Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:43 29.09.24 
Природни науки
   >> Медицина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Топла е...нови [re: hidrazin4o]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано23.01.17 22:59



Нещо споменаваш етаж, апартамент... Заплашваш ли ме или какво? Аз пълния си адрес не съм публикувал никъде, така че или си ми хакнал компютъра, или си използвал друг неправомерен достъп до информация, по смисъла на Закона за Защита на личните данни. Е, явно има защо да се спотайваш. Оказва се че да се мотае човек из Дир- а е не само досадно и безсмислено но и опасно. Чорбаджиите му няма да е зле да се замислят докато е време. Не че някой много ще се натъжи ако го закрият. Той и без това едвам диша. Нали Кире?



Тема Re: Топла е...нови [re: hidrazin4o]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано23.01.17 23:06



Някакъв си кретен, Пламен Монов си служи точно със същите изрази като тебе. Из Фейсбук да речем. И точно като тебе не дава абсолютно никакви лични данни. Той бил полковник. Експерт по отбранителна политика. Ега ти и помияра. Ние нямаме нито държава, нито армия. Ама експерти имаме, ако не друго. Ама сигурно не си ти. Ти нали си жичкаджия





Тема Re: Топла е...нови [re: hidrazin4o]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано23.01.17 23:10



Дреме ме на к*ра какъв си



Тема Re: Топла е...нови [re: vehtiya]  
Автор hidrazin4o (стар клубар)
Публикувано23.01.17 23:28



Съжалявам но тоя го чувам от теб.
За толкова тъп ли ме имаш за да мислиш че използвам тъпия Фейсбук???



Тема Re: Топла е...нови [re: vehtiya]  
Автор hidrazin4o (стар клубар)
Публикувано23.01.17 23:41



Ти нормален ли си бре? За кво да те заплашвам? Нали по твоите думи и без това популацията ви намалява.


Виж, мое да мина някой ден със шише водка ама едва ли ...
Като те знам как ме харесваш, нищо чудно да си тръгна със много и страшни диагнози!
И тежко стомашно разстройство...



Тема Re: Топла е...нови [re: vehtiya]  
Автор hidrazin4o (стар клубар)
Публикувано23.01.17 23:45



Искаш да кажеш - Дреме ми на отвеса.


Мий си краката и си лягай.
И аз ще лягам че утре ще трябва да хода до работата...



Тема Re: Топла е...нови [re: hidrazin4o]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано24.01.17 01:10



Стига с тези крака. Цивилизованите хора си вземат душ. Пък що се отнася до "отвеса"... Да не си някой дюлгерин?



Тема Re: Топла е...нови [re: hidrazin4o]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано24.01.17 01:14



Пушката сама не стреля. Фейсбук- а работи според това как го настроиш.



Тема Re: Топла е...нови [re: hidrazin4o]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано24.01.17 01:17



А тоя не ти и трябва да го чуваш. Определено е кретен.



Тема Re: Топла е...нови [re: hidrazin4o]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано24.01.17 07:54



Още живея и какво? Ако се наложи сравнително лесно може да се установи и ти къде живееш. Дори и при сегашните обстоятелства. Ама едва ли си струва скандала. Пък за това какъв си бил и какъв си сега... Поне в този форум се изявяваш като трол и хакер, който си използва уменията, а може би и служебното положение за да се задява с доктори. И докторки. Жалко за форума. И за Дир- а.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.