Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:16 02.06.24 
Природни науки
   >> Медицина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Задникнови [re: Tom_cat]  
Автор hidrazin4o (ветеран)
Публикувано06.07.16 19:20



Аз така и не разбрах какво е неговото лечение, но не е трудно да се досетя, че е някоя простотия.

За толкова ограничени познания това дето си прозрял е напълно достатъчно.
Взимай си илача и си мажи гъ...за за да ти мине пъпката.





Тема Re: Задникнови [re: Tom_cat]  
Автор hidrazin4o (ветеран)
Публикувано06.07.16 19:21



Ами, както се казва - като се обичат младите, да се вземат...

Алооооо... само педер...астия ли ти е в главата бе?
Чувам че по германски била много модерна.ю
Явно си прихванал.





Тема Re: Внимание...нови [re: Tom_cat]  
Автор hidrazin4o (ветеран)
Публикувано06.07.16 19:25



По-добре ми дайте идея с какво да заменя Изопринозин.

Пробвай с това. Гаранция че ще хване дикиш!
По половин чаена лъжичка в кафето/чая. На гладно.







Тема Re: Долу ръцете...нови [re: hidrazin4o]  
Автор Pfiffikus ()
Публикувано06.07.16 20:42



Аха, трябва редовно да им се правят главите квадратни.

"От къде иде ли, бабче, омразата ни? От това, че станаха АБСОЛЮТНИ търговци!!! Ти чувала ли си за феномена българско джи-пи?"



Стига се излага вече, безделието в работно време очевидно ражда проблема ти с хората тук!
Някой лекар срамящ съсловието си, ти е оставил отпечатък и не спираш да слагаш всички под общ знаменател и да тормозиш наред.
Не знам какви са българските джи-пи та, имам прекрасен спомен за невероятен човек и лекар в България, който работи всеотдайно с хилядите си пациенти. Жертва от своето свободно време за да насмогне за всички.

Нямал си щастието да имаш джи пи извън България, за да направиш сравнение и веднага ще се откажеш да критикуваш феномена българско джи пи

Мога от първо лице да говоря много за Австрия и Англия. Но трябва да се изпита на собствен гръб за да се разбере.
..............................................................
Лекарите влизащи в този клуб не са задължени да ни помагат и то безплатно. И въпреки всичко те го направиха - за мен, за Tom_cat, вероятно са го правили и за други.
Защо не ги оставиш на спокойствие във времето им за почивка, а търсиш мишени за злобни подмятания?

На запад без здравна осигурителна карта не можеш да надникнеш в кабинета, просто има поне три врати преди доктора. Докато не докажеш, че този преглед ще бъде заплатен,където дори рецептата се плаща отделно на доктора, ти не си пациент. Ти си никой , а феноменът * западно джи пи/ не включва алтруизма в професията си , дори при огромен проблем.
А после българските лекари били търговци.

Въпреки това към лекарите има невероятен респект.
Чакаш, понасяш евентуално неправилно лечение, което пак заплащаш, мълчиш и уважаваш.
Как веднъж не чух за тези години негативно изказване за лекар?! Просто нещата опират и до възпитание и култура.
Не може да просперира държава, в която всеки злобар или неудачник/ или някакъв си там/ , на когото му докривее, реши да мачка лекарите и да им доказва колко не струват.
Много ниско ниво е това. Не отива на подобен клуб, повярвай ми, Хидразинчо!



Тема Re: Долу ръцете...нови [re: Pfiffikus]  
Автор hidrazin4o (ветеран)
Публикувано07.07.16 11:40



Ами стой си в България. Кой те кара да ходиш на май...та си?
Нали знаеш че имигрантите никой не ги обича?
Нито българите дето са избягали другаде, нито чужденците дето са дошли у нас.
Всичките са и ще си останат дърво без корен.
А ако не си забелязала след поствовете ми има емотикони.
Те нещо означават. Ако не можеш да разбереш какво си е за твоя сметка.
Но все пак да поясня - това си е заигравка между нас.
И кое не отива на подобен клуб?
Ако забелязваш клубът има замиращи функции.
То тук пишем 3-4. Ако не са и моите "простотии" ще стане нещо като блог с монолози от Вехтия.


Успешно и скорошно оздравяване.



Тема Re: Долу ръцете...нови [re: hidrazin4o]  
Автор Pfiffikus ()
Публикувано07.07.16 12:07



Мисля, че това е безсилният пост на човек, който няма какво друго да каже и започва з това - Нали знаеш че имигрантите никой не ги обича?

Никъде и никога не съм била поставяна в зависима ситуация от това, че съм чужденка. Напротив, любезни и съпричастни са навсякъде.

Просто системата на здравеопазването е такава. Държавата защитава и облагодетелства лекарите - учили са, полагали са усилия, заслужили са статуса, който имат.
За местните нещата стоят по същия начин, по който и за мен. Изложих от какво съм недоволна - от невъзможност да се добереш, от капацитета на знания и уменията им, никъде не съм споменала за грубост, нежелание да ми помогнат или нещо друго.
Изкривяваш нещата в посока, която е удобна на теб самия, за да има база за спор.
Има български емигранти - да, не всеки може да се окопае в държавния монопол или сектор в България, да си кюта на високата заплата без да прави нищо полезно освен да плюе емигрантите, които съживяват икономиката.

Ако мислиш, че постовете ти звучат като заигравка, не ми се струва така.
Някакъв самодоволен дебелашки хумор, Бай Ганьовски модел.


Нали знаеш, че отстрани се преценя по-добре.

И клубът не мисля, че е със замиращи функции,... напротив, в момента, в който потърсих съвет и получих отговор.
Нямам нищо против да си основният стожер и да го поддържаш жив, чест и почитания за усилията ти, но изразните ти средства са груби и дразнещи.
А при *диалога* ти с Вехтия/ който впрочем си звучи съвсем свежо / си на път да го откажеш да пише тук, от което губим ние -търсещите помощ.
От на май...та си.

Благодаря за пожеланията, спорен ден на теб!



Тема Re: Долу ръцете...нови [re: Pfiffikus]  
Автор hidrazin4o (ветеран)
Публикувано07.07.16 12:32



Никъде и никога не съм била поставяна в зависима ситуация от това, че съм чужденка. Напротив, любезни и съпричастни са навсякъде.

Чувала ли си думата лицемерие? А знаеш ли след като не си вече там какво говорят?
Да, наистина отстрани се вижда по-добре.
Лек и спорен ден и на теб.
P.S. Защо хората винаги се дразнят когато им казваш истината в очите и без да я смекчаваш?



Тема Re: Долу ръцете...нови [re: hidrazin4o]  
Автор Tom_cat ()
Публикувано07.07.16 13:26



Защо хората винаги се дразнят когато им казваш истината в очите и без да я смекчаваш?
Защото това в случая не е истината, а е твоята истина. Целта ти не е да кажеш истината, а да кажеш нещо, от което някого да го заболи, да му стане неприятно.

Това, което ти се опитваш да пробуташ за истина. Ти, който си в България, на какво основание си мислиш, че знаеш как живеят хората някъде, където ти не си, и нямаш лични наблюдения? Но не говоря за едноседмична или месечна командировка, а да живееш в страната.

Освен това, никой не ти я иска твоята истина, а ти я натрапваш на всеки, просто защото си типичен интернет трол - храниш се от това да дразниш хората. Това за мен е някакво психично разстройство, но не съм специалист да ти поставям диагнози. Може би някой от лекарите тук ще може по-добре да се справи с това.

Чувала ли си думата лицемерие? Е и? Може би в България няма лицемерие?
Това твоето е като рекламните листовки и спама в имейлите - непоискано съобщение. Никой не ти иска мнението, но ти го съобщаваш. На никого не помагаш, нищо по същество не обсъждаш, или много, много рядко. Основното ти забавлене е да ругаеш хората. Всички са прости, тъпи, не знаят нищо, не могат нищо, ти си най-великият. Добре, но защо тогава имаш нужда постоянно да го натрапваш на останалите?

Да, единственото, което можеш да постигнеш е да изгониш свестните хора, на които не им се четат твоите постоянни злобни заяждания.
Хората са различни, всеки има право на мнение, на негов живот, така, както го разбира. И заслужава уважение, освен ако изрично не е доказал, че не го заслужава, като извърши някое престъпление например.

Ти - първо проявяваш изключителна агресия към почти всички, второ нямаш уважение към никого, пък дори бил той и по-глупав и незнаещ от теб (а ти далеч не си толкова знаещ, за какъвто се представяш).
Вероятно това ти носи някаква душевна наслада, садистично удоволствие да си груб и невъзпитан.

Да, хората на запад може и да са лицемерни, но уважението и любезността са задължителни! Ти това никога няма да можеш да го разбереш, нито да се държиш по такъв начин. Нямаш я тази култура и никога няма да я имаш. Липсват ти първите не знам колко години.

Ето, това е моята истина, така виждам аз нещата. Без да ги смекчавам. Дали ти е приятно? Мога да се обзаложа каква ще е реакцията ти.
Пробвай поне веднъж да приемеш чуждо мнение, да се сдържиш, да не бъдеш груб. Опитай, не боли!



Тема Re: Долу ръцете...нови [re: Tom_cat]  
Автор hidrazin4o (ветеран)
Публикувано07.07.16 14:16



Да, хората на запад може и да са лицемерни, но уважението и любезността са задължителни!

Това е достатъчно.
"Шкумбата - Лъже първи, лъже втори, лъже трети, лъже вратаря, лъже вратата, лъже съдията, лъже и нас, че може да играе футбол..."
Не благодаря.
Това е същото като да вярваш на прост...утка която ти казва че те обича.
Щом ти харесва - моля.



Тема Re: Долу ръцете...нови [re: hidrazin4o]  
Автор Tom_cat ()
Публикувано07.07.16 15:48



Това е достатъчно.

Не благодаря.

Доста избирателно. Не това беше най-важното. Другото удобно го премълчаваш. А и никой не ти предлага нещо, че да казваш, Не благодаря.

Като те чете човек, ще си каже, че там където си няма лицемерие и всичко е идеално, без лъжи.

Ставаше въпрос за твоята с нищо непредизвикана агресия, ти се държиш като мома, която я канят на хорото, а тя се назлъндисва.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.