Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:22 28.09.24 
Природни науки
   >> Медицина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: кърви ми дупетонови [re: bira_more]  
Автордaлeчe cъм (Нерегистриран)
Публикувано24.07.07 22:27



Имам кървене и без изхождане,2 пъти рано сутрин при първо ходене до тоалетн.Това най-вече ме притесни.Имам и запек и когато се опитвам пак кървя,независимо дали се изхождам или не.Кръвта е светла,но сякаш придружена и със слуз.Незнам как ще изтрая до завръщането ми

А иначе,какъв лекар да потърся какъв специалист,джипито ли



Тема Re: кърви ми дупетонови [re: дaлeчe cъм]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано24.07.07 22:47



джипито, което би трябвало да ти даде направление за коремен хирург.

Bеer? Mоre?




Тема Re: кърви ми дупетонови [re: bira_more]  
Автордaлeчe cъм (Нерегистриран)
Публикувано24.07.07 22:58



благодаря.изпъна ми се косъма от страх вече.Моля се да не е нещо опасно.



Тема Re: кърви ми дупетонови [re: дaлeчe cъм]  
Авторkaнaлин (Нерегистриран)
Публикувано25.07.07 00:07



хладка баня с калиев перманганат ( на върха на ножа за 1 леген) +пробвай с гел троксевазин или хепароид( не прекаляваи с тоя, съдържа хепарин). За евентуална болка крем лидокайн+диета ( супа ) ( каза че кръвта е ясна, а не катранено черна, но не каза в коя държава(климата?), и кво си правила( тежка физическа работа или обездвижена?, ( имай в предвид ,че при секс в малкия таз се задържа кръв и това също е предпоставка за заклещени хемороидални възли ). Ако са хемороиди с това и с малко лед ще устискаш до BG



Тема Re: кърви ми дупетонови [re: kaнaлин]  
Автордaлeчe cъм (Нерегистриран)
Публикувано25.07.07 12:27



Мерси пак за отговора.Климата е тъп италянски,а тук докторите са толкова некадърни ,че не смея да отида никъде.Много съм си напатила от тях .. ина4е мисля че съм се обездвижила яко и то от няколко години.Само на компютъра.. Установих,че имам кръв всеки път когато се натъна,дори и леко,ако това има някакво значение.Ако не са хемороиди нещо страшно ли остава да е ? Само за това мисля и се страхувам много.А тези лекарства,които сте ми написали тук незнам под какво име да ги търся.Май ще трябва да чакам просто.А какво значи ако кръвта е ръждива,защото мисля че изпражненията са ми такива.Извинявам се на всички,че толкова време ви занимавам с моите приблеми,но няма кого другиго да попитам



Тема Re: кърви ми дупетонови [re: дaлeчe cъм]  
Авторdr (Нерегистриран)
Публикувано26.07.07 03:44



Употребявай храни, богати на целулоза (all-bran cereal?).Те ще подобрят перисталтиката ти. Не е нужно да вземаш лекарства.



Тема Re: кърви ми дупетонови [re: bira_more]  
Авторeднa (Нерегистриран)
Публикувано26.07.07 06:16



Имодиум не е слабително, а точно обратното...



Тема Re: кърви ми дупетонови [re: дaлeчe cъм]  
Авторeднa (Нерегистриран)
Публикувано26.07.07 06:20



Наи вероятно са хемороиди...Ако има там купи си Детралекс,таблетки



Тема Re: кърви ми дупетонови [re: дaлeчe cъм]  
Авторha! (Нерегистриран)
Публикувано26.07.07 14:40



успокой се де


кървенето не е от стомаха и тънките черва щом е алено
остава дебелото черво
хемороиди
кървящи
тъмната кръва дето излиза понякога е пак същата но понеже се е позадържала...
това с целулозните храни за подобряване на перисталтиката е добро ама не и когато има кървящи хемороиди - става и болезнено
аз бих препоръчала глад ако можеш да си го позволиш (евентуално със глюкоза или захарен сироп за да не ти прилошава)
организирай си отсега веднага щом се прибереш да тръгнеш по лекари - кръв урина гастроентеролог
вероятно ще ти назначи изследване за което е необходима 3-4 дена пълен глад диета, та ако поразпиташ в нета и се подготвиш веднага след връщането да успееш с всичко
освен визуалното кръвотечение имаш ли други оплаквания?



Тема Re: кърви ми дупетонови [re: eднa]  
Автордaлeчe cъм (Нерегистриран)
Публикувано26.07.07 15:50



Здравейте пак.Радвам се,че Ви има !
Аз съм си все така и просто броя дните.Череалите ги спрях,защото много ме издуват,ама много.За глад,имам един режим 1 ден в месеца - задължително без храна,но май само това не стига.Иначе за какви други оплаквния ме пита "ha" ? По принцип или все така свързани със 'задните ми части'

..? Нямам болки,само леко напрежение,но незнам.

Иначе др.ми оплаквания са,че искам в къщи,искам БЪЛгария искам да гледам мръсотията по улиците,красивите лица на българите,искам селска салатка,мирис на скара,нашето си най-красивото море,пловдивския въздух(който няма равен в цяла европа),домашна ракийка ако може,българската реч навсякъде,МАМА с нейният прекрасен мирис и най-нежни ръце,кака,и още какво ли не .Всичко за което се сетиш,че е българско и произлиза от България !
Обаче хубавата новина е,че този път като се върна - смятам да е за последно !!!!!!!!!
Мерси на всички




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.