Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:18 19.04.24 
Природни науки
   >> Медицина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Virgo intactaнови  
Автор MarlenaSS (минаващ)
Публикувано15.08.11 16:03



Може би някой от специалистите по мъжкото сексуално здраве ще се наеме да обясни този феномен, с който аз лично съм се сблъсквала на няколко пъти в живота си и не мога да си дам никакво обяснение накакво се дължи. Става дума за мъже, които цял живот си остават девствени, не се женят , разбира се, не създават семейства, но подържат контакти и даже създават добри приятелства с жени. Това са мъже, които често са успели в обществото, в кариерата - и то мнfго. Мъже с позици с положение с качеств, по характер са най-често от тези хора дето "на мравката път сторват.". поне на външен вид. Такъв беше един приятел на леля ми... За него тя и до ден днешен кава, че бил душица и добряк, но като мъж нула и половина...Такъв е r един колега от службата, за когото всимки говорят че е на 45 и девствен, но всъщност той е толкова мил, добър, отзивчив, приятелски и човеколюбиво настроен към целия свят. И все пак има един периметър, от който не може да се градят отношения с него. Точно заради секса. Сякаш изпитва някаква погнуса от мисълта, че може да спи с жена. А със сигурност не спи и с мъже... Кажете ми защо тези хора така са избягали от сексуалното общуване, не са се развили или са преживели някаква травма в миналото или ...Защо?Тук не става дума нито за размер нито за твърдост на органа.. Не става дума и за някаква изкривена алтернативна, перверзна дори сексориентация... А по скоро за някаква грешка в секс програмата или по-точно за липсата на такава програма в главня мозък. Между другото и Адолф Хитлер е бил вирго интакта, т. е недокосната девица...
Ще се раdвам на всякакви обяснения от компетентни хора..

Редактирано от MarlenaSS на 15.08.11 16:04.



Тема Re: Virgo intactaнови [re: MarlenaSS]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано19.08.11 11:08



Със сигурност много голям процент от тях са гейове :)
Ама няма лошо, разбира се!



Орална и анална любов са гнусна содимия и водят към ада, дори и за женени с църковен брак!

Тема Re: Virgo intactaнови [re: MarlenaSS]  
Автор 4ereshka2 (ветеран)
Публикувано22.08.11 14:14



Сред моите познати девствени няма





Тема Re: Virgo intactaнови [re: 4ereshka2]  
Автор World Champ ()
Публикувано22.08.11 14:24



Ха ха ха



*****
"...faster if you took your clothes off. Survival 101." Jacob Black, "Eclipse"

Тема Има, ама сигурнонови [re: 4ereshka2]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано22.08.11 14:34



ги е срам да си признаят.



Като се замисля, и аз май нямам такива. Като изключим един състудент, когото можем да квалифицираме като "quasi-virgo". Т.е. като беше първокурсник на 20 год., записа в актива си цифром и словом 2 (два) секса и 1 (едно) "ръкоделие". В интересн на истината трябва да отбележим, че двата секса се състояха от по няколко възторжени тека и всичките тези събития се случиха в рамките на седмица. Като приемем за първия секс, е той едва ли е бил на себе си и виждаме колко близо до чистата дественост е той.
И досега той си живее сам (съседи сме в квартала и се виждаме доста често) и не съм го виждал да свърти гадже.
Такива ми ти работи.



Тема Re: Virgo intactaнови [re: MarlenaSS]  
Автор фмл (щастливец)
Публикувано24.08.11 00:07



Става дума за мъже, които цял живот си остават девствени, не се женят , разбира се, не създават семейства, но подържат контакти и даже създават добри приятелства с жени.

Тук е отговорът, нормалните мъже не правят секс с приятелите си.

ех мой дядо, тежко време


Тема Re: Virgo intactaнови [re: фмл]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано24.08.11 00:52



нормалните мъже не правят секс с приятелите си

А с враговете си? Или най-често с хора, които са им безразлични?



____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: Virgo intactaнови [re: walkman™]  
Автор MarlenaSS (минаващ)
Публикувано26.08.11 17:44



Да, наистна какво извратено схващане!! Нормалнте не правели секс с приятелкте си. А с кого тогава правят секс? С курвите от магистралата? С случайната гърла от прстанището по време на морск отдх? Сексът е нещо, което сближава, укрепва приятелството още повече, придава му задълбоченост, отваря нови измерения, нови усещаня на привързаност, приналежност, близост...
Според мене точно нормалната връзка между мъжа жената трябва да започне с приятелство и за прерасне в сексуално общуване. А не...първо дай да свалим гащи пък после може би ще се запонаем. Това е погрешно, ненормално, болно до нищо добро не води освен към житейски грешки и страдане...



Тема Re: Virgo intactaнови [re: MarlenaSS]  
Автор dnaunseq (ентусиаст)
Публикувано27.08.11 20:35



В youtube гледах една компаньонка и тя твърдеше, че по принцип не се занимавала с някой мъж, освен ако няма сексуално привличане, а приятелки жени нямала, защото не виждала смисъл в това. Тогава се замислих, че това е доста ограничено схващане на човешките взаимоотношения, но сигурно е валидно и за още много хора. Та става въпрос, че човек трябва да развива приятелски отношения на само върху подлежащата сексуална основа и явно това се има предвид.



Тема Re: Virgo intacta [re: MarlenaSS]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано30.08.11 12:31



Ела в ГЗС да пуснеш питането си. Всъщност, най-много искам да прочетат там именно това: Нормалнте не правели секс с приятелкте си. А с кого тогава правят секс? С курвите от магистралата? С случайната гърла от прстанището по време на морск отдх? Сексът е нещо, което сближава, укрепва приятелството още повече, придава му задълбоченост, отваря нови измерения, нови усещаня на привързаност, приналежност, близост...
Според мене точно нормалната връзка между мъжа жената трябва да започне с приятелство и за прерасне в сексуално общуване. А не...първо дай да свалим гащи пък после може би ще се запонаем. Това е погрешно, ненормално, болно до нищо добро не води освен към житейски грешки и страдане...

Да не съм сама с моето мислене, не че нещо друго.


По темата: Не знам, за мен е несмилаемо. Виждала съм само един такъв човек, вече е около 50-годишен, знам за него от близък негов приятел, че никога не е имал връзка, дори еднократна с жена, не е правил секс изобщо. Изключителен автомобилен техник, казват, че е виртуоз. Хубав мъж, малко дребен, с едни ведри сини очи и мила усмивка на лицето. Видът му не издава нищо патологично, чудя се като как е така, обаче сигурно си меря с моя аршин.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.