Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:47 04.07.24 
Природни науки
   >> Медицина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Доверие...нови [re: bira_more]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано26.08.09 20:00



Да, бе.. Нали бяха платили яко и на оная кифла, дето не била знаела, че домашни любимци не се сушат в микровълнова фурна... Хамериканци... върхът на интелигентността...



____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема А на една бяха платилинови [re: walkman™]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано26.08.09 20:06



защото не било написано в указанието, че не може да стъпва на отворената врата на фурната. Тя се качила на нея да си вземе нещо от шкафа горе, вратичката се счупила, също и краката и.





Тема Не ползва! А ти за козметика натюр чул ли си?нови [re: walkman™]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано26.08.09 20:13



Снаке си слага резенчета краставица на очите и домати на бузките и.т.н.



А, и освен това е канадски еко-зарзават, а не нашия, бъкан с нитрати.



Тема Re: на вниманието на вехтиянови [re: snakeling]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано26.08.09 20:37



Ми как да го кажем - веропятността от цироза е ясна, а другото - като знаем всички твоята предубеденост към истинската хомеопатия



Bеer? Mоre?



Тема Re: Доверие...нови [re: snakeling]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано26.08.09 20:38



Ми срещу истината, дори и ти не можеш да риташ дълго.

Bеer? Mоre?




Тема Re: на вниманието на вехтиянови [re: bira_more]  
Автор snakeling ()
Публикувано26.08.09 21:58



ъхъ...ако ме напикае едно извънземно през капандурата на космичесия си кораб и ако то е заразено с хепатит, значи имам шанс и за хепатит

иначе, мисля да не ползвам общи игли с наркоманите на попа, нито да се чукам безразборно и без протекция, та мисля да ми се размине

впрочем , бебетата, които ги ваксинират за хепатит, сигурно масово споделят мързни игли и правят безразборен секс и затова са в рискова група

сляп си като къртица!



Тема Re: Доверие...нови [re: walkman™]  
Автор snakeling ()
Публикувано26.08.09 22:05



С козметиката се налага да се полагат специални услия, защото лайнарите са натъпкали страшни химикали във всичко. Определено не купувам тия боклуци. Купувам органик козметика без парабени, алуминии, синтетични консерванти, осветители, ароматизатори, сърфактанти и прочее.

В момента в България буквално няма дезодорант, който да не е антиперспирант и да не е натъпкан с алуминии и парабени.Внасям си дезодоранти, които не са антиперспиранти и нямат парабен.Преди ползвах на Томс ъф мейн-много добри стикове, сега ми подариха един спрей дезодорант на Калвин Клайн, който не е антиперспирант. Кремът ми за лице е на Хоум Хелтх с годжи бери и в него няма нищо гадно.Пастата ми за зъби от години е най-често на Томс оф Мейн без флуор и без парабени и други боклуци.



ти си мислеше, че си ме изловил ли? неееее...аз да не падам от марс? козметиката е много важна, точно защото прониква през кожата необезпокоявана и съм взела мерки от години да се ползват само каквито трябва неща.



Тема Re: Не ползва! А ти за козметика натюр чул ли си?нови [re: Phillip]  
Автор snakeling ()
Публикувано26.08.09 22:06



пак се изказА неподготвен



Тема Re: Доверие...нови [re: snakeling]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано26.08.09 22:25



Е, те така ти казват, че в ТЕЗИ няма нищо вредно... И ти простодушно си им повярвала... И без никакъв химичен анализ, който самостоятелно си направила? Просто така, на доверия???

Явно - също така си повярвала в хомеопатията. Просто някой ти е казал, и си му повярвала. Или ти дадоха ДОКАЗАТЕЛСТВА, че водата помни? Истински, дето да можеш тук на нас да покажеш?



____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: на вниманието на вехтиянови [re: snakeling]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано26.08.09 22:27



А - не не съм. И аз нямам "подходящи" контакти, та ще пропусна за сега ваксината. Въпросът е че ти отричаш ваксините по принцип. Поне до сега аз съм показвал диференциран подход, докато твоя е единен. Ако зависи от теб, вероятно всички ваксини ще се превърнат в минало.
Та и на противобясната ваксина се назландисваш



Bеer? Mоre?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.