Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:59 25.06.24 
Природни науки
   >> Медицина
*Кратък преглед

Тема prokleti gabi4kiнови  
Авторani (Нерегистриран)
Публикувано28.05.05 01:14



imam edin mnogo stranen vapros.prietlia mi e v 4ujbina i ridko se vijdame.polu4ih te4enie koeto e pridrujeno s neprietna mirizma i ima konsisten4ia kato kiselo mliko-prese4eno.toi kaza 4e i glavi4kat go nabolivala po vreme na polov akt.a men ponaikoga.otidoh na ginekolog.kaza mi 4e imam gabi4ki.v barzinata ili ot razseinost ne go popitah dali sa tekiva koito se predavat po polov pat.prdpisa mi nizoral,vaginalni tabletki-Klion-d i krem4e.nikoi moje li po lekarstva da kaje to4no kakvi sa gabite miprietli mi ,neznam dali razbirate maj e-me obvini 4e az sam imale ne6to.a az ot godini nimam drug partnior.



Тема Re: prokleti gabi4kiнови [re: ani]  
Автор herelina ()
Публикувано28.05.05 10:54



ТОВА НАЙ-ВЕРОЯТНО ГЪБИЧКИ ОТ ВИДА КАНДИДА. И НА МЕН ПОНЯКОГА МИ СЕ ПОЯВЯВАТ. ИЗОБЩО НЕ Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ДА СЕ ПРЕДАВАТ ПО ПОЛОВ ПЪТ. ПРИ МЕН ОБИКНОВЕНО СЕ ПОЯВЯВАТ, СЛЕД КАТО СЪМ ПИЛА АНТИБИОТИЦИ ИЛИ АКО ТИ Е ОТСЛАБЕНА ИМУННАТА СИСТЕМА. ТЕЗИ ГЪБИЧКИ ПО ПРИНЦИП СИ ГИ ИМА ВЪВ ВЛАГАЛИЩЕТО, НО В МАЛКО КОЛИЧЕСТВО. И ПРИ ОПРЕДЕЛЕНИ УСЛОВИЯ /НАПРИМЕР ПРИЕМ НА АНТИБИОТИЦИ/ СЕ РАЗМНОЖАВАТ В ПО-ГОЛЯМО КОЛИЧЕСТВО И СЕ ПОЯВЯВА ТОВА ГАДНО ТЕЧЕНИЕ, КОЕТО, ЗА СЪЖАЛЕНИЕ, Е ДОСТА УПОРИТО. ЗАДЪЛЖИТЕЛНО Е, ОБАЧЕ, ДА СЕ ЛЕКУВАТ И ДВАМАТА ПАРТНЬОРИ, ЗАЩОТО И ДА СЕ ИЗЛЕКУВАШ ТИ, ТОЙ МОЖЕ ПАК ДА ТИ ГО ПРЕХВЪРЛИ. ПРЕДПОЛАГАМ, ЧЕ ВМЕСТО НИЗОРАЛ ИМАШ ПРЕДВИД НИСТАТИН. КАЖИ НА ПРИЯТЕЛЯ СИ ДА ПИЕ НИСТАТИН В СЪЩАТА ДОЗА, В КОЯТО ГО ПИЕШ И ТИ И ДА СЕ МИЕ С ВОДА, В КОЯТО Е РАЗТВОРИЛ МАЛКО ХЛЕБНА СОДА /НАПР. НА 1Л. ВОДА - 1 Ч.Л./.
ДОБРЕ Е ДА ЯДЕШ ДОСТА КИСЕЛО МЛЯКО, АКО ИМАШ ВЪЗМОЖНОСТ - ИСТИНСКО, А НЕ КУПЕШКО.
И ВИНАГИ, КОГАТО ТИ ПРЕДПИСВАТ АНТИБИОТИК, КАЗВАЙ ЧЕ СИ ИМАЛА ТАКЪВ ПРОБЛЕМ, ЗАЩОТО НАЙ-ЧЕСТО ОТ ТОВА СЕ ПОЛУЧАВА. АЗ НАПРИМЕР, ПОНЕЖЕ В МОМЕНТА СЪМ БОЛНА, ПИЯ ОСПАМОКС И НИСТАТИН, ЗАЩОТО КАТО МИ МИНЕ БРОНХИТА НЕ МИ СЕ ХОДИ ПО ГИНЕКОЛОЗИ.
СЪЖАЛЯВАМ, АКО СЪМ ПРОЗВУЧАЛА ОСОБЕНО ПОУЧИТЕЛНО
НАДЯВАМ СЕ ДА СЪМ ТИ БИЛА ПОЛЕЗНА
ОЗДРАВЯВАЙ БЪРЗО!



Тема Re: prokleti gabi4kiнови [re: ani]  
Авторani (Нерегистриран)
Публикувано28.05.05 13:22



ne perd men e -nizoral e.no navsikade 4eta drugi lekarstva i zatova sam ozada4ena.da go piali sega,ili ne.imam i drug problem.ste mi idva i nima da moga tabletkite da si si slagam 10.a samo 4.sled 4ikala moga li da prodalja



Тема Re: prokleti gabi4kiнови [re: ani]  
Автор kem.kem. (любоп.бърборко)
Публикувано28.05.05 13:48



По добре е да започнеш с лечението след цикъла.....



Тема Re: prokleti gabi4kiнови [re: kem.kem.]  
Авторirina (Нерегистриран)
Публикувано28.05.05 14:18



imash candida,mnogo malko zheni mogat da se pohvaljat,che nikoga ne sa poluchavali candida.Tazi gybichka se namira v ustata,chervata i vlagalishteto.Promivki s jabylkov ocet,vystonovjavane na kiselinost.
Ispisvat se probiotici - Eterosan.
Dieta- izbjagvajte zahar i rafiniranite hrani,protivozachatochni i antibiotici.
Upeh.



Тема Re: prokleti gabi4ki [re: ani]  
Автор herelina ()
Публикувано28.05.05 15:08



може да е ново лекарство. не са ми го изписвали досега, но пък нистатина е доста старо лекарство, въпреки, че масово го изписват. а има доста по-нови, които сигурно са и по-ефективни. така, че си ги пий.
по принцип, можеш да вземаш орално хапчета, докато си неразположена, а глобулите да ги спреш като ти дойде и да ги продължиш като ти свърши. другият вариант е да започнеш цялото лечение, след като ти свърши. и после - задължително пак на лекар.
много е неприятно това течение, но пък добре, че не е опасно. така, че гледай да не се шашкаш много, прави каквото трябва и всичко ще се оправи





*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.