Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:16 17.06.24 
Природни науки
   >> Медицина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема А бе, човек, как стават тия неща!?нови [re: K(k)lub]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано25.01.10 10:09



На мен никога не ми се е късал презерватив. А сигурно съм два пъти по-дърт от тебе и съм ползвал всякакви, вкл. доста слабички презервативи соц-производство.
Или ти си намерил некой полу-бракуван китайски мастър бокс за $20. Или пък не ебеш правилно, т.е. перпендикулярно, с умерен натиск и равномерни движения, до 5 мин.



Колкото до ника, по-добре е един и да не се сменя.



Тема Re: Студент по не-медицина не улучи лекарнови [re: K(k)lub]  
Автор drek (хирургоид)
Публикувано27.01.10 23:51



Мисля да си направиш едно ЕЕГ - виж дали има активност и пиши пак.

*SOCMOB- Standing on corner minding own business


Тема Re: Студент по не-медицина не улучи лекарнови [re: drek]  
Автор K(k)lub (новак)
Публикувано28.01.10 13:34



Тъпото на такива изказвания е че не дават никаква информация. Да речем ако се беше изказал "брато, на теб това и това не ти е наред", 100% щеше да има поне пет процента истина в изказването ти, но в твоята формулировка не се съдържа абсолютно никаква информация. Все едно да дойдеш и да напишеш "ахйесхферйбувбдугхйуздхкградсх!"

Колкото до темата, очевидно ме интересува. Вече започвам да си задавам въпроса обаче дали вместо на лекар да не ходя в библиотеката. Обаче тези неща се учат с дълги години и аз с прочитане на една-две книжки рискувам да си отговоря на един въпрос, без да взема друг, също толкова важен, под внимание. Или май добър вариант е да ходя само при специалисти - да речем след скъсан презерватив отивам при венеролог, а не при GP. Все тая, мисля че с едно търсене в google щях да намеря повече информация, отколкото след няколко минути писане на тема в дира и четене на безсмислени отговори. Ако пък вземат че ми открият нещо венерическо след някой-друг месец, може пък и да спечеля някой-друг лев от онзи доктор, който ми обясни че тези неща не са толкова опасни, така че може и да не е било губене на време.

Отсега нататък обещавам че няма да пиша в клуб Медицина, освен ако нямам температура поне 38 градуса и съм сигурен че някой от клубарите би могъл да отговори на въпроса ми. А, и ще гледам да си задавам въпросите по един път, че този за невнимателната любов вече го бях подхванал, въпреки че тогава питах трябва ли да се изследвам, а сега питам за какво да се изследвам.



Тема Re: Студент по не-медицина не улучи лекарнови [re: K(k)lub]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано28.01.10 14:53



Ми човека ти е казал че не са толкова опасни (колкото СПИН). И е така. Лекуват се. Трипера има симптоми и се лекува бързо. Сифилиса има също симптоми и в началния стадий също се лекува бързо.
Разбира се винаги можеш да отидеш в някоя лаборатория и да си изследваш еякулат - с пълна микробиология. Няма начин да не ти намерят нещо. Не се покрива от касата.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Студент по не-медицина не улучи лекарнови [re: bira_more]  
Автор K(k)lub (новак)
Публикувано29.01.10 13:00



Е като не са толкова опасни значи ли че трябва да се игнорират? А СПИН-ът откога се предава чрез фелацио?

Изследването на яекулат какво покрива? Единственото, което знам, е че сифилис и хепатит се изследват с кръв. И хепатитът като че ли влиза в списъка с изследвания, който си съставям?

Не е ли нормално човек след определен брой рисковани правения на любов да се провери за вредни организми?



Тема Re: Студент по не-медицина не улучи лекарнови [re: K(k)lub]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано29.01.10 13:56



Не са толкова опасни, означава само и единствено че не са толкова опасни.
Значи, за да стане по ясно, ще го обясня по подробно:
Не са толкова опасни, означава само и единствено че не са толкова опасни.
Като отидеш в лабораторията, и им поискаш пълна микробиология на сперма, може да им поискаш и изследване за СПИН и хепатит.

Bеer? Mоre?




Тема До K(k)lub [re: K(k)lub]  
Автор drek (хирургоид)
Публикувано29.01.10 22:06



Вярно е че постингът ми беше относително тъп.

Извинявам се.

Просто изложението при откриването на темата е супер многословно и неясно особено в хронологичен план. Разбирам да идеш на лекар и да ти е неудобно да кажеш "Докторе е*ах една, па тя да земе да ми обуе гащите...и после като завъртяхме едни свирки..." и т.н. от сорта. А то тук какво - анонимен си. Напиш просто и ясно:

1. Е*ах се с неблагонадежден индивид от другия пол.
2. Отивам да се изпикая след това, връщам се и гледам - обула ми гащите
3. Е, няма да си ходя без гащи я - обух си ги след това и аз.
...
и т. н. заедно с ходенето при доктора, това какви изследвания ти е пуснал, а ти какво си си представял, че трябва да се направи и т. н. и т. н.

Та признавам, че леко се подразних и че постингът ми бе леко груб.

Извинявам се.
И още един път.

Успех в диагностиката, лечението и изглаждането на стила.

*SOCMOB- Standing on corner minding own business


Тема До bira_moreнови [re: bira_more]  
Автор drek (хирургоид)
Публикувано29.01.10 22:12



Можеш ли да ми туриш един ban, ама само по тази тема, че нещо се изказвам неподготвен?

Щото иначе рискувам да си изпрося нещо повече...



*SOCMOB- Standing on corner minding own business

Тема Re:нови [re: drek]  
Автор K(k)lub (новак)
Публикувано29.01.10 23:08



Ами доколкото си спомням обясних "добър ден. Значи имам няколко въпроса, по първия и най-важен, ебах една и тя ми обу гащите. След като един-два пъти правихме секс след това, тя се оплака по едно време че нещо я боли докато правим секс, след което се оказа че нещо бяло течеше от нея" (точно така го обясних със съвсем същите думи, само че не на български) "като се има предвид това, и че ми носеше гащите, и след като достатъчно бързо се разделихме и тя категорично отказа да отиде на лекар, аз реших че вероятно трябва да се изследвам за нещата, предавани по този начин. Освен това, след това правихме невнимателна любов с още едно момиче" (не знам дали казах свирка, но не ми беше свирката в главата, а първото момиче, което ми обу гащите и на което му течеше нещо бяло в същото време и което изглеждаше достатъчно разхайтено и безотговорно. За второто момиче ако имах някакви подозрения нямаше да му позволя да ми прави свирка.

На което отговорът беше "добре, по другите въпроси?"

"Отидете в съседната стая да ви вземат кръв"

"Защо кръв?"

"За да видим дали имате СПИН"

"Аз не съм дошъл да се изследвам за СПИН, а за това, което предизвиква течение на нещо бяло"

"Тези неща не са толкова опасни, на жените им текат разни неща непрекъснато, но няма проблем. Щом не искате за СПИН пиша "отказано" и това е."

Това според теб задоволителен отговор ли е от страна на доктора на въпроса, който съм му поставил?


Бира, въпросът ми беше "какви изследвания". Това, което ми хрумна в началото беше "онова дето се изследва без кръв и му викат микробиология" + онова, дето се изследва с кръв, тоест да речем хепатит и разни подобни (въпросът включва кои са тези разни подобни). Обаче не е достатъчно ясно. Понеже като отидох на лекар той не ми даде задоволителен отговор, реших да си съставя списък и да отида директно на изследвания. Но какво пиша в списъка - "пълна микробиология" (има ли по-малко и повече пълна или е само един вид, който обхваща всичко?) + хепатит?

Наистина ли ми е зле стилът? На мен ми изглежда като че ли съм супер подробен и всичко се разбира.


Дрек, анализ на написаното от мен:

Параграф 2: интродукция: два скъсани презерватива, две свирки, едно носене на гащи от глуповата мадама
Параграф 3: ходил съм при (три точки, защото тук ми се струваше да го напсувам. Да се разбира доктор). Това след гащите и една от свирките, за гащите съм му казал, а за свирката не съм съм сигурен. След което той ме праща на изследване за СПИН, който не се предава нито с носене на гащи, нито със свирка.
Параграф 4: След ходенето на доктор, което не ми свърши никаква работа, се късат два презерватива. След втория презерватив правим нехигиенични неща с момичето.
Параграф 5: Питам какви изследвания следва да си направя, за да съм сигурен че нямам нито едно от нещата, които се предават с 1) носене на гащи от момиче, в чиято хигиена нямам доверие (допълвам нещо бяло й течеше и я болеше докато правихме секс), 2) фелацио (= свирка), 3) секс без презерватив.

Няма хаос :)



Тема Re:нови [re: K(k)lub]  
Автор bacilofob (непознат )
Публикувано30.01.10 00:03



Драги ми K(k)lub.

Приеми моите поздравления за показаното многословие и красноречие. Без него нямаше да разберем колко много'странно развита личност сте и какви преживявания сте имали. Предполагам сте в състояние да опишете засегнатите сцени цветно и със стерео звук за да задържите интереса на читателите още известно време.
Чудя се дали не сте искали да участвате в литературен форум или конкурс за кратко есе. Може би все пак трябва да си припомните особеностите при използване на пряка и непряка реч.

По отношение на първоначалният ви въпрос - след като имате основателни опасения, че може да сте прихванали "нещо", но нямате идея какво, то тай добре е да си направите пълни изследвания. Изследванията струват пари, а спокойствието е безценно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.