Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:48 26.04.24 
Природни науки
   >> Медицина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Моля за съвет- секса липсванови  
Автор kiko_vnr-206221 (непознат )
Публикувано02.10.11 12:03



Секса липсва-и то заради мен.Нямам желание-на 45г съм,вземам корвитол и еналаприл за кръвно и маи от там е.Ходих на уролог -простата-ок,тест за тестостерон-16/при граници 9-26/ Лх-4.6/.Предписание-циалис 20мг.Да,ама от 1/4 циалис кръвното 96/50 ,пулс 40-52...????И помен няма ..така да се размърда ,не става.....Кажете ,дайте някакъв съвет.....че ми иде да се гръмна..Знаетели ,момичето ходи по петите ми,а аз .......не мога.Ужас....





Тема Re: Моля за съвет- секса липсванови [re: kiko_vnr-206221]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (Aedile N.R.)
Публикувано02.10.11 14:16



ами бета-блокерът /в случая корвитол/ има негативен ефект върху 'вдигането на самолета', така че отиди на кардиолог да ти изпише адекватен антихипертензивен медикамент. И се позанимавай с девойката по-усърдно. Требе си и желание, не само циалис.



Тема Re: Моля за съвет- секса липсванови [re: kiko_vnr-206221]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано02.10.11 15:34



? Не искаш или не можеш?
Циалис вземаш заедно със корвитола и енаприл ли?
И какво значи "момичето"? Ти си на 45, какво момиче? Такова ти затормозва крехката мъжка психика и ...



Тема Re: Моля за съвет- секса липсванови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор kiko_vnr-206221 (непознат )
Публикувано02.10.11 20:00



Ами да-от 10-на г. ги пия,а циалиса съм го пил сега....какво-момичето...добре де-жената....мо проблема си остава.Имам желание,а не мога да го вдигна "самолета"..





Тема Re: Моля за съвет- секса липсванови [re: kiko_vnr-206221]  
Автор Sargonlll ()
Публикувано02.10.11 21:23



Всичко е в главата. Горната. С подходяща мисловна нагласа ще станеш путкотрошач. Знам какво говоря...





Тема Re: Моля за съвет- секса липсванови [re: Sargonlll]  
Автор kiko_vnr-206221 (непознат )
Публикувано02.10.11 21:28



И как- аз не си мисля за маслини/образно казано/....Подскажи де...



Тема Re: Моля за съвет- секса липсванови [re: kiko_vnr-206221]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано03.10.11 14:35



Пише си "виагра (и циалит) да не се приема от хора регулиращи кръвното си с комбинация от лекарства".........защо ти е високо кръвното?
Освен това се изразяваш като кифла ту нямаш желание, ту имаш желание.
Имаш проблем, нямаш проблем, пишеш си домашното??



Тема Re: Моля за съвет- секса липсванови [re: Sargonlll]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано03.10.11 14:37



Саргоне, почти съм убедена, че Кико е лелка



Тема Re: Моля за съвет- секса липсванови [re: kiko_vnr-206221]  
Автор Sargonlll ()
Публикувано03.10.11 21:37



Много просто - мисли за цици. На мен винаги ми действа. Нещо повече, опитвам се да не се дървя, ама не мога - като видя хубави цици го натопорчвам. Освен това, всяка сутрин се събуждам с ерекция. Така че, не само ти имаш проблеми, ама не съм тръгнал да занимавам хората...





Тема Re: Моля за съвет- секса липсванови [re: ha!]  
Автор kiko_vnr-206221 (непознат )
Публикувано05.10.11 10:18



Съжалявам ,че попитах,споделих проблема си тук!!

Аз съм лелка ,колкото и ти.Споделих какво ми е,Вие се спуквате да се присмивате-както и да е,страхотен форум.Продалжавайте в същия дух-едва ли така ще помогнете на някой.Дано не сте Вие-на никого не го пожелавам. Поздрави!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.