Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:28 29.09.24 
Природни науки
   >> Медицина
*Кратък преглед

Тема Относно заключената тема ЛГБТнови  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано29.03.04 14:57



Ако има регистрирани потребители, които считат че не трябва да заключвам темата, могат да пуснат една бележка тук и аз ще я отключа.
Заключването се налага тъй като тонът на дискусиите стана твърде неадекватен.
Мамка му - два дни да ме няма само и какво се случва :))))

Bеer? Moooorrre?


Тема Re: Относно заключената тема ЛГБТнови [re: bira_more]  
Автор snobar (играч)
Публикувано29.03.04 15:13



Що даваш обяснение. Темата трябваше да бъде изтрита още в началото!

...и твойта майка също!


Тема Re: Относно заключената тема ЛГБТнови [re: Nikam]  
Автор snobar (играч)
Публикувано29.03.04 15:32



Питах бирата, а не теб! Ти секретарка ли му се явяваш?

...и твойта майка също!


Тема Аз съм избран от част от посетителите в този клубнови [re: snobar]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано29.03.04 16:21



Винаги когато е възможно давам обяснения за своите действия (като модератор).
По някога давам обяснения и за своите бездействия (като модератор).

Освен другото ЛГБТ е и медико-социален проблем*.
Да не говорим, че в темата имаше някои наистина оргинални идеи, и ако тона се беше запазил в някакви приемливи граници, нямаше да има нужда въобще да модерирам.
_____________
Споменах вече, сега само малко ще разширя. Всичко което води до отпадане от еволюционна надпревара е медикосоциален проблем. А до отпадане водят, определени видове сексуална ориентация, неправилно възпитание на децата (защото ако децата ти не оцелеят, отново отпадаш от еволюционната надпревара), болест, обществени порядки, та дори и лош късмет (последното не е медикосоциален проблем разбира се).

Bеer? Moooorrre?


Тема П.П.нови [re: Nikam]  
Автор snobar (играч)
Публикувано30.03.04 12:31



Бирата ги има тези качества, които си ги изброил, но ти ги нямаш...затова си оставаш посредствен

Айде обаждай се...и по-рядко!

Точка.

...и твойта майка също!


Тема Re: Относно заключената тема ЛГБТ [re: bira_more]  
Автор:-) (Нерегистриран)
Публикувано30.03.04 23:34



Странно защо подобна тема нямаща нищо общо с медицината, пусната от психически неуравновесен педерас, трябва да стои в този клуб?



Тема Опит за пояснениенови [re: :-)]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано31.03.04 12:44



Точно 2-3 мнения по на горе съм се опитал да обясня своята позиция.
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Cat=123&Board=medicine&Number=1941343457&page=0&view=collapsed&sb=5

Някой решава да пусне тема. Пуска я. Освен в изключителни обстоятелства, аз не се намесвам.
Избран съм за модератор в този клуб именно за да се намесвам само и единствено в изключителни обстоятелства.

Bеer? Moooorrre?


Тема Re: Относно заключената тема ЛГБТнови [re: Nikam]  
Автор:-) (Нерегистриран)
Публикувано31.03.04 18:41



Е, показа си мръсния задник отново. Много си падам да ме плашат:-) Я по-добре погледни с какви обръщения боравиш



Тема Re: Опит за пояснениенови [re: bira_more]  
Автор hot pocket in the 4Os (непознат)
Публикувано01.04.04 01:13



Е добре бе бира, какво точно е изключително обстоятелство? Когато членовете на клуба се срещнат на живо и започнат да се избиват ли? Мисля, че нямаме нужда от обиди и грозотии, редактирай по-смело.



Тема Май нямам шанс - последен опитнови [re: hot pocket in the 4O]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано01.04.04 12:54



Изключителни обстоятелства са:
Когато някой извади лични данни за друг. Имаше такъв случай - информация от бележки се прехвърли във форума.
Когато някой заплаши със саморазправа друг. Мен например са ме заплашвали преди години - ще дойда да ти счупя главата, ама тогава нямаше модратори и аз го игнорирах, и му минаха мераците да заплашва.....
Когато някой тръгне да говори глупости за починали хора - за починалите добро или нищо.
Когато някой тръгне да препоръчва например Беладона за рак, мерак и т.н.

Аз не съм пъдар, не съм и цензор. В края на краищата има игноре. Ако тръгна да изпълнявам твоя съвет, отдавна да съм ликвидирал и тази тема. Така де обеснявам, отново и отново. В края на краищата аз получих така да се каже мандат за ТОЧНО определени действия.
И недоволните като гледам са доста малко - май по малко не могат да бъдат.

Bеer? Moooorrre?



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.