Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:55 18.05.24 
Природни науки
   >> Медицина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Доколко са компетентни специалистите?нови  
Автор Изyмeн (Премъдър)
Публикувано18.10.10 13:20



Вчера една аптекарка се опита да ме спаси от ужасния аспартам. Не се съмнявам, че имаше най-благородни намерения, но ми даде повод да се замисля - колко всъщност кадърни специалисти излизат от медицинските ВУЗове?

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: Доколко са компетентни специалистите?нови [re: Изyмeн]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (Quaestor N.R.)
Публикувано18.10.10 22:16



по принцип незавършил медик/фармацевт няма.


Но личната подготовка и ерудиция е от значение. Може да си излязъл с пълно отличие и след година да не знаеш нищо. Затова медицината и фармацията са науки, които се учат цял живот. Ако искаш да излезе специалист от тебе, де.



Тема Re: Доколко са компетентни специалистите?нови [re: Изyмeн]  
Автор Raphaela (пристрастен)
Публикувано18.10.10 23:23



изумения още си мисли, че аспратама е върха явно кадърни специалисти излизат от вузовете, ма кой влиза в аптеките е въпроса....



Тема Re: Доколко са компетентни специалистите?нови [re: Raphaela]  
Автор Изyмeн (Премъдър)
Публикувано18.10.10 23:36



Аз си признавам, че в своята област не съм сред най-кадърните, но и грешките, които бих могъл да допусна не са фатални.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: Доколко са компетентни специалистите?нови [re: Изyмeн]  
Автор Rapidfire (магьосник)
Публикувано20.10.10 00:00



Абе слънце, аспартамът е отрова, какво си се хванал за него? Отвори чичо Гугъл, па почети малко.

Трябва да правим добро от злото, защотото то няма от какво друго да бъде направено


Тема Re: Доколко са компетентни специалистите?нови [re: Rapidfire]  
Автор Изyмeн (Премъдър)
Публикувано20.10.10 15:14



Остава да кажеш същото за глутамата и ваксините, да обвиниш флуора в зомбиране на населението и да застанеш твърдо зад хомеопатията.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: Доколко са компетентни специалистите?нови [re: Изyмeн]  
Автор Raphaela (пристрастен)
Публикувано20.10.10 18:07



Не знам коя е областта ти, но не е това важното. Важното е, че не в своята област имаш мнения и то заклеймявайки специалистите като некадърни. Фарамцевта се е опитал да ти помогне и да те спаси от отровни вещества, но ти знаеш своето. И даже постове да се опкаваш пускаш. На някой хора явно е най-добре да не им се помага и да се оставят да си трошат главите сами.



Тема Re: Доколко са компетентни специалистите?нови [re: Изyмeн]  
Автор Raphaela (пристрастен)
Публикувано20.10.10 18:08



Пренаписал си химията явно и вече флуора е като витаминче, а глутамата като морски бриз?За живака няма да отваряме дума, той е ясен. Не се учдувам на мненията ти ако наистина лапаш глутамат, аспратам и флуор. То ще е чудно ако ти е останал мозък още....



Тема Re: Доколко са компетентни специалистите?нови [re: Raphaela]  
Автор Изyмeн (Премъдър)
Публикувано20.10.10 21:28



В собствената си област съм достатъчно компетентен, но не и сред най-добрите. Аз не ти казвам как да пишеш, понеже явно вече е късно, тия неща в училище се учат. Химията не съм я пренаписал, но не бих казал, че ми е чужда, пък на тебе едва ли ти е ясна. И все още твърдя, че голяма част от тях са меко казано некадърни. Аз лично имам пълно доверие само на един лекар и един фармацевт, като и двамата пишат тук от време на време.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: Доколко са компетентни специалистите?нови [re: Изyмeн]  
Автор Raphaela (пристрастен)
Публикувано20.10.10 21:47



И сега какво е становището ти за живака, аспратама, флуора и глутамата? Безвредни като лунен лъч?

В училище какво ти казаха за тях?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.