея в София и се доверих на местните " специалисти ". Там ми беше грешката, но явно е трябвало да мина по този път, за да мога да помагам на хора, които нямат моето време и пари.



Тема Re: Я пакнови [re: nbb]  
Автор Tom_cat ()
Публикувано13.10.16 12:31



Значи, единствената, която "видя" тумора ти, беше онази с капката кръв.
Преди нея - никой лекар не видя тумор, след нея другата не видяла, но познала, че вече го няма.
А ти гласове чуваш ли?



Тема Чувамнови [re: Tom_cat]  
Автор nbb (стар клубар)
Публикувано13.10.16 12:39



Защо питаш ?


Я пак да напиша - руските възпитаници, които работят с жива капка кръв, нямат право да ти казват диагнози. Така че лекарката ми каза само, че ще успея да се справя, нищо, че повечето ми клетки бяха изядени. Успокои ме, че в тялото непрекъснато се създават нови клетки и за няколко месеца ще успея да се възстановя. Така че не съм чула от нея, че имам тумор. Разбрах го малко по-късно, когато туморът започна да се разскача от мозъка ми. Няма как да разбереш нещо, което не си преживял. А след това лекарката, която се е обучавала в Германия, ме попита дали знам, че съм имала тумор. Стана ли то ясно вече ?



Тема Re: Нито я знам,нови [re: nbb]  
Автор hidrazin4o (стар клубар)
Публикувано13.10.16 12:42



То не е нужно да имаш нещо общо с медицината за да разпознаеш един мошеник.
Аман от тъпанари!



Тема Re: Като си го гледал,нови [re: nbb]  
Автор hidrazin4o (стар клубар)
Публикувано13.10.16 12:45



Там няма какво да се научи. Само може да затъпееш... Е, резултата при теб е очеваден.



Тема Хм,нови [re: hidrazin4o]  
Автор nbb (стар клубар)
Публикувано13.10.16 12:46



дали си даваш сметка, че етикетите, които непрекъснато лепиш, ги поставяш на самия себе си ?





Тема Ще се повторя,нови [re: hidrazin4o]  
Автор nbb (стар клубар)
Публикувано13.10.16 12:47



но пак ще го напиша - по-добре глупава, отколкото умряла.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.