Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:05 05.06.24 
Природни науки
   >> Медицина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Корупция в РЗОК?нови  
АвторПaциeнт (Нерегистриран)
Публикувано25.01.09 20:11



Здравейте!
Тъй като ОПЛ-то отказа да издаде бл. 3 за консулт със специалист,сигнализирах РЗОК.В отговора беше посочено ,че според ОПЛ ми е предоставена цялата ми необходима помощ.След няколкомесечни уточнения и отговори с РЗОК се оказа ,че ОПЛ е извършил преглед в деня ,в който подавам първата жалба в касата.Последва остра реакция от моя страна ,че подписа в АЛ не е мой и поисках да се извърши проверка на АЛ.Отговора на касата е ,че не е в тяхна компетенция да правят графологични експертизи и ОПЛ не е задължен да ми издаде АЛ.Дайте идея към кого да се обърна.На страницата на НЗОК няма даже електронна поща.Само да уточня ,че въпросното ОПЛ е със сериозни връзки в районната каса и е знаело за проверките



Тема Re: Корупция в РЗОК?нови [re: Пaциeнт]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано25.01.09 20:27



Ха... откри топлата вода. Лекар - и корупция? Няма такова нещо бре!



Няма начин да се оправиш с това. ОПЛ наистина не е длъжен да ти дава направления по твое желание. Смени си личния лекар, а на сегашния... абе ти приятели нямаш ли? Що не намериш още 1-2 и да отидете след работа да си поприказвате с ОПЛ на закрито някъде? Знаеш ли моя предишния какво уважение ми чини като ме срещне, след такъв разговор?

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: Корупция в РЗОК?нови [re: walkman™]  
АвторПaциeнт (Нерегистриран)
Публикувано25.01.09 20:42



В случая става въпрос за баба ми ,на която бе поставена Дг Съдова деменция,след съответните ЕЕГ,КАТ ,психологични тестове,платени разбира се .ОПЛ-то е сменено вече .Но аз като човек ,който работи в системата съм се заяла с конкретното ОПЛ и искам да го видя глобено,та дори с прекъснат договор.Защото даже и студентите първокурсници по медицина знаят ,че Дг Първична шизофрения просто не съществува.
А най-странното е ,че въпросното ОПЛ знае за всяка жалба в деня на подаването и в РЗОК

.



Тема Re: Корупция в РЗОК?нови [re: Пaциeнт]  
АвторHouse M.D. (Нерегистриран)
Публикувано25.01.09 21:39



И, каква се предполага да е причината да го глобят, да му прекратят договора с касата и т.н.?

Щото аз причина не виждам, освен личното отношение, което имаш срещу конкретния ОПЛ. Може би ще искаш и да му "вземат" дипломата, да го заточат в Сибир?



Тема Re: Корупция в РЗОК?нови [re: House M.D.]  
Авторпaциeнт (Нерегистриран)
Публикувано25.01.09 22:24



Да съставиш АЛ с цел получаване на пари от РЗОК се нарича и наказва със?



Тема Re: Корупция в РЗОК?нови [re: Пaциeнт]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано25.01.09 22:30



>>> искам да го видя глобено,та дори с прекъснат договор

Aми няма да стане. АКо имаш лично отношение към него - казах ти какъв е начина. Хващаш двама-трима по-ячки приятели, и отиваш на разговор. Все още се мръква рано, намираш го на излизане от работа или на прибиране у тях, говорите му 10-15 минути, и толкоз. Касата няма да му направи нищо, дори да нямаше връзки.

Абе - това е положението. Оправяш се както в 18-ти век, и това е. Няма що да чакаш помощ от държавни институции - те са създадени само за усвояване на средства.

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.


Тема Re: Корупция в РЗОК?нови [re: walkman™]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано25.01.09 23:33



А бе глобяват ги. Разбира се най-вероятно не баш тези дето трябва да глобят.
Ама ако има подправен АЛ - това вече е по НК.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Корупция в РЗОК?нови [re: bira_more]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано25.01.09 23:59



Абе щом успява веднага да научи за жалбата - не е от тези, дето ги глобяват. По моя начин няма как да няма резултат. Повярвай... изпробвано е.



Пък и щом има такава връзка в ЗК, вероятно ще намери връзка и от НК да се измъкне... Абе няма оправия по законен път, не си ли го разбрал досега?




____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Редактирано от walkman™ на 26.01.09 00:02.



Тема Re: Корупция в РЗОК?нови [re: walkman™]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано26.01.09 00:35



Твоя начин не е за всички.
Щото тръгнеш ли по този път трябва да си готов за всичко. Включително и пича също да има приятели.
А бе за съжаление си прав за едно - на съдебната система не може да се разчита. То на коя ли от системите в България може да се разчита де.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Корупция в РЗОК?нови [re: bira_more]  
Автор KoлeИзЦpниoШoплyk (ентусиаст)
Публикувано26.01.09 07:39



И аз съм на мнение, че неговия начин в момента в България действа много добре. Изпробвано е. И няма нищо лошо, стига да си на страната на "добрите". Щом друг не ни защитатава, тогава сами нали?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.