Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:39 25.09.24 
Природни науки
   >> Медицина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Как тренират момичетата?нови [re: ha!]  
Автор Изyмeн (Премъдър)
Публикувано20.12.11 22:10



?



Тема Re: Как тренират момичетата?нови [re: Изyмeн]  
Автор Chromosom ()
Публикувано21.12.11 05:05





Ето го и гол. Пичът изглежда добре и говори някои смислени неща, въпреки че информацията му не е достатъчна и не знае да се изразява. Но е схванал основното и на 36 години изглежда в перфектно здраве. Тъй че по тоя показател не можеш да го упрекнеш. Дразни ме обаче тва че отговаря на въпроси, от които хабер си няма, и без да разбира ръси някви пълни глупости.

А интервюиращата е много гнусна.



Тема Re: Как тренират момичетата?нови [re: Chromosom]  
Автор Изyмeн (Премъдър)
Публикувано21.12.11 06:00



Брат ми е на 23, не тренира, а не изглежда по-зле. Едно време активно тренирах и определено бях по-напомпан. Истината е проста: Рънътъ прай бурбътъ.



Тема Re: Как тренират момичетата?нови [re: Chromosom]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (Aedile N.R.)
Публикувано21.12.11 11:35



и пие бира. А в бирата има какво... въглехидрати.





Тема Re: Как тренират момичетата?нови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано21.12.11 12:18



Пича чак дрънка. Няма нищо излишно по тялото си. И вдига много. Я, напомпаните... :-)
Профи. Има тренировки и режими разни. Не чак необозримо много, но достатъчно разнообразни. За всекиго. Едно е за бегач, друго е за балерина, трето е за бодигард в чалготека. Който иска маса прави едно, който иска релеф прави друго.
По въпроса на питащия - мацките тренират като пичовете.
Ако иска да стегне, да изчисти, да е гъвкава и бърза, трябва да прави същото което прави мъж искаш същото. Спокойно, няма начин да натрупа грозни мускули без зобане и 24 часов живот отдаден на това.
Ако някой може да качи, ще му пратя моя снимка



Тема Re: Как тренират момичетата?нови [re: Chromosom]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано21.12.11 12:23



Въртя някаква колело пет минути и бута някаква машина още пет, след което направи няколко кръгчета в залата и това й беше тренировката. Момичето е много амбицирано и ходи във фитнеса всеки ден, но на практика нищо не прави там, доколкото аз го разбирам.
Грешка, грешка, грешка.
Първо правило. Не се тренира всеки ден. Тялото се преуморява. Неусетно, с натрупване. Почва да си яде мускулите, мотивацията отиова на кино и някъде третия месец трениращият си намира друго по-важно занимание. 3, максимум 4 пъти седмично е ОК.
Второ правило. Аеробните упражнения, сиреч въртене на педали с изпотяване, се прави накрая на тренировка. Инак нямаш сили и кислород за друго. Ако не се изпотиш и не вдигнеш пулс пък, няма абсолютно смисъл от педалите.
Кръгчета из залата са разпускаща почивка, Нещо като лек тръст след спринт. Става за между тежки серии.
Ако в тази зала няма треньор да обърне внимание, сменяте залата.



Тема Re: Как тренират момичетата?нови [re: ha!]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано21.12.11 13:33







Тема Re: Как тренират момичетата?нови [re: ha!]  
Автор Chromosom ()
Публикувано24.12.11 01:06



Вярно ли е това че изкуствените подсладители вдигат инсулина като истинска захар? Този понеже говори някои пълни глупости не знам дали да му вярвам.

Hа!, ти с какво се занимаваш? Аз винаги съм мислел че си мъж, понеже след ника ти пише "дрисльо".

А иначе може да си покажеш снимката, както се беше зарекла. Аз обичам да сравнявам външния вид на хората с възрастта им, за да си правя изводи от начина им на живот кое как действа.



Тема Re: Как тренират момичетата?нови [re: Chromosom]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано24.12.11 10:21



Може, ама не мога - за снимката.
За инсулина, аз си имах предположения, но така и не ги проверих научно. Не знам какво е приказвал Спайдърчо, не умея да слушам, губя внимание. От четеното, мисля, знае за какво говори. Пък и съм проверила повечето неща опитно, с контролна група, както си му е редА :-). Все пак, факт е, че спортисти не папкат заместители. Пък аз хептен не ги кльопам, дали вибратор, пласмасова имитация на дърво или аспартам - не ща и не ща. Не виждам смисъла.



Тема Re: Как тренират момичетата?нови [re: Chromosom]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано24.12.11 18:02



Вярно ли е това че изкуствените подсладители вдигат инсулина като истинска захар?

Глупости. Секрецията на инсулин се регулира (основно) от нивото на кръвната захар, не от вкусовите усещания.

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.