Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:18 24.04.24 
Природни науки
   >> Медицина
*Кратък преглед

Тема Лабилна психика  
Авторdidi (Нерегистриран)
Публикувано15.09.07 08:15



Здравейте ! Обръщам се към вас с надеждата някой да има подобни проблеми и да може да ми даде някакво обяснение ? Имам страшно лабилна психика и нервна система и на моменти чак се плаша!!!! Смятам се за нормален човек, имам нормален живот- семейство, приятели хубава работа и дори никой от познатите ми не подозира за моите проблеми, а и на мен ми е неудобно да говоря за това с тях. Става въпрос за това , че при определени промени в живота ми реагирам много странно- ито най важното ,че е подсъзнателно явно ?!

Ето няколко примера :
-Преди шест години когато се омъжих се пеместих да живея присъпруга си в друг град.В началото нямах никакви познати и приятели и стана страшно -започнах да получавам пристъпи- не можех да излизам на вън-задушавах се, не можех да се качвам в автобус,да влизам в препълнени магазини.Изпитвах ужасно напрежение и страх. Не можех нощем да спя . Наложи се да отида на психиатър.Сложи ми диагноза Паническо разтройство и ме лекуваха една година с антидепресанти. Тогава всичко се оправи и сякаш станах друг човек!Сега се наложи съпругат ми да замине за две години на далеч и отново започнах да получавам подобни пристъпи - нощем не мога да спя. Чувствам се ужасно! Защо ми се случват тези неща!? Сега вече имам много познати ,работа, дете, ангажименти -не мога да разбера какво ме тревожи и как да се справя с това ? ВСИЧКО ЯВНО Е ПОДСЪЗНАТЕЛНО !!!! Случват ли се и на някой от вас такива неща при промени в живота ви ? Ще съм много благодарна ако някой ми пише !!!!!



Тема Re: Лабилна психиканови [re: didi]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано15.09.07 10:09



деанксит пробва ли - за успокоение, бая жени го пият. ако не помага отиди пак на невролог. иначе жените сте много податливи на депресии и панически разстройства, особено при липса на редовен секс.



Facta, non verba!


Тема Re: Лабилна психиканови [re: didi]  
Автор***** (Нерегистриран)
Публикувано15.09.07 11:19



Най-често срещаното оплакване в психиатрията, но за късмет и с най-големи шансове за лечение. Просто си податлива на депресия придружена от паническо разстройство и симптомите те нападат всеки път щом се създадат предпоставки за това. Имунитет няма. Прсото отиваш отново на психиатър и повтаряте лечението.



Тема Re: Лабилна психиканови [re: didi]  
Автор 3ипpekca (атипична)
Публикувано15.09.07 14:17



Права си, симптомите при тревожните разстройства са свързани с несъзнаваното. Те могат да бъдат изследвани с психоанализа, което е единственият начин да се освободиш окончателно от тях. Има и други методи на психотерапия, които могат да помогнат; антидепресантите също, както знаеш от личен опит (и това не е лошо решение). Психоанализата изследва причините, а не само тушира симптомите и затова резултатите от нея са по-трайни. Но достатъчно обучени психоаналитици в България има само в София, а ти май живееш на друго място?

Не всяка кал е лечебна.



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.