Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:35 09.06.24 
Природни науки
   >> Медицина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Доколко са компетентни специалистите?  
Автор Изyмeн (Премъдър)
Публикувано18.10.10 13:20



Вчера една аптекарка се опита да ме спаси от ужасния аспартам. Не се съмнявам, че имаше най-благородни намерения, но ми даде повод да се замисля - колко всъщност кадърни специалисти излизат от медицинските ВУЗове?

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: Доколко са компетентни специалистите?нови [re: Изyмeн]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (Quaestor N.R.)
Публикувано18.10.10 22:16



по принцип незавършил медик/фармацевт няма.


Но личната подготовка и ерудиция е от значение. Може да си излязъл с пълно отличие и след година да не знаеш нищо. Затова медицината и фармацията са науки, които се учат цял живот. Ако искаш да излезе специалист от тебе, де.



Тема Re: Доколко са компетентни специалистите?нови [re: Изyмeн]  
Автор Raphaela (пристрастен)
Публикувано18.10.10 23:23



изумения още си мисли, че аспратама е върха явно кадърни специалисти излизат от вузовете, ма кой влиза в аптеките е въпроса....



Тема Re: Доколко са компетентни специалистите?нови [re: Raphaela]  
Автор Изyмeн (Премъдър)
Публикувано18.10.10 23:36



Аз си признавам, че в своята област не съм сред най-кадърните, но и грешките, които бих могъл да допусна не са фатални.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: Доколко са компетентни специалистите?нови [re: Изyмeн]  
Автор Rapidfire (магьосник)
Публикувано20.10.10 00:00



Абе слънце, аспартамът е отрова, какво си се хванал за него? Отвори чичо Гугъл, па почети малко.

Трябва да правим добро от злото, защотото то няма от какво друго да бъде направено


Тема Re: Доколко са компетентни специалистите?нови [re: Rapidfire]  
Автор Изyмeн (Премъдър)
Публикувано20.10.10 15:14



Остава да кажеш същото за глутамата и ваксините, да обвиниш флуора в зомбиране на населението и да застанеш твърдо зад хомеопатията.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: Доколко са компетентни специалистите?нови [re: Изyмeн]  
Автор Raphaela (пристрастен)
Публикувано20.10.10 18:07



Не знам коя е областта ти, но не е това важното. Важното е, че не в своята област имаш мнения и то заклеймявайки специалистите като некадърни. Фарамцевта се е опитал да ти помогне и да те спаси от отровни вещества, но ти знаеш своето. И даже постове да се опкаваш пускаш. На някой хора явно е най-добре да не им се помага и да се оставят да си трошат главите сами.



Тема Re: Доколко са компетентни специалистите?нови [re: Изyмeн]  
Автор Raphaela (пристрастен)
Публикувано20.10.10 18:08



Пренаписал си химията явно и вече флуора е като витаминче, а глутамата като морски бриз?За живака няма да отваряме дума, той е ясен. Не се учдувам на мненията ти ако наистина лапаш глутамат, аспратам и флуор. То ще е чудно ако ти е останал мозък още....



Тема Re: Доколко са компетентни специалистите?нови [re: Raphaela]  
Автор Изyмeн (Премъдър)
Публикувано20.10.10 21:28



В собствената си област съм достатъчно компетентен, но не и сред най-добрите. Аз не ти казвам как да пишеш, понеже явно вече е късно, тия неща в училище се учат. Химията не съм я пренаписал, но не бих казал, че ми е чужда, пък на тебе едва ли ти е ясна. И все още твърдя, че голяма част от тях са меко казано некадърни. Аз лично имам пълно доверие само на един лекар и един фармацевт, като и двамата пишат тук от време на време.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: Доколко са компетентни специалистите?нови [re: Изyмeн]  
Автор Raphaela (пристрастен)
Публикувано20.10.10 21:47



И сега какво е становището ти за живака, аспратама, флуора и глутамата? Безвредни като лунен лъч?

В училище какво ти казаха за тях?



Тема Re: Доколко са компетентни специалистите?нови [re: Raphaela]  
Автор Изyмeн (Премъдър)
Публикувано21.10.10 00:09



В училище ме караха да пия таблетки с флуор, ама понеже ми бяха вкусни - неведнъж превишавах дозата. По всичко личи, че още съм жив.

Аспартамът и глутаматът са безвредни в разумни количества. Аспартамът за мен е безвреден в доза от 3,6 грама дневно, което се равнява на 720 грама захар. Глутаматът също е безвреден нормални количества.

А да те попитам като си толкова наясно с нещата: Знаеш ли какво е това MSDS? Явно не. Надявам се да не са те баннали от Гугъл, така че може да провериш.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: Доколко са компетентни специалистите?нови [re: Изyмeн]  
Автор Raphaela (пристрастен)
Публикувано21.10.10 00:49



О, ясно. Флуорно натравяне в дестка възраст. Не е прилично да ти смеем.

Викаш в Матириъл Сейфти Дейта Шийта на флуора пишеше че става за прежядане от малки момченца?
Precautions:
Do not ingest. Do not breathe dust. In case of insufficient ventilation, wear suitable respiratory equipment. If ingested,
seek medical advice immediately and show the container or the label. Avoid contact with skin and eyes.





Тема Re: Доколко са компетентни специалистите?нови [re: Raphaela]  
Автор Изyмeн (Премъдър)
Публикувано21.10.10 18:24



Дозата прави отровата. Аз мога и с кислород да се отровя, мога и с вода. Всъщност мога да изям 10 пъти повече флуор, от максимално препоръчителната дневна доза и нищо да не ми стане. Що не пробваш същото с някое безобидно лекарство - например 40 грама парацетамол (на лекарството пише - максимум 4 грама дневно).


Ако не разбираш езика - питат чичко Гугъл.

Лекарството е в доза от 0,55 милиграма, което ще рече, че в един грам натриев флуорид се съдържат почти 2000 дози. Съотношението натрий/флуор във флуорида е 23/19, тоест един грам флуор се съдържа в 4000 дози.

Само за сравнение - минералната вода Девин съдържа 4 милиграма на литър, което прави почти 8 дози флуорид (под дози да се разбира таблетки).

Тъй като в таблетките флуорът е в почти хомеопатична концентрация, то можеш да си го друсаш, да си го друсаш, докато се потенцира достатъчно, за да придобие антиопасен ефект.

Най-важното е невидимо за очите.

Тема Re: Доколко са компетентни специалистите?нови [re: Изyмeн]  
Автор Raphaela (пристрастен)
Публикувано21.10.10 19:06



Да почна да ти обяснявам....ама като си призна са флуора в детска възраст..има ли смисъл?





Тема Re: Доколко са компетентни специалистите?нови [re: Raphaela]  
Автор Изyмeн (Премъдър)
Публикувано21.10.10 23:29



Стига толкова, с прости хора няма какво да споря.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: Доколко са компетентни специалистите?нови [re: Изyмeн]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано22.10.10 00:03



Между другото - не е необходимо да си хомеопат и да си срещу ваксините та да си против аспартама. Ако има по подходящи подсладители, може би е добре да се замислиш.
Между другото - гледам че един от метаболитите е метанол. А антидота на метанола е етанол.



Bеer? Mоre?



Тема Re: Доколко са компетентни специалистите?нови [re: bira_more]  
Автор Изyмeн (Премъдър)
Публикувано22.10.10 00:40



Е, тук това никога не липсва :)

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: Доколко са компетентни специалистите?нови [re: bira_more]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано22.10.10 14:07



хехе
точно по биохимия се учи, че единствения антидот на метанола е етанол
хехе
ай да не навлизам в биохимията, щот става дебела работата за етанола
и в коя "дихателна верига" присъства...
нищо общо с дишането, а с едно прехвърляне на протони в друг ред от енергия
.................
малеее


етанол!
бира!
пържоли



Тема А антидот на етанола,нови [re: Orcad]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано22.10.10 16:01



той също е отровен, е в зависимост каква микстура съдържаща го е консумирана, нарочно или погрешка.
Ако е ракия - антидот е примерно шопската салата. А ако е Шампанско, то тогава се приема черен хайвер. и.т.н.
Да не забравяме и бирата. Там антидотът е най-достъпен и евтин - пържени картофки.





Тема Re: А антидот на етанола,нови [re: Phillip]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (Quaestor N.R.)
Публикувано22.10.10 19:00



а есенциалните антидоти като шкембе чорба и/или зелев сок къде ги забравихте?
Две по алкохология ще ви пиша.





Тема Е, вярно - те могат да се нарекатнови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано23.10.10 10:26



вторично лечение пост фактум, наред с мезелъците-антидоти в момента на интоксикацията.





Тема Re: Доколко са компетентни специалистите?нови [re: Raphaela]  
Автор БAPATOЧKA (ентусиаст)
Публикувано24.10.10 16:32



Сравнението ти между флуора, витамините и аспартама е меко казано доста неуместно. Флуорът като микроелемент е необходим за организма. За аспартама, живака или глутамата това не важи.



Тема Re: Доколко са компетентни специалистите?нови [re: БAPATOЧKA]  
Автор Raphaela (пристрастен)
Публикувано24.10.10 18:51



Защо да не ни трябва малко живачец? И как се доказа, че флуорът е необхдим? Като се видя, че има тератогенни, карциногенни и невротоксични ефекти и се отчете нуждата от тях?



Тема Да те открехнанови [re: БAPATOЧKA]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано24.10.10 21:22



това е Firewalker и още няколко други ника. Спорили сме с нея в друга нейна инкарнация на тема флуор (и не само).



Bеer? Mоre?



Тема Re: Да те открехнанови [re: bira_more]  
Автор Изyмeн (Премъдър)
Публикувано25.10.10 10:53



Разликата между лекарството и отровата е само в дозата. Тъй като хомеопатите ВЯРВАТ, на тях не им са нужни доказателства. За мен има два основни типа хора - вярващи и мислещи. Вярващите си вярват, независимо от фактите, докато мислещите подлагат на критика всяко твърдение.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: Доколко са компетентни специалистите?нови [re: Raphaela]  
Автор БAPATOЧKA (ентусиаст)
Публикувано25.10.10 10:54



Проявяваш някакви опитчета да покажеш знания, но не особено успешни. Живак не ни трябва, няма да обяснявам защо. Флуорът няма тератогенни, карциногенни и невротоксични ефекти в терапевтични дози. Е, ако решиш да го взимаш в 50 пъти по- високи дози, това си е твоя работа. Но тогава - кое не е тератогенно, токсично или вредно? Защо е необходим - също няма да ти обяснявам, не желая да си хабя думите. С една дума - без да знаеш слагаш в един кюп неща, които просто не а в един кюп.



Тема Така кажи!нови [re: bira_more]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано25.10.10 12:24



Идва отпочинала и с нови сили се хвърля в самоотвержената борба, срещу отвратителната "световна конспирация срещу здравето". Само на клубния фронт, разбира се.





Тема Ми то това си е древнанови [re: Изyмeн]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано25.10.10 15:24



латинска сентенция - дозата прави лекарството.
Ама има хора които работят с отрицателни дози, и съответно с тях е по трудна комуникацията.

Bеer? Mоre?




Тема Какво точно значи "отрицателна доза" на лекраство?нови [re: bira_more]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано25.10.10 17:53



Произвеждаш лекараството за своя сметка, занасяш го в аптеката и го плащаш.





Тема Е то тванови [re: Phillip]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано25.10.10 18:35



един обяснява:
Аз като се разболея - отивам при лекар, и си плащам. И те са хора и те трябва да живеят. Отивам в аптеката, купувам си лекарството и те са хора - и те трябва да живеят. И го изхвърлям - и аз съм човек и аз трябва да живея.



Bеer? Mоre?



Тема Re: Доколко са компетентни специалистите?нови [re: БAPATOЧKA]  
Автор Raphaela (пристрастен)
Публикувано28.10.10 18:44



Наистина ли няма такива свойства флуора? То и живакът нямаше уж, в количествата в които е във ваксините, но нещо взеха, че доказаха връзката му с аутизма напоследък. Не мисля, че е удачно да ти обяснявам някакви такива елементарни неща. Ако искаш пий флуор на воля. Някои хора ще са доволни. Според тях земята е тежко пренаселена и има спешна нужда от редукция на населението. Ако има естествен отбор, то употребата на токсични вещества по собствено желание върши чудесна роля и за подобряване на генофонда. Колкото и да е тъжно...



Тема Re: Да те открехнанови [re: Изyмeн]  
Автор Raphaela (пристрастен)
Публикувано28.10.10 18:47



Изумени, аз вярвам, защото имам лабораторни и фактически доказателства за ефективността на хомеопатията. Но това е съвсем друга тема. Говорихме за флуора, аспратама и глутамата. Образованите хора ЗНАЯТ, за вредността на тези вещества. Изумените, натровени като малки с флуор, нямат шанс да узнаят много, поради обективни причини. Бих ги посъветвала да слушат фармацевтите, поне. За тяхно добро.



Тема Re: Да те открехнанови [re: Raphaela]  
Автор Изyмeн (Премъдър)
Публикувано28.10.10 20:32



Такива като тебе не заслужават достъп до нито едно постижение на науката, която отричат, в това число и Интернет. Що не си събереш багажа и не отпрашиш към близката джунгла?

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: Да те открехнанови [re: Raphaela]  
Автор pandela_ ()
Публикувано28.10.10 21:49



е като имаш дай да ги видим тия доказателства, па що не се пробваш и за нобелова награда



Тема Re: Доколко са компетентни специалистите?нови [re: Raphaela]  
Автор БAPATOЧKA (ентусиаст)
Публикувано28.10.10 22:42



Нещата, които казваш, не са нищо конкретно, ясно и доказателствено. Ако аз твърдя нещо, бих изнесъл много конкретни данни за това от общоприети източници. А таива източници за вредата от флуора просто няма, независимо дали това ти харесва. Всичко останало са теории на конспирацията, предназанчени за неграмотни и жадни за сензация. А когато такъв неграмотен човек се бърка между лекари и им обяснява колко са назад със знания, при това хвърляйки въздушни твърдения без никаква подкрепа, това е просто...малоумно. Наздраве.



Тема Re: Да те открехнанови [re: Изyмeн]  
Автор Raphaela (пристрастен)
Публикувано29.10.10 23:20



Мисля, че ти си тоя, който отрича науката. Науката е доказала токсичността на тези вещества, а ти живееш в света на фантазиите си и отирчаш постиженията и. Виж по-горе причините за това-дадох на браточката статии показващи ефекта от флуора върху деца. Съжлявам.



Тема Re: Да те открехнанови [re: pandela_]  
Автор Raphaela (пристрастен)
Публикувано29.10.10 23:22



Показвала съм ги на лекари. Мълчат и гледат като натровени с гъби.

Добре, че има и друг вид лекари, като например някой от многобройните лекари хомеопати у нас и по света.



Тема Re: Да те открехнанови [re: Raphaela]  
Автор Изyмeн (Премъдър)
Публикувано30.10.10 10:57



Неслучайно на етикета на минералната вода пишат, че съдържа над 4 мг/л флуоридни йони. Никой не отрича, че в определени дози флуорът (както и йодът) е опасен. Но вредни са както излишъкът, така и недостигът на флуор. По тая логика - аз имам IQ 130 (усреднено), та ако не бях пил флуор - колко щеше да е? 160? Също така не отричам, че в съвременната наука има тенденция към прикриване на някои факти по политически причини. Една от тенденциите е, упорито да се твърди, че мъжете и жените са еднакво интелигентни. Да, ама не. Друго, което се опитват да вменят на безмозъчното население е, че различните раси са еднакви по възможности. Последно изгледах "Guns germs and steel", долнопробна пропаганда, опитваща се да обясни превъзходството на белите хора над разните там маймуняци с обикновена случайност.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: Да те открехнанови [re: Raphaela]  
Автор pandela_ ()
Публикувано30.10.10 12:52



е дай да видим, защото за мен ти си една непоправима лъжкиня и най-вече шарлатанка, но за съжаление много хора ти се връзват



Тема Re: Да те открехнанови [re: Изyмeн]  
Автор Raphaela (пристрастен)
Публикувано30.10.10 13:41



Може ли да ми покажеш изследване, което доказва, че е вреден недостатъкът на флуор?

Също такова, в което се доказва, че мъжете и жените не са еднакво интелигентни.

А това, че ти имаш ай кю 130 по стандартизиран тест, може да го твърдиш колкото си щеш, но след това не прави грешката да започнеш да говриш с хората, че ти отиде на кино кредибилността.

Не, не са еднакви расите-черните имат по-развит един мускул, който ги прави по-добри бегачи. Ти никога няма да бъдеш толкова атлетичен като един негър. Сори.



Тема Re: Да те открехнанови [re: Raphaela]  
Автор pandela_ ()
Публикувано30.10.10 13:43



ъщо такова, в което се доказва, че мъжете и жените не са еднакво интелигентни

взимаш едно огледало, поглеждаш и.......... те ти го доказателството



Тема Re: Да те открехнанови [re: Raphaela]  
Автор Изyмeн (Премъдър)
Публикувано30.10.10 14:46



Всъщност съм много по-атлетичен от средностатистически негър.

http://www.who.int/water_sanitation_health/dwq/en/nutoverview.pdf

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: Да те открехнанови [re: pandela_]  
Автор Raphaela (пристрастен)
Публикувано30.10.10 15:20



разбира се



Тема Re: Да те открехнанови [re: Изyмeн]  
Автор Raphaela (пристрастен)
Публикувано30.10.10 15:21



ъхъ



Тема Re: Да те открехнанови [re: Изyмeн]  
Автор Raphaela (пристрастен)
Публикувано30.10.10 15:23



Не, не ми давай тия глупости на измамниците от СЗО, а научно изследване в което се доказват ефектите на липсата на флуор и се посочват какви са, примерно както има такива, в които се посочва, че липсата на витамин С води до скорбут. Да те улесня-такива няма да намериш.

Впрочем дори тези измамници са написали в главата за флуора, че нуждата му не е доказана. от друга страна има буквално стотици, ако не и хиляди статии, доказващи лиспата на полза и налчието на тежка вреда от употребата на флуор.

хахаха

казват ви го в очите, но вие понеже ви мързи да четете и най-вече да мислите, като лапнишарани зяпате да ви слагат в устичките флуор, живак и каквото там решат. Я отвори по-широко..аааа..а така!

Редактирано от Raphaela на 30.10.10 15:27.



Тема СЗОнови [re: Raphaela]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано30.10.10 15:34



"измамниците" (както ги наричаш), поне си имат офис. И ако си им много ядосан за нещо, може да ги причакаш там и да ги напердашиш.



А какво да кажем за анонимните измамници по медицинските форуми!? Какво да ги правим тях!?



Тема Re: СЗОнови [re: Phillip]  
Автор Raphaela (пристрастен)
Публикувано30.10.10 15:59



Няма нужда да ги пердаша, те са вече под разследване от европейската комисия за измами за милиарди, във връзка с "пандемията" от свински грип. Ти и това ли си пропуснал?


Анонимни измамници са тези, които мамят анонимно. Понеже визираш мен, докажи с какво и кого съм измамила анонимно. Може и не-анонимно.


А ти първо ми се мазнеше като за световно и като видя, че няма да ти отговоря на малоумнитните въжделения за снимки, информация и разговорчета, почна да злобееш като чалгаджийка.Иди си сложи силикон, поне да си напълно на място.

Редактирано от Raphaela на 30.10.10 17:11.



Тема Re: СЗОнови [re: Raphaela]  
Автор Изyмeн (Премъдър)
Публикувано30.10.10 17:17



Абе ще дойде някой като испанския, пък ще видим кой първи ще бяга да се ваксинира.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Доказателствонови [re: Raphaela]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано30.10.10 17:56



> докажи с какво и кого съм измамила анонимно. Може и не-анонимно.

Да допуснем, че наскоро се запознах с човек, който преди време е ползвал твоите т.нар. "здравни" съвети и те са утежнили състоянието му. Ще му се обадя и ще помислим нататък с доказателството.



> А ти първо ми се мазнеше като за световно и като видя, че няма да ти отговоря на малоумнитните въжделения за снимки, информация и разговорчета, почна да злобееш като чалгаджийка.Иди си сложи силикон, поне да си напълно на място.

Това си беше и продължава да е най-естествен и учтив интерес към личност, която излага важни факти засягащи здравето ми.
Защо е нужно да използваш думи като 'малоумни', 'мазниш', 'злобееш', 'чалгаджийка' и 'силикон'!? Издава известна нервираност.



Тема Re: СЗОнови [re: Изyмeн]  
Автор Raphaela (пристрастен)
Публикувано30.10.10 18:01



Аз знам кой ще тича първи да се ваксинира-тоя дето е преял с флуор като малък.





Тема Re: Доказателствонови [re: Phillip]  
Автор Raphaela (пристрастен)
Публикувано30.10.10 18:04



Лъжец

Тоя човек да ми се обади лично да ми каже какво точно е станало. Това малко на принципа-иди доказвай, че нямаш сестра.


Ми не, нищо учтиво няма в гнъсните ти усуквания съчетани със злобни и клеветнически коментари. Типично чалгаджийски манатлитет. Ти нервираност не можеш да ми предизвикаш.



Тема Re: Доказателствонови [re: Raphaela]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано30.10.10 18:12



> Тоя човек да ми се обади лично да ми каже какво точно е станало

Така ще стане. Ще се уговорим на бележки да се видим тримата лично.



П.П. Човекът е получил съветите ти лично от теб, не през клубовете.



Тема Re: Доказателствонови [re: Phillip]  
Автор Raphaela (пристрастен)
Публикувано30.10.10 18:28



Хахаха

Шаснът ти да се видиш с мен е точно 0. Това вярвах, че сме го уточнили преди няколко години още.

Дам, човекът бил получил съвети лично от мен, не през клубове... помоли го да ми се обади, да ми каже кога е било това и какво точно е станало. А на теб да ти каже в качеството ми на каква съм му давала съвети и кога се е случило това. Покер ли играеш? Тия блъфове ги ползвай където минават, чалгаджийке. Все едно за теб се пее в оная песничка-Албена Вулева-Хигиена Нулева....

Бляк...дет се вика-пас дъ бъкет. Колко отвратителен лъжец може да бъде един човечец като теб? Изглежда гадостта може да е безгранична.



Тема Re: Да те открехнанови [re: Raphaela]  
Автор pandela_ ()
Публикувано30.10.10 18:50



значи за доказателство, отваряш един от твой те учебници по шарлатания и се успокой, че си права



Тема Re: Доказателствонови [re: Phillip]  
Автор pandela_ ()
Публикувано30.10.10 18:51



ти гледай да не попаднеш и на някой, отглеждал крави по нейните съвети





Тема Re: Доказателствонови [re: Raphaela]  
Автор pandela_ ()
Публикувано30.10.10 18:52



е тва са шарлатаните, лъжат и бегат



Тема Re: Доказателствонови [re: pandela_]  
Автор Raphaela (пристрастен)
Публикувано30.10.10 18:57



Така изглежда-филипинчо излъга и не отговори на въпросите.





Тема Re: Да те открехнанови [re: pandela_]  
Автор Raphaela (пристрастен)
Публикувано30.10.10 18:58



Това, че съм права е ясно. Нужда от успкояване имаш ти, обаче.





Тема Re: Да те открехнанови [re: Raphaela]  
Автор pandela_ ()
Публикувано30.10.10 19:00



права си, ама на криво





Тема Ето, изказахнови [re: Raphaela]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано30.10.10 20:08



твърдение и Рафаелка естествено отсече, че лъжа.


Аз каквото и да кажа, даже и че хомеопатията лекува, тя пак по инерция ще отговори, че лъжа.

Предложих и да се срещнем с нейния бивш, т.нар. пациент и да уточним нещата, тя не ще ...



Тема Re: Ето, изказахнови [re: Phillip]  
Автор Raphaela (пристрастен)
Публикувано30.10.10 20:25



Не искаш ли да ме срещнеш и с Тутанкамон? Или поне Амон Ра?



Бивш пациент-дрън-дрън та пляс. И сестра ти е курва!

Какво стана няма ли да ми кажеш кой е той, кога съм го лекувала и прочее? Егати нещастния лъжлив сплетник си!



Тема Re: Доколко са компетентни специалистите?нови [re: Raphaela]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано30.10.10 20:43



Много е просто - дозата прави лекарството. В случая с живака - дозата е 0. В случая с флуора - дозата не е 0. А в случая с оксилококциума - дозата е отрицателна



Bеer? Mоre?



Тема Re: Да те открехнанови [re: Raphaela]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано30.10.10 20:44



То е ясно че единствено отрицателните дози са научни и признати от теб.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Да те открехнанови [re: Raphaela]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано30.10.10 20:45



Е - то и аз препоръчвам хомеопатия на всякакви истерички. Дори по някога им действа.



Bеer? Mоre?



Тема Re: Доколко са компетентни специалистите?нови [re: bira_more]  
Автор Raphaela (пристрастен)
Публикувано30.10.10 20:50



Имаш ли нещо да кажеш по статиите, които съм пуснала? Там дозите са според вашите критерии-минимални-става дума за флуоридация на питейна вода. Нещо не се връзват мненията ви с реалните научни факти.



Тема Re: Да те открехнанови [re: bira_more]  
Автор Raphaela (пристрастен)
Публикувано30.10.10 20:51



Ако става дума за живак, флуор и подобни силно токсични вещества-да, отрицателните дози са единствено примеливите. А ти ако искаш с черпака кусай живака и флуора.



Тема Re: Да те открехнанови [re: bira_more]  
Автор Raphaela (пристрастен)
Публикувано30.10.10 20:52



Понякога се пише заедно.



А какво препоръчваш ти важно ли е за някого?



Тема Ми да го повторя, щото явно не си разбраланови [re: Raphaela]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано30.10.10 21:00



Дозата за живака е 0. Дозата за флуора не е 0.
Понеже явно трудничко схващаш - не съм уточнявал каква е полезната доза флуор. За да уточнявам, трябва да поровя, а не ми се прави.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Да те открехнанови [re: Raphaela]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано30.10.10 21:01



Ми според мен в отрицателни дози могат да вярват само кукундрели. Та според мен полезната доза живак е 0. А полезната доза флуор не е нула.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Да те открехнанови [re: Raphaela]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано30.10.10 21:02



Ми вероятно за истеричките е важно.



Bеer? Mоre?



Тема Да. А защо точно крави?нови [re: pandela_]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано30.10.10 21:02



Не може ли, примерно, сърнички?





Тема Говориш грубонови [re: Raphaela]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано30.10.10 21:15



и невъзпитано. Не ти отива на сериозен и компетентен човек, за каквато се опитваш да минеш. Май не забелязваш, че аз ти говоря съвсем кротко и вежливо, а ти ми отвръщаш в пошъл провинциален стил.



Казах 'пациент' образно, знам, че никога не си имала легална практика. Човекът е имал здравословен проблем, от дума на дума ти си му обяснила убедително какви велики извън-медицински методи има точно за него и колко лоша е традиционната медицина, на която той е разчитал. Казала си му да спре някои от лекарствата и да почне някакво хомеопатично. След това той е съжалявал.
Ще го потърся тия дни.



Тема Re: Ми да го повторя, щото явно не си разбраланови [re: bira_more]  
Автор Raphaela (пристрастен)
Публикувано30.10.10 21:19



50% вярно



дозата е 0 и за двете

няма нужда да ровиш, аз ви дадох медицински статии, да попълня дупките в образованието ви и да помогна да преодолеете мочъзните промивки на фарма индустрията, не че съм голяма оптимистка, че ще интериоризирате информацията.....



Тема Re: Да те открехнанови [re: bira_more]  
Автор Raphaela (пристрастен)
Публикувано30.10.10 21:19



нула е





Тема Re: Говориш грубонови [re: Phillip]  
Автор Raphaela (пристрастен)
Публикувано30.10.10 21:24



Ти си едно супер противно слузесто същество, чалгаджийка по душа, лъжец и сплетник. А на живо си заслужаваш няколко яки шамара задето клеветиш и лъжеш, но за твое щастие няма да ти се случи.


Чакам да дадеш инфо за тоя човек, който ме познавал НА ЖИВО и на който аз съм дала насоки какво да прави за проблема си. Кажи му и да ми се обади да ми се оплаче лично. А също дай повече инфорамция-кога е станало това, в какъв капацитет, къде, какъв е бил проблема, какво съм казала и прочее...Не че е възможно да го кажеш, това е просто нещо, което никога не е случвало, но ей така да те видим какво ще измислиш лъжецо и клеветнико мизерен.

Казах ли ти че сестра ти е курва?



Тема Re: Да те открехнанови [re: bira_more]  
Автор Raphaela (пристрастен)
Публикувано30.10.10 21:25



То покрай теб какви да виреят....



Тема Хахахааа! Забрави да кажеш инови [re: Raphaela]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано30.10.10 22:14



че съм амбициозен и разполагам с много свободно време. Като съм почнал една работа, ще я довърша.



Ами, като си подхванала сестра ми, която вече подозирам, че я познаваш, то да се заемем и с твоите близки и далечни роднини, а?



Тема Re: Хахахааа! Забрави да кажеш инови [re: Phillip]  
Автор Raphaela (пристрастен)
Публикувано30.10.10 22:38



Упоритостта ти е без никакво значение и можеш да си я апликираш ректално.Питай бирата какво значи, това, нали си му виждал дипломата, той ще те упъти добре как точно да постъпиш.



Че не си особено интелигентен, няма да ти връзваме кусур, все пак проблемът не е голям, изисква само малко повече обясняване--примерно това със стестрата, беше рефернеция към лафа: "Ти кажи, че сестра му е курва, пък той нека доказва, че няма сестра". А лафа беше по повод твоите лъжливи, сплетичнически и клеветнически твърдения за имагинерния мой недоволен пациент. Виждаш ли-няма проблем, след четвъртото обяснение схващаш и ти.

Проблемът е друг-че си страшно низко същество. Целия ти подход и мислене са на чалгаджийка, тип "хигиена нулева". Първо почна слузесто да ми се овърташ и да се мъчиш да разбереш нещо за мен, като не успя, се озлоби и почна да се лъжеш и клеветиш, после почна да си измисляш неща и да си представяш, че изобщо бих заговорила за някакви твои роднини, дори да ги познавах и заговори за мои роднини, които разбира се не познаваш...Просто всяка амеба е в пъти по развита умствено и духовно от теб, утрепке долна. Казвам ти, бъди щастлив че никога няма да ме видиш на живо.



Тема Re: Ми да го повторя, щото явно не си разбраланови [re: Raphaela]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано30.10.10 22:43



Като ми трябват статии - намирам си. А резюме или статии от теб са със съмнителна стойност, и човек трябва да положи усилия за да разбере дали е поредния алабализъм или си пуснала по погрешка нещо читаво.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Да те открехнанови [re: Raphaela]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано30.10.10 22:46



Ама аз само през интернет се срещам с истерички - те и на теб ще ти препорчам хомеопат (класически).
И ще ти помогне да знаеш.



Bеer? Mоre?



Тема Re: Ми да го повторя, щото явно не си разбраланови [re: bira_more]  
Автор Raphaela (пристрастен)
Публикувано30.10.10 22:55



Ама вождаш ли как работи при тебе....теб те било мързяло да търсиш, ама то било така, ама статиите, които съм пуснала били съмнително.Е-твоя си работа. Пий си флуор на воля, както казах-естествен отбор.



Тема Re: Да те открехнанови [re: bira_more]  
Автор Raphaela (пристрастен)
Публикувано30.10.10 22:56



Аз си имам.

Голям пич е. Не ти го препоръчвам, ти се лекувай с продукти на Мерк, Астра Зенека, Баер и сие. И повече флуор.



Тема Там е работата, че си имам сестра.нови [re: Raphaela]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано30.10.10 23:05



И сътветно тогава вече става дума и за твои роднини.



А ти защо ставаш все по-многословна? Обикновено нормален човек не отговаря на безпочвени според него обвинения, още по-малко многословно, защото става подозрително. Кого се опитваш да убедиш в нещо - мен или?



Тема Re: Там е работата, че си имам сестра.нови [re: Phillip]  
Автор Raphaela (пристрастен)
Публикувано30.10.10 23:09



Кой е говорил за сестра ти бе мунчо?

Явно и четвъртия път обяснения не стигнаха. Говорех за клеветническите ти приоми.

Не ми е безразлично, че ме клеветиш-в смисъл, намирам го за низко, гнусно и противно. Още повече се убеждавам в точността на преценката си, че и във върха на мазнотията ти не си и помислих да се виждам с теб. За твое щастие. Ако бях направила тая грешка, щеше да си платиш за клеветите.



Тема Ами, щом искашнови [re: Raphaela]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано30.10.10 23:13



и имаш време да ми се обясняваш по 100 пъти, продължавай, мунке.





Тема Re: Ами, щом искашнови [re: Phillip]  
Автор Raphaela (пристрастен)
Публикувано30.10.10 23:19



Гнъсна чалгаджийке не ми се прави на инетресен.





Тема Re: Ами, щом искашнови [re: Raphaela]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано30.10.10 23:26



> Гнъсна чалгаджийке не ми се прави на инетресен.

Това последното сигурно е нов твой термин? Или си искала да напишеш 'интересен', но са ти трепнали пръстчетата вече.



А ти не ми се прави на много важна!



Тема Re: Ми да го повторя, щото явно не си разбраланови [re: Raphaela]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано31.10.10 00:01



Ми флуора в момента не ме интересува. Като ме заинтересува - ще чета.
Това че ти имаш желание за спор на тема флуор си е твой личен проблем.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Да те открехнанови [re: Raphaela]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано31.10.10 00:03



Видя ли - и на теб дадох акъл, а ти си взела та си го изпълнила дори преди да ти го дам.


М да - баер и техния аспирин протект са нещо полезно.

Bеer? Mоre?



Тема Re: Ето, изказахнови [re: Phillip]  
Автор pandela_ ()
Публикувано31.10.10 00:37



аз пък твърда, че е една тъпа и недоклатена шарлатанка, а да видим как ще ме обори





Тема Re: Да. А защо точно крави?нови [re: Phillip]  
Автор pandela_ ()
Публикувано31.10.10 00:39



а не, крави
преди известно време разправяше при какви ужасни условия се отглеждали кравите, а не беше виждала крава през живота си





Тема Re: Говориш грубонови [re: Raphaela]  
Автор pandela_ ()
Публикувано31.10.10 00:41



де спокойно де, че да не дойдат санитарите и да те вкарат в стаята без дръжки на вратата



Тема Re: Да те открехнанови [re: Raphaela]  
Автор pandela_ ()
Публикувано31.10.10 00:44



аз пък предпочитам актавис, нещо против



Тема Re: Ми да го повторя, щото явно не си разбраланови [re: bira_more]  
Автор Raphaela (пристрастен)
Публикувано31.10.10 01:29



Е тогава няма какво да си приказваме глупости. След като хем твърдиш нещо, хем не можеш да го докажеш, хем пък не те интересувало не си хаби клавитурата да обясняваш дивотии и само да ставаш за смях, че хем си лекар, хем глупости говориш за нещо, което би било редно да знаеш.

Но при теб това е безвредно незнание. Като знам колко тъпи майки дадоха на децата си капки флуор каот кърмачета





Тема Re: Говориш грубонови [re: pandela_]  
Автор Raphaela (пристрастен)
Публикувано31.10.10 01:30



Добре я познаваш тая стая, виждам

Дълго ли си гелдал отвътре като жално пале?



Тема Re: Да. А защо точно крави?нови [re: pandela_]  
Автор Raphaela (пристрастен)
Публикувано31.10.10 01:33



О не, не се отглеждат в ужасни условия, те си имат специални будоари, с възглавнички от розов сатен и всяка сутрин ги решат и парфюмират и ги хранят с амброзия.


Басти глупавия човек си. И не стига, че говориш умпомрачителни глупости, ами и с някаква гордост ги повтаряш като, че нещо кой знае какво умно си казал, и как си бил сътрашно прав.



Тема Re: Да те открехнанови [re: bira_more]  
Автор Raphaela (пристрастен)
Публикувано31.10.10 01:35



Баер е страшно полезна дружинка-за собствениците си, обаче. Е-верно от време на време трепят клиентите си, като им пускат заразени със спин кръвни продукти, но какво пък...никой не е идеален.



Тема Re: Да те открехнанови [re: pandela_]  
Автор Raphaela (пристрастен)
Публикувано31.10.10 01:37



Няма проблем, златен. Девиза ти нека бъде: "всеки грип да уморим с антибиотик от актавис!"

За всичко вирусно яко удряй с антибитик, то много помага, мори ги вирусите като мухи!



Тема Re: Ми да го повторя, щото явно не си разбраланови [re: Raphaela]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано31.10.10 01:49



Ми когато ме е интересувал, съм проучил въпроса. И за това не помня дози, но помня че полезната доза не е 0. А да се спори с теб по въпрос по който имаш религиозно становище е безмислено.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Да те открехнанови [re: Raphaela]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано31.10.10 01:51



Въпроса е че аспирин протекта е полезно лекарство вършещо работа на много хора. Така че са полезни и за хората не само за собствениците. Е разбира се не могат да стъпят на малкия пръст на Боарон.



Bеer? Mоre?



Тема Re: Говориш грубонови [re: Raphaela]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано31.10.10 02:00



Ми всички лекари я познаваме, защото учим психиатрия. Останалите я знаят само на база вътрешна гледна точка.



Bеer? Mоre?



Тема Re: Ми да го повторя, щото явно не си разбраланови [re: bira_more]  
Автор Raphaela (пристрастен)
Публикувано31.10.10 02:21



Ето това е христоматиен пример за адска наглост.

Той бил проверил някога и не било 0. Ама че съм му дала сега статии с изследвания-няма значение, то било религия.Ми щом според теб твоите колеги пишат статии по религия, нямам какво да ти кажа.



Тема Re: Говориш грубонови [re: bira_more]  
Автор Raphaela (пристрастен)
Публикувано31.10.10 02:22



Учите, верно-един семестър ли беше?

Точно пък в тая област да се правиш на начетен, като сам знаеш как нищо не знаеш....



Тема Re: Да те открехнанови [re: bira_more]  
Автор Raphaela (пристрастен)
Публикувано31.10.10 02:24



Боарон са същите мошеници, но са доста по-малки и нанасят по-малко вреда, не че е напълно пренебрежима с измислените си курсчета по псевдо-хомеопатия. Какво е помогнал Баер е доста спорно, но както и да е.



Тема Re: Ми да го повторя, щото явно не си разбраланови [re: Raphaela]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано31.10.10 02:27



Ми ти многократно си се доказвала тук като религиозна фанатичка.
И обикновено - плякнеш някаква простотия, после човек трябва да изпише кило и канче мнения, докато вбие в главата ти какво баш не си разбрала, и после трябва да изпише още кило и канче мнения за да те накара да мяцнеш с половин уста че може би нещо не си доразбрала.
А и в медицината има всякакви чешити. Има всякакви статии, има много и различни варианти и възможности и състояния.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Говориш грубонови [re: Raphaela]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано31.10.10 02:28



Ми нищо не знам - вярно е, и е вярно че учим психиатрия я 1 я 2 семестъра - не помня вече. Ама поне стаите сме ги виждали. Ако и ти си я виждала - обяснението ще да е различно.



Bеer? Mоre?



Тема Re: Ми да го повторя, щото явно не си разбраланови [re: bira_more]  
Автор Raphaela (пристрастен)
Публикувано31.10.10 02:30



Виждам, че фантазията ти яко работи да създаде разни сценки и историйки, както ти се ще да са били, нищо, че нямат никаква връзка с действителността. Симптом е. Конфабулации.Ти се диагностицирай, на мен ми е безинтересно.



Тема Re: Говориш грубонови [re: bira_more]  
Автор Raphaela (пристрастен)
Публикувано31.10.10 02:32



аха...дет се вика-акъл море-глава паве



аз какво съм учила, според теб, и къде съм работила? поне това съм ви казвала са ше кажеш, че не знаеш



Тема Re: Ми да го повторя, щото явно не си разбраланови [re: Raphaela]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано31.10.10 02:46



нали - като липсват факти, айде персонални атаки. Много те бива в персоналните атаки.



Bеer? Mоre?



Тема Твоето май е гузен не гонен бяга?нови [re: Raphaela]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано31.10.10 02:50



Това твърдя аз.
Ако и ти си я виждала - обяснението ще да е различно.
Няма начин обяснението при теб да е същото, до колкото ти в рамките на обучение по медицина не си посещавала психиатрия като част от упражнения по психиатрия.
Най малкото защото не си учила медицина.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Ми да го повторя, щото явно не си разбраланови [re: bira_more]  
Автор Raphaela (пристрастен)
Публикувано31.10.10 02:58



В тая тема на теб ти лиспват факти, моите си стоят постнати, а твоя "факт" е: "аз такова нещо не помня".

А и това, което казвам за теб и филипинчо не е персонална атака а чистата истина, колкото и да е трагично.



Тема Re: Твоето май е гузен не гонен бяга?нови [re: bira_more]  
Автор Raphaela (пристрастен)
Публикувано31.10.10 03:03



Кънчо, аз съм имала упраженения в психиатрията на 4-ти км, 2 години под ред.

После съм работила в психиатрия и много добре знам какво има вътре. Късоакълността ти е покъртителна. Психиатрия не се учи само в рамките на медицината, сещаш ли се?Не. Ех тая свещена крава мИдИцинЪтЪ...хем знаеш как нищо не се учи там в Българските университети и как се купуват изпити, и как се преписва, и какви са учебниците, и как няма преподаватели, и как няма техника, и как половин процент знаят езици, че да четат за развитието на собствената си наука ...ама мИдИцинЪтЪ та мИдИцинЪтЪ!!!Не знам кого ще убедиш в нещо, но няма да съм аз.



Тема Re: Ми да го повторя, щото явно не си разбраланови [re: Raphaela]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано31.10.10 03:06



При теб факти няма - има емоции, осакатено от ваксини момиче писало в клуба....
Е вярно е че може и да е факт, ако имаш предвид себе си.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Твоето май е гузен не гонен бяга?нови [re: Raphaela]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано31.10.10 03:07



Но не и като част от обучение по медицина.
И съм почти сигурен че сте учили други неща.



Bеer? Mоre?



Тема Re: Ми да го повторя, щото явно не си разбраланови [re: Raphaela]  
Автор pandela_ ()
Публикувано31.10.10 08:05



ми действа като теб, "който иска доказателства, сам да си ги търси"





Тема Re: Говориш грубонови [re: Raphaela]  
Автор pandela_ ()
Публикувано31.10.10 08:07



все пак не забравяй, че в обучението ми влиза и психиатрия, та наистина съм я виждал, пълна с кукундрели



Тема Re: Да. А защо точно крави?нови [re: Raphaela]  
Автор pandela_ ()
Публикувано31.10.10 08:16



аз като ти казвам че си шарлатанка и патологична лъжкиня, но за съжаление си много тъпа, че да манипулираш, ми вервай


ти си едно тъпо същество, страдащо от психични отклонения и патологична лъжкиня






Тема Re: Да те открехнанови [re: Raphaela]  
Автор pandela_ ()
Публикувано31.10.10 08:17



а ша са сетиш





Тема Re: Говориш грубонови [re: Raphaela]  
Автор pandela_ ()
Публикувано31.10.10 08:19



симптомите са ти са толкова явни, че и 1 месец стига да сме учили



Тема Re: Да те открехнанови [re: pandela_]  
Автор Raphaela (пристрастен)
Публикувано31.10.10 13:53



след като не схвана сарказма, поради факта, че наистина не знаеш, че антибиотиците не морят вируси, аз нямам какво да добавя. Гений.



Тема Re: Говориш грубонови [re: pandela_]  
Автор Raphaela (пристрастен)
Публикувано31.10.10 13:54



ти и обучение, не могат да бъдат в едно изречение, освен ако то не е отрицателно





Тема Re: Да те открехнанови [re: Raphaela]  
Автор pandela_ ()
Публикувано31.10.10 16:32



някъде да съм казал, че вирусите се лекуват с антибиотици???????????????
ти яко си изкрейзила



Тема Re: Доколко са компетентни специалистите?нови [re: Raphaela]  
Автор БAPATOЧKA (ентусиаст)
Публикувано31.10.10 16:46



Не е лошо когато пишеш нещо, да обръщаш внимание на това което пишеш, а и четеш и цитираш. Всички тези любезни изследвания, които цитираш, просто подкрепят едно - това, което се опитах да ти обясня - че може да има всякакви негативни ефекти, в дози, които са по- високи от терапевтичните.

Пример 1 - Effects of high iodine and high fluorineon children's intelligence...

Пример 2 - children living in the endemic fluoride village of Sima (water supply F=4.12 mg/L) - флуорът в такива концентрации определено е токсичен, това не означава че във всякакви концентрации е вреден ( нормално за възрастен дневна доза флуор е 1 мг дневно)

Пример 3 the NaF group received ddw with 2.1 ppm NaF Както вече ти посочих и се опитах да обясня спокойно, полезната доза флуорид е в пъти по- ниска.

Е, това че ти четеш и интерпретираш изследванията, както ти харесва просто е груба идиотия. Не си си дал(а) елементарния труд да прочетеш някъде какви трябва да са дневните дози флуор, затова веднага щом виждаш някъде " флуорът е адски вреден" се хващаш за това твърдение, без да имаш елементарен материал за анализ, базиран на знания. Какво мога да кажа повече - ти си просто месия и гуру, слава богу че не живеем в средните векове, кадето всеки, който каже нещо, което не разбираш, би бил изгорен.



Тема Re: Говориш грубонови [re: Raphaela]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано31.10.10 17:57



Ама не можеш да се откъснеш от нас. Явно сега си във фаза, и колкото и да се пенявиш - няма да се откъснеш докато не минеш пак на лечение.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Да те открехнанови [re: pandela_]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано31.10.10 18:00



Не е яко изкрейзила, просто е получила поредното есенно обостряне, и вероятно си е спряла лекарствата.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Доколко са компетентни специалистите?нови [re: Raphaela]  
Автор Linjack (...)
Публикувано01.11.10 02:46



Е, и - какво доказват тези статии. Те са за високи концентрации на флуорид. От 1998г., СЗО препоръчва под 1 мг F/л. В цитираните статии, флуоридите са в пъти повече.


----
бял подпис на бяло поле


Тема Re: Доколко са компетентни специалистите?нови [re: Linjack]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано01.11.10 03:58



С дамата няма смисъл да се спори по нейните любими религиозни доктрини. Тя ще върти, ще суче, ще се измъква, и ще отклонява спора винаги когато се почувства малко притисната.
И всяка доза която не е отрицателна значи е вредна



Bеer? Mоre?



Тема Шаманисктко-окултен боклук?нови [re: Raphaela]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано01.11.10 11:23



Какво стана с "киселото" ми вино и "данъчните", дето щеше да ми пращаш?
Бан до 2029 по усер и айпи.
При опит за заобикаляне - изтриване на всички постинги и регистрацията,
Заповядай след 19 години.



,неможе всичките серий да са отлични има и някой по обикновенни .


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.