Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:46 11.06.24 
Природни науки
   >> Медицина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Пациентска...нови [re: hidrazin4o]  
Автор laplandetza (старо куче)
Публикувано12.02.16 23:44



Хахах, държавна мафия , може , но там са подбраните и удобрени кадри, другите са само служители





Тема Re: Пациентска...нови [re: hidrazin4o]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано13.02.16 00:45



Коя е тази така добре организирана държавна мафия? И какво толкова имаш против Перник?



Тема Re: Инженер...нови [re: hidrazin4o]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано13.02.16 01:07



Нека разсъждаваме реално. Гимназията подготвя за кандидатстване за природни науки, хуманитарни науки и до известна степен точни науки. Техникума подготвя учениците си да продължат образованието си (евентуално)в областта на техническите науки и чат пат точните такива. Защо да сравняваме несравними неща? Ти виждаш ли се да кандидатстваш медицина? При положение че не си учил биология в техникума? Всъщност кой техникум си завършил ако не е тайна? А някаква филология виждаш ли се да беше кандидатствал? При положение че сте имали литература веднъж месечно? Така и аз не бих могъл да се пробвам в техническите дисциплини. Всеки прави своя избор и няма защо да се плюем. Предимство на техникума е че все пак дава някаква професия. Ако учиш в гимназия и продължиш във висше учебно заведение добре. Ако не... Нямаш никаква професия. Добре ще е ако си намериш чиновническо местенце някъде. Както и да е. Аз рискувах и успях. Благодарен съм и на родителите си че кандисаха да ме хранят шест дълги(и тежки!) години студентство. Баща ми не дочака да ме види лекар. Майка ми почина докато бях по разпределение(имаше и такава опция едно време). Точно затова няма да позволя на някого дето сам не знае къде го стяга чепика да оплюва мен и професията ми. Що се отнася до снимките... Четири телефона с камера съм сменил, снимал съм всякакви добитъци. Твоя приятел като е толкова успешен на житейското и професионално поприще да не си губи времето да оплюва някакви си доктори по разни форуми. Или това му е за разнообразие? И за самочувствие?! или от комплексарство?



Тема Re: Шофьорнови [re: vehtiya]  
Автор hidrazin4o (ветеран)
Публикувано13.02.16 01:41



Ми че то аз не съм компютърен гений. Нито специалист. Никога не съм го и твърдял.
Ама кат те погледна - отне ми има-няма 30-тина минути да ти намеря това дето ти даже не си и помислил че може да притежаваш.
Даже и със заплащане на колосалните 100-тина левас.


Нещо така да те е срам???



Тема Re: Инженер...нови [re: vehtiya]  
Автор hidrazin4o (ветеран)
Публикувано13.02.16 02:01



Общо взето явно не си много в час с образователната програма отпреди "демокрацията".
Нито биологията, нито литературата бяха веднъж месечно.
По биология ни предаваше мазната - страхотно парче.
Викахме и така заради дългите, смолисто черни свободно падащи коси. Просто страхотна!
А литературата си беше на матура. От нея ти зависеше и дипломата, нищо че си в техникум.
И не, не съм се виждал да продължавам нито с филология, нито с биология.
Просто не са ми в стихията и са ми досадни - особено литературата.
Дано разбираш какво имам в предвид - досадни.
За майка ти и баща ти - моите съболезнования.
Знам че от тук наистина звучи като клише, но повярвай че наистина мисля така.
Всеки човек си има своите .... несгоди и .....
И аз съм минал по подобни пътища.



Тема Re: Пациентска...нови [re: vehtiya]  
Автор hidrazin4o (ветеран)
Публикувано13.02.16 02:20



И какво толкова имаш против Перник?
Нищо. Освен спомените за една ученическа екскурзия дето трябваше да спим в Перник.
Имаше някаква дискотека дето беше в една метална барака.
Навсякъде из града беше .... ужасно. Най-лошите ми спомени.
Абе ти не си ли чел лафове и вицове за Перник?
Нали знаеш че колкото и да са измислени, винаги има и зрънце истина?

Къде най-често отсядат туристите в Перник? У поуикуиниката.

В Перник:
- Господине, бихте ли ми казали, как да стигна до болницата?
- Ами, то е трудно за обяснение, по-лесно ще стане ако ти забия един между очите и ти викна линейка!

За Гоуфо пък да не споменавам.





Тема Re: Пациентска...нови [re: hidrazin4o]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано13.02.16 08:49



Къде на- често отсядат туристите в Перник? В спешно приемно. Нема поуикуиника

. Пък за останалото... Град като град. Провинциален. 70- 80 хиляди. Нищо че е близо до София. Има си и интересни страни. Една от тях е фестивала Сурва, който беше началото на февруари. Доста софиянци имат къщи в Драгичево, във Студена. Има интересни места в околностите му. За да намериш трябва да знаеш какво къде и как да търсиш. Не че аз много съм се интересувал. Сутрин идвам на дежурство, на другата сутрин си тръгвам като пребит. Не ми е нито до забележителности, нито до околности.



Тема Re: Шофьорнови [re: hidrazin4o]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано13.02.16 08:56



Никога не съм разбирал от торенти хешове и т.н. Гледам какво се предлага, плащам, вземам. Глупава работа. Два- три пъти съм си качвал (уж)безплатен софтуер и единия път стигнах до преинсталиране.



Тема Re: Инженер...нови [re: hidrazin4o]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано13.02.16 09:00



Е каква ще е тази строителна площадка? Ако не е тайна де.



Тема Re: Инженер...нови [re: vehtiya]  
Автор hidrazin4o (ветеран)
Публикувано13.02.16 09:37



Строителната площадка е само термин:


Това се прави независимо дали ще строиш кочина или АЕЦ.




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.