Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:47 09.06.24 
Природни науки
   >> Медицина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Изместване на цикълнови  
Автор KaтИ. (мама)
Публикувано12.07.06 23:21



Може да ви се стори незначително, но ми се очертава цикълът ми да ме намери на морето. По принцип имах проблеми и сега тъкмо съм нормализирала нещата. Сега стоя и се чудя какво да правя.
Интересува ме има ли някакъв начин да го предизвикам по-рано или да го отложа, като минимизирам неблагоприятните последици или да си го избия от главата и да се примиря.



Тема Re: Изместване на цикълнови [re: KaтИ.]  
Авторlai4e (Нерегистриран)
Публикувано13.07.06 00:16



sportistkite polzvat takiva preparati. prodavat gi po aptekite.
poveche ne moga da ti kaja



Тема Re: Изместване на цикълнови [re: lai4e]  
Автор caca_gola (непознат)
Публикувано13.07.06 10:00



примолут нор 5, на Шеринг май беше



Тема Re: Изместване на цикъл [re: KaтИ.]  
Автор else (lostinthemist)
Публикувано13.07.06 13:23



Най-добре използвай тампони. Особено след като си имала проблеми. Дали ще си в цикъл по време на една почивка е супернезначително на фона на здравето ти. Това е моят съвет, но ти си решаваш.



Тема Re: Изместване на цикълнови [re: else]  
Автор tiger_tulip (Мими)
Публикувано13.07.06 16:14



Съгласна съм с Елсе. Има разни начини, но не е добре да се намесваш така в цикъла си, особено щом като си имала проблеми.

Ползвай качествени тампони, поставяй ги правилно и ги сменяй често - това може да ти спести доста голяма част от дискомфорта.



Тема Re: Изместване на цикълнови [re: tiger_tulip]  
Авторaqua (Нерегистриран)
Публикувано17.07.06 15:04



Другият според мен читав вариант е да започнеш противозачатъчни, но трябва да се консултираш с лекар и т.н. и не си заслужава ако е само заради морето, ако си имаш сериозен приятел е опция.
Иначе тампоните са си ОК, можеш да си плуваш и т.н.
Ако имаш проблеми с болки и анемия това вече е друг въпрос.



Тема Re: Изместване на цикълнови [re: aqua]  
Автор Epaтocтeн (минаващ)
Публикувано17.07.06 15:35



Абе хора, на момичето едва ли е кофти, че трябва да плува с тампон в морето. Проблема е, че е тъпо да си на морето и да не можеш да правиш секс... все пак море и секс са почти синоними



Когато ветровете са бурни, има опасност да попадне песачинка в окото ни. Нека пазим зрението си.

Тема Re: Изместване на цикълнови [re: KaтИ.]  
Автор SoulMate (ultimate)
Публикувано17.07.06 15:35



Примири се, действай с тампоните и не пий глупости. По-добре малко дискомфорт, отколкото куп притеснения след това.

Момичета, гледайте си секса и кефа, че животът е кратък
METALHEADS AGAINST RACISM


Тема Re: Изместване на цикълнови [re: SoulMate]  
Автор Epaтocтeн (минаващ)
Публикувано17.07.06 15:37



И какви притеснения ще има, ако реши да пие противозачатачни за няколко месеца?

Когато ветровете са бурни, има опасност да попадне песачинка в окото ни. Нека пазим зрението си.


Тема Re: Изместване на цикълнови [re: Epaтocтeн]  
Автор SoulMate (ultimate)
Публикувано17.07.06 16:41



Въпрос на организъм, по принцип не би трябвало да има притеснения. Винаги обаче, пиенето на противозачатъчните започва в определен ден от менструалния цикъл*. А при мацката този ден не е дошъл и ако вземе да ги пие напосоки, ще си обърка хормоните и ще си създаде проблем.

----------------
*Менструалният цикъл има продължителност средно 28 дни, в които влиза и периодът на кървене.

Момичета, гледайте си секса и кефа, че животът е кратък
METALHEADS AGAINST RACISM



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.