Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:43 03.06.24 
Природни науки
   >> Медицина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Фукнянови  
Автор spock ('лапе)
Публикувано26.06.04 14:16



По примера на някои колеги, рекох и аз да се поизфукам тука. Можете да пиете по бира за мое здраве, където и да сте, поради щастливото обстоятелство, че в четвъртък спечелих асистентски конкурс в катедра Обща биология и паразитология. Сега даже и специализацията ще мога да си плащам, май.
Единия от въпросите, генно инженерство и in vitro-оплождане, особено допадна на шефа на комисията доц. Ватев
Сега ми е препоръчано от хабилитираните лица, до септември, когато ще бъде одобрено назначението ми от Факултетния съвет, да наблегна на студена бира, евтини криминалета и млади мадами. Смятам да не се противя на предписанието.

Наздраве!

П. П. И гледайте европейското, ей!



Тема Бравооо!!!:))нови [re: spock]  
Автор kate_ (джедай)
Публикувано26.06.04 19:20



Ето това е новина!
Д-р Младенов още ли е там?:)))

Според мен, наблегни повече на мадамите сега, защото не се знае реколтата от първокурсници тази есен каква ще е... Аз минах по време на сесията през МБИ-то и се ужасих от тъй некрасиви колежки... Ми те от меито са по-хубави! Е, де да знае човек, ти може късмет да извадиш!

Какво имаш предвид под "Сега даже и специализацията ще мога да си плащам, май. " Ти какво (ще) специализираш? И как става номера с двете места? Т.е. по кое време ще специализираш? /Питам, щото нямам идея наистина)

====
Common sense is not so common.
Voltaire


Тема Мерси, како:)нови [re: kate_]  
Автор spock ('лапе)
Публикувано26.06.04 19:46



Не само, че още е там, но и от скоро е доц. Младенов. Голям симпатяга е и много си обича работата.
За специализацията, детски болести ще е, тая година обаче беше нулева и нямаше места за никакви специалности. Иначе се съчетават лесно, много от асистентите в предклиниката едновременно специализират някаква клинична дисциплина.
За мадамите, разбира се, че отсега си наблягам, но не се знае каква ще е реколтата, в моя курс беше богат урожай



Тема Re: Мерси, како:)нови [re: spock]  
Автор kate_ (джедай)
Публикувано26.06.04 20:00



Ех, тия детски, бе!...
И аз ще аплайвам за тях, ама докато си приравня дипломата...
Поне никой не ми пречи да волунтиерствам, даже напротив - викат ме и ме поощряват!
А докато взема всички изпити и започна резидентурата, сигурно ти ще си приключил със специализацията.

Да, доц. Младенов (тогава гл.ас.) наистина си обича работата и упражненията ни с него бяха голяма забава. То си беше нещо като час по рисуване.

Тоя плазмидиум фалципарум само на него (Младенов) ли му е любим или просто най-много на маларията държат там, в катедрата?

====
Common sense is not so common.
Voltaire


Тема Браво ама трябва да почнеш данови [re: spock]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано26.06.04 20:40



тренираш поне стрелба че ще разбереш какво е да си от другата страна :))))

Bеer? Moooorrre?


Тема К'ви мадами, бе! [re: spock]  
Автор 3ипpekca (атипична)
Публикувано26.06.04 21:45



Ами ако кажа на колежката, а?

Ха да ти е честито и да си жив и здрав! Ама бира за твое здраве ще пия, като почерпиш.

Каква специализация ще плащаш, няма ли вече да имаш право на безплатна? То си има бройки за МУ, доколкото си спомням. Териториално къде ще се помещаваш - на ул. "З." №2 ? Ако ме видиш наоколо да пия бира в работно време, да знаеш, че не съм аз.

П.П. И няма да гледам европейското!

Редактирано от 3ипpekca на 26.06.04 21:51.



Тема Re: К'ви мадами, бе! [re: 3ипpekca]  
Автор spock ('лапе)
Публикувано26.06.04 22:39



Да, там ще се помещавам. И обещавам да почерпя бира ако ти приемеш да си траеш пред колежката

П. П. Да бе, разбира се, че на безплатна специализация ще налетя, то иначе загивам. Имах предвид, че междувременно ще взимам заплата, щото специализацията не ти я плащат.

Редактирано от spock на 26.06.04 22:40.



Тема Re: К'ви мадами, бе!нови [re: 3ипpekca]  
Автор kate_ (джедай)
Публикувано26.06.04 23:17



Тя, колежката ти, трябва вече да си го знае що за птичка е.
Ти що мислиш ще специализира педиатрия?
Щото налита на 14-15-годишни...
После ша вика за помощ... Е, аз имам приятелка съдия, може да измислим нещо.

====
Common sense is not so common.
Voltaire


Тема Честитонови [re: spock]  
Автор PRN (ваш приятел)
Публикувано26.06.04 23:49



Честито и от мене... малко не ми е ясно как така ще работиш като преподавател по биология и паразитология, а пък ще специализираш педиатрия. Луд го направиха българския лекар. Както и да е - един съвет от стария PRN: колкото по-бързо се изнесеш от академичните среди, толкова по добре.
PRN



Тема Re: браво! [re: spock]  
Автор bistra ()
Публикувано27.06.04 01:00



Браво и честито и от мен!
Ама що са обединили паразитологията с общата биология, бе? Щура работа...
В тази връзка искам да те питам нещо много важно за мен- има една буба Cimex lenticularis ли беше, абе некъв цимекс /дървеница по нашенски/...Много ми трови нервите- над мен е пълно с гълъби, тези любвеобвилни птици и те ръсят ли ръсят цимекси по прозорците и терасите. Всеки ден пръскам с перметрин ама не умират лесно...Виках фирма, обработиха междупокривното пространство и все тая...Кажи какво ги мори тия буби, ама да не умори и нас с бебо...Паразитологичен въпрос, та така...





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.