Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:17 27.06.24 
Природни науки
   >> Медицина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема За пърденетонови  
Автор Chromosom ()
Публикувано21.10.11 06:53



Овесените ядки били най-полезни от източниците на въглехидрати, а и са бая вкусни. Много добре влизат с малко соево мляко, ама от това как се пърди после не е истина, а и мирише. В миризмата е проблемът, подобно физиологично явление ми разваля авторитета пред хората. Сега какво е решението, да не ям овесени ядки? На тоя вариант съм се спрял, ама си ги искам. Днес ядох филийки с течен шоколад. Това не е ли вредно? Какво да го правя това пърдене, оня ден си вървях, не знам какво бях ял – някакви зеленчуци, изпърдях се и лошо замириса. Изгледаха ме лошо и се направих че не съм бил аз, въпреки че нямаше никой освен нас двамата. Днес пак, гледах да пърдя по краищата на стаята, че да не се смущават хората за сметка на моя авторитет. Знам че е близко до акъла просто да си задържа пръднята, но не става, понеже ако го направя няколко пъти ми се досира, а не може човек просто да си сере навсякъде. Докато ако се изпърдя няколко пъти минава и после мога да си правя каквото реша цял ден. Нормално ли е тъй да се пърди? Понеже ям добра храна ли мирише? Как да ям за да не пърдя? Или да пърдя че да не мирише? Как се справят нормалните хора?



Тема Re: За пърденетонови [re: Chromosom]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (Aedile N.R.)
Публикувано21.10.11 08:46



пий Еспумизан:)))



Тема Re: За пърденетонови [re: Chromosom]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано21.10.11 09:39



Имаш проблем с усвояването/разграждането на храната. Вероятно ти липсват някои ензими. Храната полупреработена се разлага в теб, отделят се газове и миришат. вземи мезим форте или ензи мил. Различен състав ензими са и с пробване ще разбереш.
А защо ти е "най-полезен източник на въглехидрати"?



Тема Re: За пърденетонови [re: ha!]  
Автор Chromosom ()
Публикувано21.10.11 14:04



А безвредно ли е да се пият тези ензими? Сигурно ли е че всяко пърдене е липса на разграждане? Че то ако е така защо да яде човек, трябва да се вземат мерки.

За полезния източник не знам, не е ли по-добре? Овесените ядки по-бавно се усвояват и хранят организма по-дълго време. Това не е ли по-добре?



Тема Re: За пърденетонови [re: Chromosom]  
Автор Sargonlll ()
Публикувано21.10.11 14:46



Ти май напълно си се изпърдял... Решението е само едно. Слушай внимателно. Известно е от механиката на флуидите, че до дозвукова скорост с намаляване на сечението на тръбопровода, флуида увеличава скоростта си. Така... Значи, ако си разшлякан отзад, би трябвало газовете да те напускат значително по-тихо. Пак ще мирише, но ще можеш да се прикриваш по-добре. Сега, за разшлякването - отиваш в джамията и казваш, че те праща Сидеров. Там ще те оправят.



Тема Re: За пърденетонови [re: Sargonlll]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (Aedile N.R.)
Публикувано21.10.11 17:26



ахахаха!





Тема Re: За пърденетонови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор Sargonlll ()
Публикувано21.10.11 19:16



Източната медицина заслужава не присмех, а уважение!





Тема Re: За пърденетонови [re: Sargonlll]  
Автор Chromosom ()
Публикувано22.10.11 05:50



Евала за обяснението. Не че ми отговори на въпросите. Моите теми винаги са сериозни.



Тема Хайде, сега! Не ми казвай, че тинови [re: ha!]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано23.10.11 21:17



понеже нямаш проблем с с усвояването/разграждането на храната, като се напраскаш с боб с джоджен, наденица и люто чушле и после не пърдиш. Или поне пърдиш само символично.





Тема Re: За пърденетонови [re: Chromosom]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано26.10.11 13:06



Пърди навън. В смисъл, извън помещения, не откъм теб навън. Тея, дето те гледат лошо за такова нещо, прекаляват. Е, ако те познават, е конфузно, но за теб, не за тях.



Аз пък забелязах, че такова действие май имат енергийните напитки - тия с таурин и кофеин, дето дават крила. Различни марки.
Колата, швепсът и михалковската вода - не съм забелязала.

Редактирано от Mиpa_M на 26.10.11 13:11.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.