Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:55 09.06.24 
Природни науки
   >> Медицина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Е, вярно - те могат да се нарекатнови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано23.10.10 10:26



вторично лечение пост фактум, наред с мезелъците-антидоти в момента на интоксикацията.





Тема Re: Доколко са компетентни специалистите?нови [re: Raphaela]  
Автор БAPATOЧKA (ентусиаст)
Публикувано24.10.10 16:32



Сравнението ти между флуора, витамините и аспартама е меко казано доста неуместно. Флуорът като микроелемент е необходим за организма. За аспартама, живака или глутамата това не важи.



Тема Re: Доколко са компетентни специалистите?нови [re: БAPATOЧKA]  
Автор Raphaela (пристрастен)
Публикувано24.10.10 18:51



Защо да не ни трябва малко живачец? И как се доказа, че флуорът е необхдим? Като се видя, че има тератогенни, карциногенни и невротоксични ефекти и се отчете нуждата от тях?



Тема Да те открехнанови [re: БAPATOЧKA]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано24.10.10 21:22



това е Firewalker и още няколко други ника. Спорили сме с нея в друга нейна инкарнация на тема флуор (и не само).



Bеer? Mоre?



Тема Re: Да те открехнанови [re: bira_more]  
Автор Изyмeн (Премъдър)
Публикувано25.10.10 10:53



Разликата между лекарството и отровата е само в дозата. Тъй като хомеопатите ВЯРВАТ, на тях не им са нужни доказателства. За мен има два основни типа хора - вярващи и мислещи. Вярващите си вярват, независимо от фактите, докато мислещите подлагат на критика всяко твърдение.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: Доколко са компетентни специалистите?нови [re: Raphaela]  
Автор БAPATOЧKA (ентусиаст)
Публикувано25.10.10 10:54



Проявяваш някакви опитчета да покажеш знания, но не особено успешни. Живак не ни трябва, няма да обяснявам защо. Флуорът няма тератогенни, карциногенни и невротоксични ефекти в терапевтични дози. Е, ако решиш да го взимаш в 50 пъти по- високи дози, това си е твоя работа. Но тогава - кое не е тератогенно, токсично или вредно? Защо е необходим - също няма да ти обяснявам, не желая да си хабя думите. С една дума - без да знаеш слагаш в един кюп неща, които просто не а в един кюп.



Тема Така кажи!нови [re: bira_more]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано25.10.10 12:24



Идва отпочинала и с нови сили се хвърля в самоотвержената борба, срещу отвратителната "световна конспирация срещу здравето". Само на клубния фронт, разбира се.





Тема Ми то това си е древнанови [re: Изyмeн]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано25.10.10 15:24



латинска сентенция - дозата прави лекарството.
Ама има хора които работят с отрицателни дози, и съответно с тях е по трудна комуникацията.

Bеer? Mоre?




Тема Какво точно значи "отрицателна доза" на лекраство?нови [re: bira_more]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано25.10.10 17:53



Произвеждаш лекараството за своя сметка, занасяш го в аптеката и го плащаш.





Тема Е то тванови [re: Phillip]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано25.10.10 18:35



един обяснява:
Аз като се разболея - отивам при лекар, и си плащам. И те са хора и те трябва да живеят. Отивам в аптеката, купувам си лекарството и те са хора - и те трябва да живеят. И го изхвърлям - и аз съм човек и аз трябва да живея.



Bеer? Mоre?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.