Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:33 18.05.24 
Природни науки
   >> Медицина
*Кратък преглед

Тема Вадене на мъдрец - хирург  
Автор abc.new ()
Публикувано25.07.06 09:51



Здравейте,

На жена ми нещо единия мъдрец е "полегнал", както казват докоторите. Тоест расте на криво и трябва да се извади от хирург. Дали може да ми препоръчате някой специалист или клиника. Парите по принцип не би трябвало да са проблем, защото от моята работа ми възставновяват суми за лечение.
Ходихме до Стоматологията при ВМА и за пореден път се убедих, че това е най-кържавата болница, която може да съществува. Може и да са отлични специалисти, само че не знам как са го разбрали хората

. Значи за да я оперират искат тя да лежи 3 дена там. Това е абсурд. Намерихме още един доктор, който принципно пак работи там, (който каза че операцията ще продължим около 40 минути), само че той не иска да даде касова бележка, което мен пак не ме устройва.
Ще съм благодарен ако някой ми упъти на някъде



Тема Re: препатилнови [re: abc.new]  
Авторzateb (Нерегистриран)
Публикувано25.07.06 11:18



Съветвам съпругата ви да си направи изследвания за спин, хепатит с и други преди да се подложи на операция - дори само за мъдрец.



Тема Re: препатилнови [re: zateb]  
Автор abc.new ()
Публикувано25.07.06 11:38



А това с каква цел?



Тема Re: Вадене на мъдрец - хирургнови [re: abc.new]  
Авторtiger_tulip (Нерегистриран)
Публикувано25.07.06 11:45



Задай въпроса си във Взаимопомощ-Медицинска, ако искаш сложи "До Д-р Валентинов" в заглавието. Той е зъболекар, доста компетентен и отзивчив, напоследък минава оттам.

От мене успех!



Тема Re: Вадене на мъдрецнови [re: abc.new]  
Авторпoдoбнo (Нерегистриран)
Публикувано25.07.06 16:06



На първо място операцията трябва да бъде поотложена за есетнета или зимата - в тези горещини не се правят подобни манипулации.

Ако зъба е настрани, наистина може да се наложи да бъде на лечение в болница. Което ще и по-добре за нея, защото могат да възникнат хиляди усложнения. При мен и 4 мъдреца са така и моя зъболекар, който е доста добър, но и много съкп, и не отказва манипулация, в този случай ми отказа да ги вади!
Каза, обаче че поне 5 дни ще бъда на легло за всеки зъб, защото на снимката се вижда, че е много сложно ваденето.

Посъветвайте се със зъболекар, на който имате вяра, към кой да се обърнете, преди да се решите на ваденето.



Тема Re: Вадене на мъдрец - хирургнови [re: abc.new]  
АвторMomiche (Нерегистриран)
Публикувано25.07.06 22:03



Бяха ме упътили към д-р Антон Джоров от МУ, до когото така и не стигнах и затова нямам координати - потърсете го, може да работи и на частно. Иначе и аз имах полегнал мъдрец, стигнах до едно от светилата във ВМА, може би същото, което свърши работата за има-няма 40 минути, без лежане там, и получи неофициално определена сума пари. После, без да плаша никого, лежах около седмица вкъщи с 39 градуса температура, но на втората седмица бях почти като нова.
Това е. Успех!



Тема Re: Вадене на мъдрец - хирургнови [re: abc.new]  
Автор abc.new ()
Публикувано26.07.06 10:14



Благодаря на всички за мненията.

Намерихме една стоматологична клиника на попа(Юниор Дент или нещо такова) и там се справиха доста добре. Вярно, малко скъпчии си падат, но важното е че свършиха работата и то бързо





Тема Re: Вадене на мъдрец - хирургнови [re: abc.new]  
Авторtiger_tulip (Нерегистриран)
Публикувано26.07.06 22:20



И на теб благодарности, че си споделил полезна информация за това как си решил проблема си.





Тема Re: Вадене на мъдрец - хирургнови [re: abc.new]  
Автор MamaBuba (усмихната)
Публикувано30.07.06 12:38



аз ходя при д-р теодора филипова в спешния кабинет на 20 поликлиника. вадила ми е мъдрец с местна анестезия амбулаторно. доста е сръчна.
знач, че работи и на частно в частна стоматологична клиника.
на лични мога да ти дам координати.
поздрав!

Поздрав Буба!


Ники - 22.05.2003


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.