Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:47 26.04.24 
Природни науки
   >> Медицина
*Кратък преглед

Тема Cancer-статии???нови  
Авторgardol (Нерегистриран)
Публикувано05.04.06 16:57



Здравейте.Някой знае ли откъде мога да намеря статии и периодични издания за Cancer по нета,на английски език. Това което ми трябва е онкофармакология.



Тема Re: Cancer-статии???нови [re: gardol]  
Автор MoniT ()
Публикувано05.04.06 17:10



Понятието е изключително обширно. Дори самото понятие "онкофармакология" включва доста неща и материята е сложна. Зависи за какво ти трябва и на какво ниво. Потърси в гугъл под "oncopharmacology".



Тема Re: Cancer-статии???нови [re: gardol]  
Автор Ocoroвeц (alter ego)
Публикувано05.04.06 18:49



Кажи какво те интересува и ще ти пратя. Мога да ти намеря статии от следните места:







Her love rains down on me easy as the breeze...

Тема Re: Cancer-статии???нови [re: Ocoroвeц]  
Авторrapдoл (Нерегистриран)
Публикувано07.04.06 00:32



Трябва ми за презентация по Английски в МУ-София. Естествено че темата е много обширна,ще си я стесня но и според намерените материали.И тъй като съм фармация бих искал да наблегна на фармакологичната страна . Намерил съм Cancer Medicine na Frei но ми трябват и още няколко източника,най вече периодични издания,списания.



Тема Re: Cancer-статии???нови [re: rapдoл]  
Автор bimbaaa (редовен)
Публикувано07.04.06 09:06



http://www.pharmacy-bg.com/ тук има списанията??!!! Кой ви кара да пишете на английски бе??!!!

Това е Минке положението!!!


Тема Re: Cancer-статии???нови [re: rapдoл]  
Автор Ocoroвeц (alter ego)
Публикувано07.04.06 12:18



Кажи какво точно те интересува или направо дай адрес на поща, където да ти пратя каквото искаш. Можеш да ми пишеш на

.

Her love rains down on me easy as the breeze...

Тема Re: Cancer-статии???нови [re: rapдoл]  
Автор MoniT ()
Публикувано07.04.06 16:26



Най-добре ще бъде да вземеш учебник от библиотеката, напр. на Катцунг - и да си правиш "скелета" на презентацията. За да знаеш за какво става въпрос (материята е трудна!). След това потърси в PubMed и виж какви ревюта има по въпроса. След това иди отново в библиотеката, там може и да имат източника, за да си го изкопираш. Или да имат достъп до full-text и да си го изпринтирташ. После си допълни "скелета" с новата информация и така презентацията ти ще бъде готова. Не забравяй да цитираш източниците, които си ползвал (без учебника).



Тема Re: Cancer-статии???нови [re: MoniT]  
Автор karko (непознат)
Публикувано11.04.06 08:27



Всъщност цитират се И учебниците!



Тема Re: Cancer-статии??? [re: karko]  
Автор MoniT ()
Публикувано11.04.06 14:25



Учебници обикновено не се цитират, защото те не са "оригинален" източник. Цитират се само отигиналните източници на информация.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.