Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:38 02.07.24 
Природни науки
   >> Медицина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Е противниците на ваксините  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано07.03.10 00:04



трябва да са доволни - 15 умрели от морбили.
А по мое време нямаше един случай да ни покажат.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Е противниците на ваксинитенови [re: bira_more]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано07.03.10 09:31



Това го правите вие от фармацевтичната мафия, та да си продавате отровите. Тоя вирус е пуснат от секретните лаборатории, а на теб лично са платени 1273 лв и 24 ст за да рекламираш ваксините. Е, доказателства нямам, ама защо са ми доказателства, като в интернет навсякъде пише. Един милион Бг-мами не могат да грешат. Аз затова само с хомеопатия се лекувам - оня ден бях на зъболекар и ползвах хомеопатична упойка, абсолютно нищо не усетих. То и главата ми беше станала двойна от тоя, зъб, ама с динамично потенцирана 1500C пчелна отрова възпалението спадна за 15 минути. Един познат го ухапа бясно куче, кучето пукна след 2 дена, но той не се ваксинира и досега си е жив и здрав. Ако беше си сложил ваксина - сега щеше да е аутист. Та чети и се образовай, всичко може да се научи от форумите. Че то кой се интересува сега от ваксините, готвят ни нов геноцид с ГМО. Как така едно време хората са живели по минимум 120 години, а сега с тия отрови едва до 60 изкарват. Виновни сте вие, лекарите и комунистите, дето ни натресохте тия ваксини. Мене преди 2 години ме одраска една котка, ваксинирах се срещу тетанус и какво? Една седмица ме боля ръката след ваксината от живака, дето е в нея. Кой знае какви непоправими мозъчни увреждания ми е нанесъл. Това е другата ви цел - да подчините и зомбирате населението, да ги превърнете в безмозъчни изроди само за да работят в долната капиталистическа система. Вие нямате полза от знаещи хора, искате до един да ни превърнете в роботи. Цялата истина се намира в най-големия форум на мислещи хора в България, ЕС и целия свят - bg-mamma.com.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Ама какво точно станало?нови [re: bira_more]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано07.03.10 10:06



15 ваксинирани или не са умрели?



Тема Re: Ама какво точно станало?нови [re: Phillip]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано07.03.10 14:43



15 човека са умряли от морбили. Каква част от тях са се водели ваксинирани, но в същност не са били ваксинирани - не знам.
В края на краищата вече е много лесно да се водиш ваксиниран, без да си ваксиниран.

Bеer? Mоre?




Тема Само да уточнянови [re: Изyмeн]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано07.03.10 14:44



1273 лв и 24 ст - с ДДС и касов бон.



Bеer? Mоre?



Тема Re: Ама какво точно станало?нови [re: bira_more]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано07.03.10 19:16



А къде го прочете това? Линк?

И на каква възраст са? Защото морбилите са типично детска болест, а ако я пипне възрастен минава доста тежко. Т.е. дори да е бил ваксиниран, то е било отдавна. Или морбилната ваксина е ново изобретение? Не знам. Би трябвало Снакето да се яви всеки момент тук и да разясни компетентно случая.





Тема Re: Е противниците на ваксинитенови [re: Изyмeн]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (Quaestor N.R.)
Публикувано07.03.10 20:35



ахахха, свежо!



Тема Re: Ама какво точно станало?нови [re: Phillip]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано07.03.10 21:04



в-к Труд от 6ти

ПП
Не било труд а 24 часа и не от 6ти а от 5ти:



Bеer? Mоre?

Редактирано от bira_more на 08.03.10 00:51.



Тема Re: Е противниците на ваксинитенови [re: Изyмeн]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано07.03.10 23:56



Ххахаха, 6++, евала!





Тема Re:нови [re: bira_more]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано08.03.10 00:41



Хубава работа!

Do what works or do what's right?



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.