Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:49 24.06.24 
Природни науки
   >> Медицина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Корупция в РЗОК?нови [re: House M.D.]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано29.01.09 01:49



Айде и тоя се хвана за думата... Абе вие да не би в поледиците да сте пострадали, и да сте тръпни още?

Баси... то трябвало съъъъвсем буквално да се изказва човек, една буква да каже по-иначе, и...

И - лекарите (поне у нас) НЕ НОСЯТ никаква отговорност, освен за джоба си. Я ми напомни, в последните години, колко лекари са с отнето право да практикуват, или са в затвора, заради убити (точно!!!) пациенти, поради тяхно (на лекарите) невнимание, небрежност, некадърност или безхаберие? Или ще кажеш, че няма такива случаи? И дори ще си повярваш???

Предишният ми лиен лекар замалко да ме закопае, именно поради гореизброените причини. И какво? Да му заведа дело? И някой като теб ще каже - да, колегата не е бил прав, бил е некадърен и не става за лекар? Да бе... Гарван гарвану око не вади - неслучайно е казано. Та затова - сега много ме уважава. Поговорихме си, мина ми на мен, след време - и на него. Ако е бил невинен - защо не ме съди? А?

Я, като сте толкова честни и принципни - да каже тук кой кога е изобличил свой колега за некадърност или немарливост? Или затова, че е дошъл пиян на работа (аз лично съм попадал на такъв)? Нали сте честни - хайде да видим?...

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: Корупция в РЗОК?нови [re: bira_more]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано29.01.09 01:51



Хехе... а ти никога не си се изразявал фигуративно, нали? И по лична карта се казваш бира?



____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: Корупция в РЗОК?нови [re: walkman™]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано29.01.09 01:52



М не - по лична карта съм друго яче.
А
beer?
Moooooore?
Идва от една готина фантастика - Врата към лятото.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Корупция в РЗОК?нови [re: walkman™]  
Автор pandela_ ()
Публикувано29.01.09 01:55



боли ме... как се пише





Тема Re: Корупция в РЗОК?нови [re: pandela_]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано29.01.09 01:59



Боли те ... как се пише, колко си грамотен, колко си научил по специалността си, как си вършиш работата... и т.н. Не можеш да твърдиш, че не си успял да научиш това, дето се учи до 5-6 клас, а после си станал грний и всичко си научил перфектно. Едното незнание намеква за другото...



____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: Корупция в РЗОК?нови [re: walkman™]  
Автор Kossoman ()
Публикувано29.01.09 07:19



Благодаря, колега. С това уточнение ти ми върна вярата в медиците. Бях почнал да си мисля, че иначе чудесната ми лична лекарка се цигани за два кинта всеки път когато ми изписва месечната доза лекарства.





Тема Re: Корупция в РЗОК?нови [re: walkman™]  
АвторHouse M.D. (Нерегистриран)
Публикувано29.01.09 09:18



За нищо не се хващам, отговарям ти на идиотиите.
И ще ти го напиша пак: познаването на бюрокрацията не е критерий за професионализъм.

Виж какво ти е писал бирата по-долу.



Тема Re: Корупция в РЗОК?нови [re: walkman™]  
Автор pandela_ ()
Публикувано29.01.09 12:31



някъде да съм твърдял, че съм грамотен
а в бързината винаги се допускат грешки, това е форум
обаче ми идва друго на ум... един човек, като няма какво да каже или иска да го забележат почва да се заяжда на дребно
нещо от сорта "а вие защо биете негрите"




грний ????

това какво означава

Редактирано от pandela_ на 29.01.09 12:32.



Тема Имаш правонови [re: walkman™]  
Автор vehtiya (doctor)
Публикувано29.01.09 13:55



Имаш право,експерт.Предоверил съм се на това което ми дава програмата с която работя.Пък и на стената ми виси списък от преди доста време ей сега ще го сменя.Наистина тези диабетици,които не са на инсулин(те са с Е11) си плащали нацяло.От инсулинозависимите само тези с усложнения.От почти всички други заболявания освободени са само тези с призната инвалидност или професионален характер на заболяването.Метър минават само бременни и родилки до 45 дни след раждането и а да не изброявам,че пак ще ме хванете в крачка.Всяко зло за добро,сега окачам този списък на стената и приятно ще изненадам някои мои постоянни контингенти.Дано само не са всички като тебе,че газовите патрони са скъпи.Ама ти да не си някой бивш кадър на Министерство на здравеопазването(или настоящ

)?

b_gospodinov@mail.bg<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от vehtiya на 29.01.09 14:06.</EM></FONT></P><P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от vehtiya на 29.01.09 14:07.</EM></FONT></P>

Редактирано от vehtiya на 29.01.09 14:08.



Тема Re: Имаш правонови [re: vehtiya]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано29.01.09 14:21



Имах един вуйчо, който знаеше всичко за невролептиците. Може би повече и от невролози и психиатри.
Та - има умни пациенти които четат много и научават много за тяхното състояние.

Bеer? Mоre?





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.