Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:16 30.05.24 
Природни науки
   >> Медицина
*Кратък преглед

Тема Здравен проблем със сина ми...нови  
Автор Loretka (непознат )
Публикувано24.06.06 15:34



Здравейте . Много се надявам някой да ми даде отговор на въпроса , който ще напиша сега...Синът ми е на 12 години.. и преди време имаше възпаление на главичката на пениса както и на ковата около нея. (кожата беше червена , леко набръчкана и влажна...) В една книга прочетох , че това възпаление може да се лекува като се промива мястото с отвара от СМРАДЛИКА.... И това в действителност помогна, но остана малка част от кожата под главичката която все още си е възпалена и така в продължение на месец вече.

какво да правя...
моля посъветвайте ме.



Тема Re: Здравен проблем със сина ми...нови [re: Loretka]  
Автор aлekc_ж ()
Публикувано25.06.06 01:48



Заведете детето на лекар! Ще му направят изследвания и ще предпишат необходимото лечение.



Тема Re: Здравен проблем със сина ми...нови [re: Loretka]  
Автор spock ('лапе)
Публикувано26.06.06 14:36



1. За сега не водете детето на лекар, то вече не е малко и ще му причините сериозен психичен дискомфорт.
2. Научете го с усмивка и шега да спазва сериозна лична хигиена в тази област, но не допускайте да му го натяквате като проблем. Никога!
3. Той вероятно има лека степен на фимоза, която ще отшуми през пубертета. Основното е хигиената в тази област. Синът Ви не е болно момче.

Поздрави!

С добра дума и пистолет се постига повече, отколкото само с добра дума.


Тема Re: Здравен проблем със сина ми...нови [re: spock]  
Автор ha! (Нерегистриран)
Публикувано26.06.06 20:32



спок, това дете, на 12, е доста изтървано откъм хигиенни навици ( както повечето мъжки, впрочем)
влиза в пубертета, и сега е крайно време да бъде научен, поне кое е сериозно и какво е необходимо
щом вече е допуснато възпаление, и то е "хронифицирало", какво още се чака за лекар? нещо да падне? (шегувам се)
що си мисля че форумът е пълен с безумни въпроси "смъди ми като пикая; имам пъпки по главичката; имам трипер, мога ли да правя секс без гума......" именно защото някой не е научил някого навреме на някои неща
нормален е здрав,, чист добре миришещ пенис, ....юздички, кожички .... за всичко друго е добре да се обърне внимание веднага

прекрасна, ужасна - все тая, резултатът е съсипващ


Тема Re: Здравен проблем със сина ми...нови [re: Loretka]  
АвторзнaЙko (Нерегистриран)
Публикувано28.06.06 14:01



А сигурно ли е, че не е съгрешил с някоя кака от 7 клас например ?
Сега децата започват полов живот 4-5 клас. Да не е венерическа болест ?



Тема Re: Здравен проблем със сина ми... [re: знaЙko]  
Автор Julian (инженер)
Публикувано28.06.06 21:31



Eeeeee, чак 4-5 калас не почват. Но за 6, 7 почват. Пък то лошо няма. Щом природата така ни е създала. Само трябва да знаем някои неща.

Всичко отдалечено от морето е провинция. Ъ. Хемингуей



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.