Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:56 17.05.24 
Природни науки
   >> Медицина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Самозадоволяване, помощ!!!нови  
АвторMale31 (Нерегистриран)
Публикувано03.07.09 15:46



Здравейте,
от доста години имам проблем със самозадовояването, моля да за вашите препоръки как е най-добре да се подходи към този проблем, разбирам че оптималния вариант за това, е да се води пъллноценен полов живот, но има немалко хора който поради разлини причини живеят самостоятлно и/или ПРОСТО НЕЖЕЛЯТ ДА ВОДЯТ ТАКЪВ и самозадовояванто не е опция.

Как според Вас е най-добре да се походи, към намялване на либидото или по дръг начин, най щадящ за орагнизма като билки, успокоителни и тн.

Досега съм успявал да изкарам период за много години едва 3 месеца без да го правя и логично възниква в мен въпроса, може ли при това положение организма да се върне към самостоятелното изхвърляне на сперма през определени периоди?

Моля, без хапливи и подигравателни коментари по темата, те не допринасят с нищо за решаването на проблема, а има хора който наистина страдат заради това, балгодаря ви.



Тема Re: Самозадоволяване, помощ!!!нови [re: Male31]  
Авторoпит (Нерегистриран)
Публикувано03.07.09 16:28



Човеко, никой няма да ти признае нуждата от секс. Щом си нямаш гадже, за хората си боклук. Може да си най-умния, честен, работлив и добър човек... не си приет в обществото освен като работна единица. Това е. Приеми го. Няма смисъл да се заблуждаваш и да се навиваш с измислени надежди.

Желанието за секс е природно и естествено (независимо от присмеха и агресията на обществото), даже при грозни хора, при инвалиди, при слабохарактерни и т.н. Единственият начин за ликвидирането на либидото е предизвикване на някакво болестно състояние - най-"хуманна" инквизиция - химическа кастрация.

Иначе антидепресантите унищожават либидото и ти помагат за по-лекото понасяне на безнадеждното съществуване. Просто след курс лечение с тях вече няма и насила да си и помислиш за секс. Дори се наблюдава физическа атрофия.

Извинявай за вложените твърде лични емоции.



Тема Re: Самозадоволяване, помощ!!!нови [re: Male31]  
Автор snakeling ()
Публикувано03.07.09 16:59



какъв е проблема със това?!



абсолютно нищо нередно или вредно няма в това да мастурбираш
прави си го с кеф и се наслаждавай максимално

дори всеки ден по 6 пъти да го правиш, ако ти е добре и не се чувстваш уморен нищо лошо няма

не знаех, че има още някой, който да се приетснява от това нормално нещо, което всички без изключение прават така или иначе



Тема Re: Самозадоволяване, помощ!!!нови [re: oпит]  
Автор snakeling ()
Публикувано03.07.09 17:02



щом си нямаш гадже за хората си боклук?!?!?! това пък откъде дойде?!

не съм видяла обществото да не приема нуждата от секс, даже напротив-навсякъде и непрекъсанто се афишира и се ползва за реклама и какво ли не

като те гледам какво си писал, май наистина имаш нужда от антидепресанти...или просто да мастурбираш по-редовно и по-спокойно

ти наистина ли си мислиш, че има някой, който не мастурбира или някой, който няма нужда от секс?!

честно-имам чувството че съм попаднала във форум към теологическото училище я саудитска арабия



Тема Re: Самозадоволяване, помощ!!! [re: snakeling]  
АвторMale31 (Нерегистриран)
Публикувано03.07.09 19:05



Змииче, ти си свободна да водиш или да неводиш полов живот, това е твое право, моляте на налагай своето мнение на другите и моля без повече подоби коментари.

Пак ще повторя, че има немалко хора който си имат лични причини поради който нежеят да водят полов живот и за съжелние никъде немогат да потърсят помощ без да им се подиграват или заяждат с тях.

Въспроса ми е, може ли този навик да се преодолее, оргагнизма да извъръшва свойте нормални функции и човек да се чуства спокино и комфортно без тоз навик, до колкото знам се раждат макар и доста рядко хора който нямата потребност от полов живот и неизпитват нужда от такъв без да изпитват какъвто и да е дискомфорт, ако не е възможно, то съществуват ли билки, препарати, който да помагат в тази насока и да не крият допълнителен риск за здравето.

Много благодаря на "Опит" и за всеки друг доброжелателен отговор





Тема Re: Самозадоволяване, помощ!!! [re: Male31]  
Автор snakeling ()
Публикувано03.07.09 20:41



Изобщо не ти с еподигравам.

Просто ти казвам да си мастурбираш спокойно.

Не, не може да преодолееш желанието за мастубация. Впрочем има течения в психиатрията, в които се окуражват пациентите да мастурбират и се сита за качество на здравия човек да мастубира редовно и без чувство на вина.

Няма никакви билки и препарати, които д а ти махнат нуждата от секс, освен такива, които са вредни за теб и те разболяват за да постигнат този ефект.

Ти с каква цел искаш да не мастурбираш, ако мога да попитам?



Тема Re: Самозадоволяване, помощ!!!нови [re: Male31]  
Автор Teddyyy ()
Публикувано03.07.09 22:32



Виж сега, макар и доста рядко се раждат хора без очи, без крака и без полови органи или със сбъркани такива, но това не ги прави здрави. Жлеанието за секс и нуждата да се задоволи, независимо по какъв начин е нормално, физиологично и признак за "здрав дух в здраво тяло":) Ти искаш изкуствено да си докараш болестно състояние с "безвредни лекарства" - няма как да стане.



Тема Re: Самозадоволяване, помощ!!! [re: Male31]  
Авторabv (Нерегистриран)
Публикувано04.07.09 10:41



ма батко кажи малко повече за тоз твой проблем, как искаш да ти дадеме съвет като само леко загатваш за него.Кажи малко пове4е, кво ти пука нали не ни познаваш :).Най-лесно е да ти кажеме хапчетата и да се нагълташ с тях



Тема Re: Самозадоволяване, помощ!!! [re: Male31]  
Авторabv (Нерегистриран)
Публикувано04.07.09 10:45



а между другото за мъжкия организъм е препоръчително да се освобождава на всеки 3 дни от натрупаното напрежение!





Тема Re: Самозадоволяване, помощ!!! [re: abv]  
АвторMale31 (Нерегистриран)
Публикувано04.07.09 12:19



"а между другото за мъжкия организъм е препоръчително да се освобождава на всеки 3 дни от натрупаното напрежение"

Това ми се струва твърде пристрастно, за да е научно обосновано, може ли да посочиш източника и автора, като си такъв доброжелател, а иначе няма нищо лошо в това да кажеш хапченценцата или поне да не спамиш.

Значи правете си изводи, 7 отговора 4 нестват за нищо, все повече си мисля че по лесно да признаеш че си гей, откокото да кажеш че неискаш да правиш секс.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.