Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:29 23.09.24 
Природни науки
   >> Медицина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Скъсан презерватив (въпрос за месечния период)нови  
Автор clubMedicina (непознат )
Публикувано07.10.09 18:26



Заговорих я пред библиотеката. Беше в града за два дни, от далечна страна. Поговорихме, разходихме се, поседяхме заедно, и накрая се озовахме в нас. Правихме дълъг секс. „Чакай, нещо не е наред”, казах и запалих лампата. „Скъсан е. Добре че не свърших. Ама това доколкото знам не е гаранция.” Така се получи, че правих с момиче, което познавах от три часа първия си секс без презерватив. Да не говорим че, преди да започнем „Искаш ли да го целуна преди да започнем?” „Окей.” Неразумен ход, но така и така презервативът се скъса след това, това изглежда е по-опасно. Сега най-важният въпрос:

„Периодът ми мина преди една седмица, една седмица преди и след месечния период е безопасно.” Нещо от сорта ми каза, не бях много внимателен. Това вярно ли е?

„Сигурна ли си? На мен не ми е много ясно”. „Да”. „Дали не трябва да вземеш нещо?” „Безопасно е.” Твърде спокойна беше.

Не му мислихме много, сложихме нов презерватив и правихме още секс. Намерих парченцето дето се беше откъснало на леглото. „Как стана това, това е Durex – не си ли гледала рекламите, дето ги пълнят с 20 литра вода и ги надуват за да проверят дали са здрави!” Как може такава работа!

Минаха ми и разни мисли през главата, възможно ли е тя да го е скъсала, с някаква коварна цел. Не знам как им е законодателството – тя е чужденка, аз съм чужденец, и двамата се намирахме в трета държава.

Като си говорихме на сутринта, каза че съм й деветият.

Значи въпросът ми е за месечния период – кога точно не може да се забременее, и това сигурно ли е. Тя така и така си замина де, днес я изпратих до хотела и видях как си тръгна с персонала на компанията. Разменихме си само телефони и електронни адреси.



Тема Re: Скъсан презерватив (въпрос за месечния период)нови [re: clubMedicina]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано08.10.09 02:07



пфуу



Тема Re: Скъсан презерватив (въпрос за месечния период)нови [re: clubMedicina]  
Автор vehtiya (M.D.)
Публикувано08.10.09 09:07



Друг път като стане така- Ескапел, взема се до три дни след акта и туй то.
Може и Постинор-дуо. Таблетите са две- първата до три дни след акта, втората 24 часа след първата.



Тема Re: Скъсан презерватив (въпрос за месечния период)нови [re: clubMedicina]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано08.10.09 10:57



Трябва да се пробваш в клуб гзс и да пишеш еротични разкази там, ще имаш успех


Да се забременее една седмица преди и след месечния период е малко вероятно, но не е сигурно.



Тема Re: Скъсан презерватив (въпрос за месечния период)нови [re: vehtiya]  
Автор snakeling ()
Публикувано08.10.09 11:23



и как ще я накраш да вземе въпросното лекарство? ще и го натъпчеш в гърлото?



Тема Re: Скъсан презерватив (въпрос за месечния период)нови [re: snakeling]  
Автор vehtiya (M.D.)
Публикувано08.10.09 12:02



Защо да и го тъпча в гърлото? Не е ли в неин интерес да го вземе?



Тема Re: Скъсан презерватив (въпрос за месечния период)нови [re: vehtiya]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано08.10.09 12:20



Зависи....Ами ако жената е скъсала презерватива с коварна цел





Тема Re: Скъсан презерватив (въпрос за месечния период)нови [re: 4ereshka]  
Автор ket1234 (много добър чов)
Публикувано08.10.09 12:32



А проблемът, че и той може да "лепне" нещо????



Тема Re: Скъсан презерватив (въпрос за месечния период)нови [re: ket1234]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано08.10.09 13:07



Че как ще лепне

Девойката е скромна, той и е деветият



Тема Ехнови [re: 4ereshka]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано08.10.09 13:40



Девойката е скромна, той и е деветият
а по време на моята младост - всички девойки бяха - ти си ми втория, от долу и първи за френска любов.



Bеer? Mоre?




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.